Şimdi Ara

EVCİL HAYVANI OLANLAR MUTLAKA BAKSIN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar, gelişmekte olan teknoloji ve geldiğimiz noktayı görüyoruz. Bende bununla ilgili App Store ve Google Play Store'da biraz uygulama araştırması yaptım. Ancak güzel uygulamalar göremedim..

Siz değerli evcil hayvanlı olan arkadaşlar,
    Şöyle bir uygulama olsa güzel olurdu dediğiniz fikirleriniz var mı? Evcil hayvanlarınız ile yaşamınızı kolaylaştıracak fikirleriniz varsa iletirseniz çok sevinirim.

Mobil uygulama aracılığı ile gerçekten ihtiyaç görebilecek, yaşamınızı kolaylaştırmak istediğim bir uygulama yapmak istiyorum.

Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler :)

• Merhabalar
    Nelere ihtiyaç duyabiliriz biraz düşünelim.

-Aşı takvimi için alarmlı bir sekme
    -Düzenli ilaç kullananlar için haftalık alarmlı bir sekme.(Gerçi bunlar telefonlarımızdaki takvimde de yapılabiliyor ama olsun :P )
    -Günlük pRStik bilgiler aktarımı
    -Bulunduğumuz bölgeye göre Veteriner Klinikleri
    -Pet sahiplerinin mesajlaşabilecekleri yada chat yababilecekleri alan
    -Pet bakıcı ilanları
    -Pet Nakil gönüllüleri
    --Tür özelliklerini kısaca anlatan görseller bulunan bir alan (Olursa ansiklopedi gibi ilgi çeker ;)..)

Aklıma geldikçe eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THENORTHFACE -- 2 Mayıs 2018; 9:0:0 >
  • THENORTHFACE kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam, çok güzel bigliler paylaştın :))
  • kubilay.tural K kullanıcısına yanıt
    Ne demek Hocam.Projeniz çok güzel.15 yaşında bir Golden Retriever ile birlikte yaşıyorum. Aldığımda 20 günlüktü. Son 3 yılımızı hastalıklarla geçti ve hala mücadele ediyoruz. Yaşlılığın nasıl birşey olduğunu tam olarak anladım.
    Sonuç olarak Hayvansever olmak gerçekten özveri istiyor. Bu uygulama birazcık bile yararlı olacaksa ne mutlu size.
    Elinize sağlık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.