Şimdi Ara

Evde araba nasıl yapılır? (GÜNCELLEME MOTOR BÖLÜMÜ-1)) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
39
Favori
23.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son yıllarda forum bu kadar güzel bir konu görmemişti. Emeğinize sağlık. Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulsylmz005 U kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar 2. Güncelleme ses sistemi tasarım aşaması
  • Takipteyim çok güzel bir konu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devam hocam takipteyiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mühendislik okuyorum el gecerim var ve w126 kasa toplamak gibi bir hayalim var yıllardır. Hayalimi hayata geçirdiğiniz hem çok takdir ettim hemde biraz kıskanmadım değil.
    Darısı başıma 😁 kolay gelsin takipteyim...

• Arkadaşlar 3. güncelleme hidrolik pompası
  • Direksiyon kutusuna varmı daha?

• onatba O kullanıcısına yanıt
    Yarın nasipse arabadan onu sökeceğim.
  • Ülkenin böyle azimli insanlara ihtiyacı var

• Arkadaşlar alternatör güncellemesi yaptım, detaylı anlatım blog da, detaylı resimler instagram da, ilerleyen zamanlar da kılavuz (diş yuvası açma) ve pafta (diş açma) anlatımı da yapacağım. Teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar direksiyon kutusu güncellemesi blog da iyi forumlar
  • Takipteyiz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Kullanıcı_Adı_ -- 21 Temmuz 2019; 19:40:35 >
  • Direksiyon kutusunu dağıtınca millette dağılmış anlaşılan. Görev başarıyla sonuçlanmış gibi tebrikler.

Takipteyiz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onatba -- 2 Ağustos 2019; 2:34:29 >
  • onatba O kullanıcısına yanıt
    Yok hocam DH' dan bloga girişler normal seviyeler de, ben paylaşımlardan para falan kazanmıyorum yani çok da önemi yok ancak direksiyon kutusunun tamirini yaparken araştırmalarım sonucu özellikle yurt dışı kaynaklara baktığım da ülkem için çok üzüldüm çünkü adamlar her bilgiyi paylaşıyor ustasından evde ki normal insanına kadar ve bilgililer, bizde kimse bilmesin sadece ben bileyim en çok ben bilirim mantığı var maalesef.
    En çok korktuğum parçalardan biri direksiyon kutusuydu Allah şükür dört dörtlük bir iş oldu. Teşekkür ederim
  • Gerçekten zevkli bir iş ama işten anlayan için
    Anlamadan girersen hüsrana döner hem zaman hem emek
    Arkadaş belliki oto tamirde calismis zannedersem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son durum nedir? Var mı yeni bişeyler?
  • En son elektrik tesisatında kaldım özel sebeplerden ilgilenemedim. İnşallah tekrar başlayacağım.

Evde araba nasıl yapılır? (GÜNCELLEME MOTOR BÖLÜMÜ-1))

• Merhaba Arkadaşlar; uzun zamandır elektrik tesisatı öyle duruyordu,korona var evde kal çağrısına uyan yeterli bilgi birikimine de sahip olduğum için tesisatta yaptığım bir kaç işlemi blog sayfamda paylaştım. Artık evden çıkamadığımıza göre elektrik tesisatını bitirebileceğim umarım.
    Biliyorum çok uzun zaman oldu, yavaş yavaş yapıyorum dediğim gibi bu benim hobim ve fırsat buldukça yapmaya çalışıyorum, sonuçta acelesi yok. Ekonomik kriz son dönemler de ne yazık ki beni de vurdu o nedenle harcamalarıma dikkat etmem gerekiyor ve ona göre öncelik sırası belirliyorum, umarım dünya bu zorlu savaştan çıkar, ülkemiz ekonomisi düzelir.
    Evde araba nasıl yapılır? (GÜNCELLEME MOTOR BÖLÜMÜ-1))

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.