Şimdi Ara

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.888
Cevap
107
Favori
209.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhaba Noxy77,

Cihazlarımızda çalışma sıcaklığı ile ilgili herhangi bir kitlenme yada resetleme ile ilgili daha önce geri bildirim almadık. Bizlere Tanılma menüsünden Self-Test dosyasını alarak destek@keenetic.com.tr adresine gönderirseniz yaşamış olduğunuz durumu inceleyebiliriz.
    Şu keenetic torrent istemcisi güncellense çok daha iyi olur uTorrente eklediğim torrent köpek gibi indirme yaparken modem üzerine bıraktığım torrent 100 kb 300 kbps ile indiriyor p2p torrent istemcisi rezalet zaten açana kadar adamın canından can alıyor connecting yazıyor 2 saat şansa bala bazen girebiliyoruz ftp sistemi hala anlaşılabilir değil ip adresini girip ftp girmeye çalışıyorum bağlanmıyor sadece anonim yapınca herkesi erişebilir şekilde güncelleyince ftp girilebiliyor çok karışık arayüz.

• quote:

Merhaba alovera01,

Öncelikle Keenetic ailesine hoş geldiniz. Modeminizin FW yazılımı güncel değilse öncelikle güncellemenizi tavsiye ederiz, yaşadığınız durumun devam etmesi halinde destek@keenetic.com.tr mail adresine mail atabilir yada arkadaşlarımız ile birlikte incelemek için Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.
    güncelleme yaptım fabrika ayarlarına döndüm şu an düzeldi sağolun.
  • tuyra T kullanıcısına yanıt
    Merhaba tuyra,

Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünlerimizde birden fazla interneti aynı anda sonlandırabilir belirlediğiniz kullanıcıları belirlediğiniz internet hattından internete erişmesini sağlayabilir yada internetinizi yedekleyebilirsiniz. Kablonet modeminizin köprü (Bridge) mod özelliği varsa Ulta cihazında sonlandırabilirsiniz.

Telekom fiber hattınızı da aynı anda cihazımızda sonlandırabilirsiniz. Aşağıdaki makalemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

SFP modül üzerinden fiber bağlantınızı sonlandırmak isterseniz uyumluluk listemizde bulunan bir sfp modül satın almanız ve satın alacağınız modülün internet servis sağlayıcınızın sizlere sunduğu alt yapıyı destekliyor olması gerekmektedir. İlgili makalemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000696319-Birden-%C3%A7ok-servis-sa%C4%9Flay%C4%B1c%C4%B1-kullanma-Yedeklilik-ve-Multi-WAN

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000521799-Ba%C4%9Flant%C4%B1-%C3%B6ncelikleri

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000893880-Fiber-optik-%C3%BCzerinden-internet-ba%C4%9Flant%C4%B1s%C4%B1-SFP-mod%C3%BCl%C3%BC-

• -gtr- kullanıcısına yanıt
    Merhaba -gtr-,

Cihazlarımız ülkemizde hizmet veren bütün fiber alt yapılarını desteklemektedir. Süperonline fiber internet kullanıyorsanız hattınız ait kullanıcı adı ve şifrenizi cihazımıza girerek interneti Keenetic cihazında sonlandırabilirsiniz.
  • mytx M kullanıcısına yanıt
    Merhaba mytx,

Cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuzun durumu arkadaşlarımız ile birlikte incelemek için Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.
  • Amosis kullanıcısına yanıt
    Merhaba Amosis,

Dahili Torrent uygulamasında cihazınızın modeline göre hız sınırı bulunmaktadır, bu sınırlama sayesinde ilgili torrent yazılımı yükleme yada indirme yaparken cihazın işlemci kullanımı diğer işlemleriniz için koruma altına alınmaktadır.
  • bence burada destek verilmesi çok güzel firma sürekli iletişimde olmalı forumda.
  • alovera01 kullanıcısına yanıt
    Merhaba alovera01,

Nazik geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.
  • 802.11k/r/v teknik verilerde bu ne anlama geliyor 802.11b/g/n/ ac olmalı değilmi? Ac ve Ax varmı modem de? Bir youtube Videosunda 802.11 Ac ol adığı söylendi bu eksiklik değilmi? Yoksa yanlış bilgimi? birde 802.11 Ax nezaman gelecek?
    Biri açıklayabilirmi bunun karşılığını
    802.11k/r/v = 802.11?/?/? a,b,g,n veya ac?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodeo65 -- 21 Temmuz 2020; 17:19:30 >
  • rodeo65 R kullanıcısına yanıt
    Merhaba rodeo65,

Ürünlerimizinde 802.11 k/v/r desteği bulunmaktadır cihazlarımıza bağlanan client (cihazların) da 802.11 k 802.11 v 802.11 r desteği varsa bandlar arasında geçiş yaparken sizi kesintisiz ve kusursuz bir dolaşım yapmanızı sağlar.

Örnek olarak Tek SSID ile hem 5 Ghz hemde 2.4 Ghz bandında çalışan bir cihaza bağlı bir client ( iki band arasından geçiş yaparken herhangi bir kesintiye uğramaz mobil haldeyken internet üzerinde görüntülü konuştuğunuzda iki band arasında geçiş yaptığınızda herhangi bir kesintiye uğramazsınız.

