Şimdi Ara

Evde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
173
Cevap
1
Favori
49.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

skillerini alternationa ver 100 olunca büyüye resist kazanıyorsun.

Skyrim: The Fall of Farengar
  • supernatural sana yardimci olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Hocam büyü yok mu diyorsun yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper13

Hocam büyü yok mu diyorsun yani

yok
  • Her gece yatmadan önce şu sözleri 3 kez söyle:

Yüce Kök Tengri'm. Düşmanlar geldikleri gibi giderler.
  • Dean_Winchester kullanıcısına yanıt
    12x10 episode konusu bu olsun
    Sen müslümansın diye biliyorum, değilsen dediklerimi boşver. Ayetlerle sabitlenmiş Allah'ın var olduğunu söylediği bir şeyi inkar etmenin mükafatının ne olduğunun farkında mısın hocam?
  • quote:

Sen müslümansın diye biliyorum, değilsen dediklerimi boşver. Ayetlerle sabitlenmiş Allah'ın var olduğunu söylediği bir şeyi inkar etmenin mükafatının ne olduğunun farkında mısın hocam?

onuda ölünce düşünürüz.
    İçin rahatsa sorun yok. Ben sadece uyarmak istedim
  • quote:

İçin rahatsa sorun yok. Ben sadece uyarmak istedim

Nasıl yargılanırsam yargılanayım kendi verdiğim kararlardan dolayı olacaksa sorun yok.

Bu sınav ise kafa yorup vardığım sonuçları başkalarından etkilenmeden muhafaza etmem ve kendi ulaştığım sonuçlar ile sorguya gitmem gerekir. O zaman sınav sınav gibi olur.

Pişmanlık duymamak için her adıma kendim karar vermem gerekiyor.
    Kur'an da yazan şeyleri inkar etmek ne kadar mantıklı bilemiyorum. Büyüye inanmıyorsan araştırabilirsin, nasıl yapıldığını öğrenebilirsin. En azından gerçek olduğunu anlamak için, gerçekten büyü yapmanı veya yaptırmanı tavsiye etmem, dinde yasaklanmıştır.
  • quote:

Kur'an da yazan şeyleri inkar etmek ne kadar mantıklı bilemiyorum. Büyüye inanmıyorsan araştırabilirsin, nasıl yapıldığını öğrenebilirsin. En azından gerçek olduğunu anlamak için, gerçekten büyü yapmanı veya yaptırmanı tavsiye etmem, dinde yasaklanmıştır.

Arapça bilmeden o ayetlerin ne anlattığı konusunda net konuşamayız. Gayet basit bir biçimde sahtekarlardan şirk koşan tiplerden ( yani Allah'ın yapabileceklerini büyü yaparak yapacağını iddia edenlerden ) bahsediyor olabilir.

Ayetler pek net değil hele Türkçeye cevrilmiş olduğu için ve ben Arapça bilmediğim için bana göre hiç mi hiç net değil.
  • Ben evime taşınmadan önce tadilat yapmak için uğraşırken bacanın içine baktığımda birbirine kilitlenmiş 7 tane kilit çıkmıştı...
  • Bardağın içine işe sonra ocakta 65 dereceye kadar ısıt, bu sıcak idrarın içerisinde limon sık ama dikkat et kesinlikle limonun çekirdekleri içine düşmesin, süzgeç kullanabilirsin veya kaşık ile sıkabilirsin ben çatalı kullanıyorum genelde süzek gibi iş görüyor. Bu sıvıyı dolaba koy ve eksi iki dereceye kadar soğumasını bekle bunu yapmak için dolabın ısı ayarını ayarla. Yalnız idrar evde oturan birinin olacak ve gece saat tam 3 de yapılması gerekiyor. Donduğundan emin olunca bardağı dolaptan çıkar ve bir poşete sokarak parçala, sakın suya sokarak çıkartmaya çalışma, bardağı parçala ve çöpe at. Bu sıvının da beyaz olması gerekiyor sarı değil, bu yüzden 2 gün boyunca bolca su tüket meyve ye. Şimdi bize bir kablo gerek 220 volt fiş kablosu, kablonun açları açık olarak nötr uca gerek yok, uçları açık değilse kes veya yakarak çıkarabilirsin. Ortadan ikiye kestiğin limonun kabuklarını donmuş sıvının uç taraflarına sıkıca değdirmelisin bunun için bir şeyin arasında sıkıştırabilirsin. Daha önce kabloları limon kabuklarının tam ortasından geçirerek iletken uçların donuk vaziyetteki sıvıya temas ettiklerinden emin ol ve prize tak. Mükemmel hem bir gece lambasına sahip oldun hemde hiçbir cin yanına yaklaşamayacak. 240 metre karelik bir alana yaklaşan cinler perişan olurlar. Dilersen 9 volt ile çalışan portatif modelini anlatabilirim etki mesafesi daha düşüktür ama yanında istediğin yere götürürsün, musallat olan cinler için en çok tercih edilen çözümdür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

pm

ohooo sileli çok oluyor pc den
  • Kutsal su Olmadimi bi fincana bakar
  • evet kesin büyü var
    konu hortlatma büyüsü :)
  • Bizim oralarda büyü meşhurdur. Bu konuda büyüklerimden duyduklarımı anlatayım. Bu işlerden gerçekten anlayan birilerini kiralıyorsun, gelip evde dönüyor, büyünün nereye koyulduğunu buluyor.

Bu anlattığım olay bizzat dedemlerin evinde oluyor. Yıl 80'ler sanırım. Ahmet Hoca(!) denen birisini tutuyorlar, adam gelip evde dönüyor ve bir anda duruyor. Duvarın bir kısmına odaklanıyor ve o kısmı sökmelerini istiyor. Köy evi zaten, taş ev. O kısımdan ipler, bezler falan çıkıyor.

Büyünün farklı çeşitleri vardır. İlla evinizde olması gerekmez.

Büyü ile insan öldürüldüğünü söyleyenler de var.
  • Sonra ne oldu kardes? Merak ettim?

Yanlis anlama hasan karacadag benden dabbe 7 icin fikir istedide
  • Combofix ile bir güzel taratmak lazım evi.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.