Şimdi Ara

EV SİNEMA SİSTEMİNE PS3 BAĞLAYANLAR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
6.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boşuycak hanımlar sizi demedi demeyin sonra....
  • Ee biz bekar kalıcaz sen uzaktan izliycenmi bizi altan yaw
  • quote:

Hocam bir kulaklık temin edersen (ki.. pahalı bişi olmasınada gerek yok, JABRA nın 20-30TL ye blutooth kulaklıkları var onlardan bile oluyor.)

Gözüm, daha önce söylemiştim kulaklık var zaten, sadece tanıtmam gerekiyordu ve fakat bugün uğraştım PS3 bendeki logitech kulaklığı bulamadı, telefonla birlikte kullanıyorum yani kullaklıkta sorun yok. Sebep ne olabilir?
  • Bu Operation Flashpoint almaya deger mi? Bi kac hafta sonra zaten cod 4 mw2 cikiyor.

@Oronra naptin headseti ?

http://www.amazon.co.uk/Logitech-Vantage-Bluetooth-Headset-PS3/dp/B0014VRRVY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1254893291&sr=8-1

Ben bunu almayi düsünüyorum.Yorumlari gayet iyi.
  • Arkadaşlar bende aldım artık aranızdayım şuan sadece uygun fiyata PS3 slim bekliyorum fat vardı sattım ve slim alacağım yakında aktif bir şekilde aranıza katılacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: amf23

quote:

Hocam bir kulaklık temin edersen (ki.. pahalı bişi olmasınada gerek yok, JABRA nın 20-30TL ye blutooth kulaklıkları var onlardan bile oluyor.)

Gözüm, daha önce söylemiştim kulaklık var zaten, sadece tanıtmam gerekiyordu ve fakat bugün uğraştım PS3 bendeki logitech kulaklığı bulamadı, telefonla birlikte kullanıyorum yani kullaklıkta sorun yok. Sebep ne olabilir?

Farklı bir cihaz atanıtılan bluetooth headset in PS tarafından tanınmadığına dair hurafeler var ama ne kadar doğru bilmiyorum. Headset i resetleme gibi bir olay varsa.. resetleyip ilkönce PS e tanıtmak icap edebilir. Tabi o zamanda telefonda çalışmama durumu sözkonusu

Not: Bu arada kulaklığım yok demiştin de o yüzden yazdım bende JABRA yı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oronra -- 8 Ekim 2009; 15:36:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sakpinar

Bu Operation Flashpoint almaya deger mi? Bi kac hafta sonra zaten cod 4 mw2 cikiyor.

@Oronra naptin headseti ?

http://www.amazon.co.uk/Logitech-Vantage-Bluetooth-Headset-PS3/dp/B0014VRRVY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1254893291&sr=8-1

Ben bunu almayi düsünüyorum.Yorumlari gayet iyi.

Headset bayadır var bende, saolsun EPOK dan bir arkadaş temin etmişti.

Operation Flashpoint olayına gelince oyun elimde ve oynuyorum, CoD4 MW2 den farklı bir oyun. Öle dandun oynanmıyor, çok büyük bir haritası var ve haritada birbirini bulmak bile güçleşebiliyor. Ayrıca taktik ağırlıklı bir oyun, resmen askerlik similasyonu gibi
    Takım arkadaşlarını yönlendirebiliyor, haritada waypoint ler çizebiliyor ve bazen dakikalarca çimlerin içide busuda bekliyebiliyosun. Kısacası MW2 ile aynı klasmanda bir oyun degil.

Tercih meselesi tabi ben oyundan çok keyif aldım, eminim MW2 de çok güzel olacak ama OFP in yeride bir ayrı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oronra

quote:

Orijinalden alıntı: amf23

quote:

Farklı bir cihaz atanıtılan bluetooth headset in PS tarafından tanınmadığına dair hurafeler var ama ne kadar doğru bilmiyorum. Headset i resetleme gibi bir olay varsa.. resetleyip ilkönce PS e tanıtmak icap edebilir. Tabi o zamanda telefonda çalışmama durumu sözkonusu

Not: Bu arada kulaklığım yok demiştin de o yüzden yazdım bende JABRA yı.