802.11 b/g/n /ac ve ax standartları kablosuz hız teknolojisinin göstermektedir. N teknolojisine sahip cihazlar 802.11 b/g/n protokollerini destekler AC teknolojisine sahip cihazlar 802.11 b/g/n /ac protokollerini destekler AX teknolojisine sahip cihazlar 802.11 b/g/n /ac /ax protokollerini destekler.

2020 tarihinde AX destekli cihazların ülkemizde satılması planlanmaktadır fakat pandemi süreci nedeni ile net bir takvim paylaşamıyoruz.

• quote:

Merhaba rodeo65,

Ürünlerimizinde 802.11 k/v/r desteği bulunmaktadır cihazlarımıza bağlanan client (cihazların) da 802.11 k 802.11 v 802.11 r desteği varsa bandlar arasında geçiş yaparken sizi kesintisiz ve kusursuz bir dolaşım yapmanızı sağlar.

Örnek olarak Tek SSID ile hem 5 Ghz hemde 2.4 Ghz bandında çalışan bir cihaza bağlı bir client ( iki band arasından geçiş yaparken herhangi bir kesintiye uğramaz mobil haldeyken internet üzerinde görüntülü konuştuğunuzda iki band arasında geçiş yaptığınızda herhangi bir kesintiye uğramazsınız.

802.11 b/g/n /ac ve ax standartları kablosuz hız teknolojisinin göstermektedir. N teknolojisine sahip cihazlar 802.11 b/g/n protokollerini destekler AC teknolojisine sahip cihazlar 802.11 b/g/n /ac protokollerini destekler AX teknolojisine sahip cihazlar 802.11 b/g/n /ac /ax protokollerini destekler.

2020 tarihinde AX destekli cihazların ülkemizde satılması planlanmaktadır fakat pandemi süreci nedeni ile net bir takvim paylaşamıyoruz.
    Bilgisizliğimi Afedin faket ben bu 802.11 k/v/r tanımıyorum. benim tanıdığım 802.11 b/g/n/ac/ax
    Sizin Teknik veride 802.11 k/v/r benim tanıdığıma çevirirsek neye dönüşür 802.11 k=?/ r=?/v=?

ve diğer soruma cevap alamadım Youtube de kimi tanıtımlarda ciaz da 801.11 ac desteği yok deniliyor bunu teyit edermisiniz? Eğer 802.11 ac desteği varsa alabilirim sadece n desteği varsa almayı düşünmüyorum malesef. Teşekkürler

• 0 dB ve 2dB ayarı normal sürümlerede gelmesini talep ediyoruz şuan modemden memnunuz 4dB ayarı var normal sürümlerde
    Merhaba rodeo65,

K/V/R protokolleri ile B/G/N/AC protokolleri ayrı amaç için kullanılan protocollerdir internet üzerinde detaylı olarak bu protokolleri ile ilgil bilgi alabilirsiniz.

AC ve N destekli bir çok modelimiz var siz hangi modeli almayı düşünüyorsunuz? Bize almak istediğiniz modeli belirtirseniz AC desteği var mı yok mu size bilgi verebiliriz.
  • Merhaba supervisorberk,

3.5 FW ön izleme versiyonunda ilgili değerler normal sürümde gelmeye başlayacak.
  • KEENETIC kullanıcısına yanıt
    Keenetic Extra DSL e bakıyom fakat protokoler beni şaşırttı tanımıyorum o protekolleri. Modem de ax yok şu an en az ac olmalı çünki evimde Klima, Kombi, 4 Telefon, 2 Tablet, 2. Bilgisayar, 2 Tv, 1 Tivibu, 1 Kamera sistemi, 1 Yazıcı wifi, 1 Phillips Hue ışık sistemi hepsi Modem e bağlanıyor wifi den kimisi Ethernet ten bağlı. Nekadar çok ciaz bağlı ise ona göre alınmalı o yüzden ax olması daha avantajlı olduğunu okudum. Benim bugü e kadar tanıdığım protokeller b/g/n/ac ve yeni olan ax. Sizin Protokelleri hiç duymadım k/v/r gibi. Almak şstediğim vdsl Protokoller 802.11 ac/ax şu an sizde oda yok gördüğüm kadar ben beklicem Ax çıkanakadar almışken oda olsun düşünüyorum. Elimdeki Modem şu an stabil fakat 8 yıllık.
    Merhaba rodeo65,

Extra DSL model modemimizde AC desteği bulunmaktadır kullanmak istediğiniz topolojide Extra DSL model modemimizi çok rahat kullanabilirsiniz.
  • KEENETIC kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 802.11 ax i beklemeyi karar verdim
  • Merhaba,

MU-MIMO desteği var mı acaba?
    Özelliklerde göremedim.
  • FyKy kullanıcısına yanıt
    Merhaba FyKy,

Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ultra - Giga ve Viva model Router cihazlarımızda Mu-MIMO özelliği bulunmakta olup aşağıdaki linkten ürün karşılaştırmalarını görebilirsiniz.

https://keenetic.com.tr/tr/compare/routers?products=keenetic-ultra,keenetic-giga,keenetic-viva
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.