Şimdi Ara

Evde araba nasıl yapılır? (GÜNCELLEME MOTOR BÖLÜMÜ-1))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
150
Cevap
47
Favori
21.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 95
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 39
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 13 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 47
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • aagökhan (39 mesaj) pokezoom (5 mesaj) carpediem03 (4 mesaj) slowfood (3 mesaj) onatba (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (83 mesaj) Mobil (42 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (21 mesaj)
  • @
186 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Evde araba nasıl yapılır? (GÜNCELLEME MOTOR BÖLÜMÜ-1))
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    509 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşalar Merhaba;

Yaklaşık 6-7 ay önce aldığım w126 kasa aracımı kendi imkanlarım ile evde yapıyorum. Bıraktığım linklerden takip edebilir ya da sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Teşekkürler
    https://w126m110.blogspot.com/
    https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/mercedes_w126_m110/
    https://www.youtube.com/watch?v=zLjIGSdRkSs

1. Güncelleme Radyatör
    2. Güncelleme Ses Sistemi Amfi
    3. Güncelleme Hidrolik Pompası
    4. Güncelleme Alternatör
    5. Güncelleme Direksiyon Kutusu
    6. Güncelleme Elektrik Tesisatı-1. Bölüm
    7. Güncelleme Elektrik Tesisatı-2. Bölüm
    8. Güncelleme Motor bölümü-1(1 Sene sonra gelen güncelleme )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aagökhan -- 4 Kasım 2020; 23:56:28 >

• Çok güzel bir işe girişmişsiniz. Öncelikle tebrik ederim daha sonrasında ise imreniyorum. Çok fazla bunu yapan insanlara dair belgesel ve program izledim çokta severim, ama parça temini ve bedelleri maalesef Türkiyede oldukça yüksek, bulmakta zor. Allah muvaffak etsin.
    hocam işçilik müthiş. bu yaptıklarını ustaya yaptırmaya kalkışsan yapmaz bile. baştan savma yapar. bir de dünyanın parasını isterler..
    Lisede makina okuduk el becerim yüksek hayalim hurda bi aracı toplamak ama mekanik aksamdan anlamadığım için cesaret edemiyorum
    Helal olsun hocam. Ben evde ekmek arasi nutella surmemiyorum useniyorum siz ne yapiyorsunuz basarilarinizin devamini dilerim :)
    Hocam direksiyon ile ben ilgilenmedim, biraderim ilgilendi sizin sorunuza istinaden kendisi ile konuştum, deri direksiyonun üzerinden çıkan deri örnek alınarak tekrar çizilmiş ona göre kesilmiş ve dikim işlemi yapılmış, fiyatı 150 tl ben olsam vermezdim de birader ölücü değil
    Muhteşem bir şey, işte bu sizin mutluluğunuz, kendi çabanız ve emeğinizle bir şeyleri başarabiliyor ve ulaşabiliyor olmanın verdiği mutluluk budur. İmrendim ve tebrik ediyorum sizi.

Tamir tadilat gibi projeleri bu yüzden izliyorum adamların elinde imkan var olabilir ama eski bir aracı nereden nereye getiriyorlar işte sizinki de buna benzemiş.
  • Yarbay
    27735 Mesaj
    Üstten üstten atlayarak biraz baktım ama müthiş bir emek var bana kalırsa. Umarım istediğiniz gibi sonuçlanır.

Yer imlerine aldım müsait zamanda detaylı bakacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 26 Mayıs 2019; 20:44:44 >
  • Yarbay
    5982 Mesaj
    hocam işçilik müthiş. bu yaptıklarını ustaya yaptırmaya kalkışsan yapmaz bile. baştan savma yapar. bir de dünyanın parasını isterler..
  • Er
    3 Mesaj
    Gerçekten muhteşem bir çalışma, tebrikler
    |
    |
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Teşekkür ederim, zaten aracı sökerken ustaların yaptıklarını yazsam destan olur.
    Teterboro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    536 Mesaj
    Lisede makina okuduk el becerim yüksek hayalim hurda bi aracı toplamak ama mekanik aksamdan anlamadığım için cesaret edemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2668 Mesaj
    Çok güzel bir işe girişmişsiniz. Öncelikle tebrik ederim daha sonrasında ise imreniyorum. Çok fazla bunu yapan insanlara dair belgesel ve program izledim çokta severim, ama parça temini ve bedelleri maalesef Türkiyede oldukça yüksek, bulmakta zor. Allah muvaffak etsin.

• Yüzbaşı
    509 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Çok teşekkür ederim, maalesef dediğiniz gibi parçaların fiyatları oldukça yüksek artık yurt dışı işi de bitti ne yazık ki, Allah sonumuzu hayır etsin.
    |
    |
    edgar1899 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    520 Mesaj
    Çok keyifli bir iş olsa gerek, imrendim.
    Bu arada aynısından bende de var 😸

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi individual -- 26 Mayıs 2019; 22:2:53 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    556 Mesaj
    Gerçekten emeğinize sağlık eski araç sahibi olarak artık birçok şeyi bende kendim yapıyorum sanayide civata sıkmayı bilmeyen kablolara ek yaparak iş yaptığını sanan ustalarla uğraşmaktan bıktığım için yerim olsa yapmak istediklerimi yapıyorsunuz ellerinize sağlık

• Yüzbaşı
    509 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

teşekkür ederim, maalesef bu araba bana usta kalmamış dedirtti.
    |
    |
    serkan_2120 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    575 Mesaj
    Helal olsun hocam. Ben evde ekmek arasi nutella surmemiyorum useniyorum siz ne yapiyorsunuz basarilarinizin devamini dilerim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Çok teşekkür ederim.
    |
    |
    BMWli Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    989 Mesaj
    Elinize sağlık blogunuzu baştan aşağı okudum. Ekstra bilgi vermeniz de bu işlere merak salanlar için iyi olmuş. Bitişini bekliyorum
  • Yüzbaşı
    402 Mesaj
    Kolay Gelsin Hocam
    |
    |
  • Yüzbaşı
    990 Mesaj
    Çok güzel bir proje, anlatım da ayrı güzel takipteyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2656 Mesaj
    Muhteşem bir şey, işte bu sizin mutluluğunuz, kendi çabanız ve emeğinizle bir şeyleri başarabiliyor ve ulaşabiliyor olmanın verdiği mutluluk budur. İmrendim ve tebrik ediyorum sizi.

Tamir tadilat gibi projeleri bu yüzden izliyorum adamların elinde imkan var olabilir ama eski bir aracı nereden nereye getiriyorlar işte sizinki de buna benzemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 27 Mayıs 2019; 2:10:46 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    751 Mesaj
    Mesleğiniz ne merak ettim.bende uğraşırım ama sizin kadar söküp geri toplayacak cesaretim yok

• Teğmen
    143 Mesaj
    hocam bunu normal bir insan da yapabilir mi? Nereden öğrenmesi lazım?
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Teşekkür ederim, bitişini valla bende bekliyorum
    |
    |
    Antares kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Sohbet
kripto para haberleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.