Şimdi Ara

Ev yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

*Stand için 2 cm kalınlığında MDF
    *15 mm tij ve 4'er tane somun ile pul
    *Poligrit çivi
    *25 cm uzatma kablosu

Tij çubuk bu oluyor. Alırken kestirmeye çalışın. Standardı 1 m sanırım bunların. Kartınızın montaj demirine göre 15-16 cm olarak kestirilse yeter diye düşünüyorum.

Ev yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmamEv yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmamEv yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmam

Çubuk önceki kartım olan Sapphire RX 580 Pulse modelinin vida deliğinden rahatça geçiyordu ama şu an kullandığım Sapphire RX 5600 XT'nin vida yerinden geçmesi biraz uğraştırıyor.

Aliexpress üzerinden almış olduğum 25 cm uzatma kablosu. 94 TL + 16 TL vergi olarak aldım.

Ev yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmamEv yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmamEv yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmam

https://tr.aliexpress.com/item/4000592399173.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.26be4c4d8iWPY9

Stand için evde boşta duran 2 cm kalınlığında bir MDF vardı onu kullandım. Ölçülerini ayarlayıp marangoza kestirdim. Sabitleme çubuğu için delik de açtırdım. Kullanmadığınız dolap rafınız varsa işinizi görür veya marangozda illa vardır böyle şeyler.

Ev yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmamEv yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmamEv yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmamEv yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmamEv yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmam

Standın altına poligrit çivi ile ayak oluşturdum. Benim kullandığım sert tabanlı ama bulabilirseniz silikon gibi olanları da var. Yumuşak olunca kayma yapmayacaktır.

Ev yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmamEv yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmamEv yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmamEv yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmam

Sabitleme çubuğu montajı
    Ev yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmamEv yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmam

Çubuk kesildi ve kart montajına geçildi.

Ev yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmamEv yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmamEv yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmamEv yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmamEv yapımı ekran kartı dik tutucu çalışmam

• Ahşabın genişliği fazla sanki kasanın kapağına engel gibi gözüküyor genişliğini biraz daha düşürmen gerekecek.Mdf’yi siyaha boyarsan veya karbon kaplama ile kaplarsan daha şık gözükür bu şekilde biraz sırıtıyor.Eline sağlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.