Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13231324132513261327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: backlifeboy

Teşekkürler cevabın için. Rom işinin dediğin gibi olduğunu az çok tahmin ediyordum yinede sormak istemiştim. Android autoyu internetten apksını bulup indirdin sanırım. Daha sonra nasıl bağlantı yapıp kullanıyorsun ve hangi araçta kullanıyorsun?

Evet apk ile kullanıyorum. Farklı araçlarda kullandım. Şu anda Citroen araçta kullanıyorum.

• orbitmach kullanıcısına yanıt
    Direk telefonu kablo ile arabaya bağlayınca çalışıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orbitmach

Rom işi karışık. Hades Rom çıktı, ama bazı sorunları var. V2 versiyonu da daha çıkmadı. Mirrorlink işinin sürüm ile alakası yok. Destekleyen bir sürüm ben görmedim. En azından root olmadan. Ama android auto da hiçbir sıkıntı yok. Gayette güzel kullanıyorum.

Alıntıları Göster

Samsung note 8 cihazda rootsuz şekilde mirrorlink kullanıyorum gayet de başarılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avmehmet

Samsung note 8 cihazda rootsuz şekilde mirrorlink kullanıyorum gayet de başarılı

Alıntıları Göster

Hocam mirrorlink mi android auto mu? Mirrorlink nasıl kullanıyorsunuz? Telefonun ekranını aktarıp youtube, netflix gibi uygulamaları mı açıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: backlifeboy

Direk telefonu kablo ile arabaya bağlayınca çalışıyor mu?

Evet. Android Auto apk sını indirdim ve kurdum. Sıkıntı yok.

• quote:

Hocam mirrorlink mi android auto mu? Mirrorlink nasıl kullanıyorsunuz? Telefonun ekranını aktarıp youtube, netflix gibi uygulamaları mı açıyorsunuz?

Alıntıları Göster

Mirrorlink kullanıyorum aşağıdaki linkteki gibi

https://www.youtube.com/watch?v=dVI4I7Ba47I&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: avmehmet

Mirrorlink kullanıyorum aşağıdaki linkteki gibi

https://www.youtube.com/watch?v=dVI4I7Ba47I&feature=youtu.be

Alıntıları Göster

Bu yöntemi bir kere denemiştim sonuç alamamıştım. Bir daha deneyeyim bakalım. O zaman telefon S7 edge vardı. Note 8 de belki becerebilirim.

• quote:

Alıntıları Göster

Smart view uygulaması bu işi yapmıyor mu? Farklı bir şey mi acaba dediginiz? Smart view ile telefonu tv'ye eşleştirip görüntüyü aktarıyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Smart view uygulaması bu işi yapmıyor mu? Farklı bir şey mi acaba dediginiz? Smart view ile telefonu tv'ye eşleştirip görüntüyü aktarıyorum ben.

Alıntıları Göster

Aynı işlemin arabanın ekranına aktarmaktan bahsediyoruz, farklı şeyler.

• Ahizeden ses cok kisik geliyor. Telefon imei atili yurt disi.
    Ahize arizali diye degistirdim ama degisen bisi olmadi. Sanirim romdan kaynakli. Var mi tavsiye edebileceğiniz, sunu sorunsuz kullaniyorum dediginiz.

• Şarja takınca ekran ışığı açılıyor ancak kendiliğinden kapanmıyor. Güç tuşu ile kapatmak zorunda kalıyorum. Buna hangi ayar ya da uygulama sebep olabilir arkadaşlar. Telefonu sıfırlamak istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

• staroftheskies S kullanıcısına yanıt

ekran ayalarında en altta ekran koruyucu var , acaba o mu acık ?

birde gelistirici seceneklerinde uyanık kal kısmı acılmıs olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D][ABLO -- 26 Mart 2021; 10:43:57 >
  • D][ABLO kullanıcısına yanıt

hocam harikasın, geliştirici ayarları bende kapalı olduğu halde nasıl olmuş da o ayar açılmış anlamadım. onu kapatınca düzeldi. çok çok sağol.