Gözüm nerdesin yahu, kurudum 2 gündür. Kulaklığı telefonda kullanmıyorum zaten hemen telefonun listesinden sildim, akşam da evde kulaklıkta resetleme gibi bişeyler var mı bi daha bakayım inşallah bu kez olur. Yeter artık hoparlörlere konuşmak istemiyorum.

• Kardeş kulaklığı çalıştırdığın tuşa biraz uzun basılı tutarsan ışık hızlı bir şekilde yanmaya başlar o zaman ps3 ile bağlantı kurmaya çalış
  • Daha önce denemiştim ama bir daha denerim, teşekkür ederim yardım için.
  • bizde olsa gelirizde nerdeee :(:(
  • Ben sony muzik setimi bagladim, game moduna aldigimda gayet guzel oluyor
  • Merhabalar...
    Bendede sisteme bagli ayda bir Bad Company yapma firsatini yakaliyorum.Su an direk araniza katilmak isterdim ama zamandan dolayi bazi problemlerim var.2010 un ortalarina dogru araniza katilirim insallah.
    selametle
  • Arkadaşlar bir sorum olacak.. yardımcı oluverin.. delircem çünkü..

şimdi benim sistem : WD TV, PS3, 32LG7000 ve LG HT904TA

ilk sorunum ps3 ü optik kabloyla ev sinemasına hdmi ile de tv ye bağladım.. ps3 ayarlarını yapmama rağmen optik sesi alamıyorum. bilgisi olan var mı. bir yerlerde sorun var. kapatıp açıyorum her şeyi. kabloyla falan oynuyorum.. ses geliyor.. sonra tekrar gidiyor..

ayrıca bunları birbirine optimum şekilde nasıl bağlarım. Görüntü ve kaliteden ödün vermek istemiyorum. Sesleri optik kabloyla görüntüleri hdmi la aktarmak istiyorum.. yeteri kadar optik, hdm kablom var. 3 optik kabloyu bağlayan optik switchim de var.. bana en uygun bağlantı eklini söyler misiniz?

teşekkür ederim..
  • Gruba katılmak isteyip de PS3 ü olmayan arkadaşlar sıcak fırsatlardaki ilanı değerlendirebilirler bence.
    PS3 slim 699TL. Link aşağıda.
    @ahmet'in (eski elendil) tel nosu olan forumdaşlar adaşıma da haber versin. Foruma bir süreliğine giremiyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_35086861/tm.htm
  • Bu da benden olsun WebCam çekimi olduğu için görüntü biraz kötü
     EV SİNEMA SİSTEMİNE PS3 BAĞLAYANLAR

•  EV SİNEMA SİSTEMİNE PS3 BAĞLAYANLAR

•  EV SİNEMA SİSTEMİNE PS3 BAĞLAYANLAR

• Flashpoint uygun rakama buldum b.köyde ama daha önce hiç yorumlarına bakmadıgımdan kararsız kaldım.Bende Battlefield 1943 demosunu begendiğimden bad company aldım.Yanlız oyun beni fena sardı arkadaşlar.İllaki oynamışlığınız vardır.Sabahlara kadar kendimi alamadım oyundan.İşe ruh gibi geliyorum:)Elinde olan varsa online yapabilirz.

PSN:ralfdegerli bu TR psn id.PES i falan diğer PSN den oynuyorum ama oda aklımda değil
  • Bad Company fen aoyun degil demosunu oynamıştım, asıl online a keyifli olacağını düşünüyorum. Oynayan arkadaşlarımda var gerçi..
    Ama keşke almasaydın diyeceğim, yakın zamanda CoD MW2 çıkyor ve FTP oyunlarının alayını sallayacak. Herkez onu bekliyor şu anda, o çıksın başka oyun oynanmaz bir süre
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.