Şimdi Ara

Evde araba nasıl yapılır? (GÜNCELLEME MOTOR BÖLÜMÜ-1)) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
39
Favori
23.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet kardeşim ya çok kişi bundan bahsetti. Mekanik ve işçilikten ne kadar anlasam da renk kombinasyonlarından da bir o kadar anlamıyorum maalesef, baktık beğenmedik değiştiririz
  • Helal olsun , emek çok
  • güzel bir örneksiniz, emeğinize yüreğinize sağlık..
  • arabanın bitmiş halini görmek istedim blok sitenizi incelerken :D

çok güzel iş,çok güzel emek,maşallah + helal olsun.
  • Harika sanayide dünyanın parasını verirdin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maşallah çok güzel bir çalışma olmuş, emeğine sağlık, böyle işlerle zevk almayı bilen ve severek yapanları gördükçe insan bu ülkede umutlu oluyor. Takipteyim. Her aşamada bakıyorum bittiği halde iken güzel bir görünüm kazanacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

Plastik aksama çok faydası oldu mu hocam ?

Alıntıları Göster
    Valla ilk günkü gibi oldu. Ha keza kapı üzerindeki deri döşemeler de aynı şekilde. Yarın sildiğim ve silmediğim yerlerin fotosunu atarım bakarsınız. İçi de mis gibi koktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem03

Valla ilk günkü gibi oldu. Ha keza kapı üzerindeki deri döşemeler de aynı şekilde. Yarın sildiğim ve silmediğim yerlerin fotosunu atarım bakarsınız. İçi de mis gibi koktu

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam denicem bende.

• Elinize sağlık. Çok zevkli gözüküyor.

• Hocam direksiyon kılıfını nerden aldınız, malum 40 cm çapı var piyasadakiler daha ufak.
  • Her parçasında emek var maşallah. Allah kaza bela vermesin.
  • İnsanın bir uğraşı olması ne güzel.

• “Araba nasıl yapılır” değil de “nasıl modifiye edilir” yapsaydın keşke başlığı. Böyle anlam bozukluğu var çünkü. Başka umutlarla girmiştim konuya.

• quote:

Orijinalden alıntı: VaporWave

“Araba nasıl yapılır” değil de “nasıl modifiye edilir” yapsaydın keşke başlığı. Böyle anlam bozukluğu var çünkü. Başka umutlarla girmiştim konuya.
    sen ne beklyordun ki çamaşır makinesi motorundan ya da elektrikli motorsiklet kitiyle falan elektrikli araba gibi birşey mi?
  • Güzelmiş takibe aldım
  • Umarım sende o sabır vardır. Kendim makineciyim,ozel bir firmada bakim teknisyenligi yapiyorum ve isimi gercekten cok seviyorum . En buyuk hayallerimden birini gerceklestiriyorsun . Aslinda eski golf tarzi bi arac alip bu sekilde adam etme hayalim var biraz duze cikmayi bekliyorum . İsin biraz uzun surecektir ama instagramda takipteyim hersey istedigin gibi olur inşallah. Bu arada araci oyle sokak ortasina birakmakta ayri bir cesaret bir sabah uyandığında ayni yerinde olmazsa sasirma heleki bitmesine yakin zamanda )))

• Elinize sağlık bu siteye sizin gibi insanları takip etmek için girmiştim,sizin paylasımları görünce mest oldum.İnstadanda takibe başladım.Ellerinize sağlık kolay gelsin
  • Harika ilgi alanım oldugundan takipteyim

• Bloğu baştan sona okudum, yer imlerine de kaydettim. Güncellendikçe girip okuyacağım. Çok güzel anlatmışsınız hocam, elinize emeğinize sağlık
  • Tam senlik. 😁

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.