• staroftheskies S kullanıcısına yanıt

rica ederim :) iyi gunler

• navigasyon bir süredir çalışmıyordu bir güncellemeden sonra çalışmamaya başladı.. şimdi ise telefonla ilgili hiçbir sensör çalışmıyor ve batarya hızlı bir şekilde bitiyor.. var mı çözüm önerisi olan?

• Herkese merhaba, telefonun pili ve ön camı bugün değişti. Pil bitmeye yakın şarja taktım ve dolunca şarjdan aldım ve cihaz kapandı. Tekrar şarja takınca açılıyor ve normal çalışıyor, ne zaman kablodan söksem kapanıyor. Pil kalibrasyonu yaptım ama başarılı olmadı. Nedendir bilen var mı acaba?

• Ahize sorunu olmayan Gümbur gumbur sesi cikan bir custom rom onerir misiniz?
    En sonunda ahize bozuk artik diyeceğim.

• S.a arkadaslar. Belimde fitii var bu aralar sikindayim. Mi 6 vardi elimde kirildi mecbur telefon almam gerekti. Sifira param yetmez. Bulundugum yer kucuk bir yerlesim yeri ve cok cesit ikinci el bulamiyorum. Gecen bir telefoncuya girdim belim cok kotuydu dolasamazdim bitane note 8 vardi onu hemen aldim. 1500 tl verdim. Ekranda pembemsi golgelenme vardi bi bakayim dedim eve gelldim ama rahatsiz edici degildi tamam dedim. Su an bir sorun teskil etmiyor.

Sormak istedigim sey sanki biraz fazla isiniyor telefon. Sadece internette dolasirken bile sol ust taraf asiri isiniyor gibi. Kilif olmadigi icin mi direk hissediyorum anlamadim. Bir diger sorum ise bunun pil cok gec doluyor yav. Elimde hizli sarj adaptru var ama cok gec doluyor. Eski mi6 cok hizli doluyordu. Birde uzun zaman sonra pug oynayayim dedim sanki biraz kasiyor gibi. Mi 6 da yag gibi akiyordu oyun. Simdi mi6 note 8 den daha mi iyi yoksa ben mi yanlis goruyorum. Cevap veren arkadaslara simdiden tskler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ispirseytani

S.a arkadaslar. Belimde fitii var bu aralar sikindayim. Mi 6 vardi elimde kirildi mecbur telefon almam gerekti. Sifira param yetmez. Bulundugum yer kucuk bir yerlesim yeri ve cok cesit ikinci el bulamiyorum. Gecen bir telefoncuya girdim belim cok kotuydu dolasamazdim bitane note 8 vardi onu hemen aldim. 1500 tl verdim. Ekranda pembemsi golgelenme vardi bi bakayim dedim eve gelldim ama rahatsiz edici degildi tamam dedim. Su an bir sorun teskil etmiyor.

Sormak istedigim sey sanki biraz fazla isiniyor telefon. Sadece internette dolasirken bile sol ust taraf asiri isiniyor gibi. Kilif olmadigi icin mi direk hissediyorum anlamadim. Bir diger sorum ise bunun pil cok gec doluyor yav. Elimde hizli sarj adaptru var ama cok gec doluyor. Eski mi6 cok hizli doluyordu. Birde uzun zaman sonra pug oynayayim dedim sanki biraz kasiyor gibi. Mi 6 da yag gibi akiyordu oyun. Simdi mi6 note 8 den daha mi iyi yoksa ben mi yanlis goruyorum. Cevap veren arkadaslara simdiden tskler.

Telefona bir sipe cache partition yap. Normal değil yaşadıkların. Şarj kablosu biraz kırıksa geç şarj olması ondan da kaynaklanabilir.

• norton772 kullanıcısına yanıt

Aldigim zman sifirlamistim zaten. Hard reset daha farkli mi olur bilmiyorum. Dun ayarlar kismindan bazi uygulamalari kapattim. Pil ve isinma da duzelme oldu gibi. Ama dedigim gibi oyun kisminda mi6 daha akiciydi. Pek anlamam ama mesela pug da en fazla hd destekliyor olmasi bence note8 icin uzucu. Sarj kablosunu yeni aldim. Sadece kafasi bende onceki samsunglarin hizli sarji o kadar.

• 
Sayfa: önceki 13231324132513261327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.