Şimdi Ara

Ev için alarm sistemi önerileri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
5
Favori
46.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dnzakyz

Evime alarm sistemi taktırmayı düşünüyorum pronet hariç önerebileceğiniz sistemler nelerdir

Armed Alarm ve Güvenlik sistemlerini öneriyorum. bir internetten bakın derim. Türk firması ürünleri canada malı. Servis hizmeti ve çağrı merkezi hizmetleri çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legesim

valla ben 1,5 yıldır Jablotron diye bir marka kullanıyorum evimde. çok memnunum. çek cumhuriyeti ürünü. fabrikası Çin'de falan değil baya çek malı. 3 yıl pil ömrü varmış ve 1,5 yıldır daha pil değiştirme ya da yanlış alarm olmadı. dış siren tamamen kablosuz. evde bir metre bile kablo çekilmedi. ayrıca iphone ve android için uygulaması var sistemi cep telefonu aplikasyonu ile kurup çözebiliyorum. kesinlikle tavsiye ederim.

Jablotron 'un tercihe gore kablolu secenek sunuyor.
    istanbul'da alakali adresi varmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 12 Ağustos 2014; 1:30:04 >
  • ortam ihlalini uyaran bina disindaki telefon kablosunun kesilmesi durumunda uyarici cozum ne var ?
  • s-line alarm ve hs grup'tan uzak durun beyler, Aman diyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zauri

s-line alarm ve hs grup'tan uzak durun beyler, Aman diyim...

bunalarin sektorde konumlari nedir ?
    web adresleri varmi ?
  • arel.gr kullanıcısına yanıt
    Alarm bölümünün sitesi şu:http://security-line.com
    Asıl firma bu;http://hsgroup.com.tr/tr/

Sana şu kadarını söyleyeyim; yalan, dolan, sahtekarlık her şey var bu adamlarda. İşin garibi ambulans ve check up servisinden tut kuru temizlemeye, alarmdan çekici hizmetine kadar her konu mevcut. Senden parayı alana kadar ararlar sonra bir problem olduğunda müşteri hizmetleri falan hak getire, kapı duvar. Geçtiğimiz gün alarmı yenilemem için aradılar beni. Yalan söylediler ve taahhütünüz yenilendi mecburen x miktar para vereceksiniz dediler. Yanlışınız var sözleşmeyi mail atın dedim ve yanlışlık olmasın diye adresimi kodladım. Adam telefonda tamam yolladık dedi, mail falan gelmedi şaka gibi. İyice işkillenim. Sözleşmemi buldum yenilenmesine 60 günden fazla var. Üstelik sözleşmede 1 ay öncesinden iptal etme hakkım da var. iptal talebinde bulunup gerekirse dava da açacağım. Daha önce de fazladan 500 tl çekmişlerdi. Geri alana kadar akla karayı seçtim. Resmen tehditler savurdum "savcılığa suç duyurusunda bulunacağım" falan dedim de aldım. Bir değil iki değil etrafımda elini verip kolunu kaptıran bir sürü insan var. Hs grup'un sattığı hizmet ne olursa olsun uzak durun arkadaşlar.

• duyuru zahmetinden once mail uzerindende gerekli sekilde kendilerine yaz ki talebin saglam olsun, teskkrler .....
  • arel.gr kullanıcısına yanıt
    Yazdım, yazmaz mıyım
  • arkadaşlar ankara da profesyonel olarak 10 yıldır güvenliksistemleri sektöründe fall olarak çalışmaktayım
    paradox ve bosch alarm sistemlerini gozunuz kapalı alabilirsiniz problesiz cihazlar tabi uygulayıcı firma cok önemli.
    bosch ve paradox alarm sistemi talep eden herkese yardımcı olurum gerek urun teymini ,montaj servis hizmetleri verilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasitgocer

arkadaşlar ankara da profesyonel olarak 10 yıldır güvenliksistemleri sektöründe fall olarak çalışmaktayım
    paradox ve bosch alarm sistemlerini gozunuz kapalı alabilirsiniz problesiz cihazlar tabi uygulayıcı firma cok önemli.
    bosch ve paradox alarm sistemi talep eden herkese yardımcı olurum gerek urun teymini ,montaj servis hizmetleri verilir

sektorde ticari is dusunuyorum, size nasil ulasirim?.... PM'den lutfen !
  • Merhabalar;
    Merkezi Güvenlik Sistemleri A.Ş. (MGS) temsilcisiyim. Türkiye'nin ilk alarm firması olan MGS 28 yıllık tecrübesiyle 10 binden fazla kurumsal ve bireysel abonesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kiralık ve satılık olarak HIRSIZLIK, YANGIN, GAZ KAÇAĞI alarm sistemleri, kapalı devre kamera sistemleri(CCTV) ile güvenliğiniz için her hizmeti sağlıyoruz. Sorularınız, abonelik, keşif ve fiyat teklifi için gkabaci@mgs.com.tr adresinden ve 0212 355 5000 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Süleyman Gökberk Kabacı
    Merkezi Güvenlik Sistemleri A.Ş.
     Ev için alarm sistemi önerileri

• DSC Power 832 - PC5010 alam sistemim var.
    Dün elektriklerin kesilmesinden sonra, akşam üstü 18:00 e kadar akü dayanabildi. Bitmeden önce kumanda tablosundan 20 sn de bir bip sesi geliyordu.
    Akü bitince siren başladı çalmaya, oda 15 dak sonra sustu :-)

Buraya kadar güzel de, akşam 19 dan sonra elektrikler gelince, kumanda panelinden yine bip sesleri gelmeye başladı. Heralde akü boş diye yapıyor diye düşündüm.
    Bugün bu saat oldu eve geldim halem ötme sesi devam ediyor. Üzerinde 12V/7A akü var.
    Sizce bu normal mi ? Düzeltmek için ne yapmamam gerekir ?

İyi forumlar
  • apartman dairesi için konuşursak çin malı gsm özellikli alarm(250 tl) + 4 kameralı kayıtlı sistem (250 tl)
    şeklinde 500 tl ye iş görülebilir. tek seferlik maliyet ve kurulum.

zira yıllardır bu şekilde kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım.
  • SafePoint alarm sistemlerini öneriyorumi benim evde 4 yıldır kullanıyorumi hiç bir sorun yok. Call Center çok basarılıwww.safepoint.com.tr den ulaşabilirsiniz
  • Takip...
  • Atak 08 ve desi ws gibi alarmlar var 200 lira civarında. Bunları kullanan varmı? Bir süre sonra kendiliğinden ötmeler başlıyor diye şikayetler var sanki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BİTİRİYORUZ

Wisetech WS700 Alarm Seti forum üyelerine özel sadece 120 TL Lifesos LS700 ile birebir aynı üründür. İsteyene Büyük ışıklı Kablosuz dış sirende akü adaptörü dahil olmak şartıyla sadece 110 TL bu iki ürünün şuan piyasa satış değeri320 tldir birlikte almanız durumunda sadece 230 TL Kargo ücreti tüm Türkiyeye Sadece 6 TL dir.
     Ev için alarm sistemi önerileri Ev için alarm sistemi önerileri

• Nerde ucuz patates ürün var yazılmış konuya.

Alarm sistemi diyince dsc den ötesi yalan. Hee birde Cadexx.

• bende alarm sistemi taktırmak istiyorum varmı öneriniz?
  • Arkadaşlar merhabalar evim için alarm sistemi kurdurmak istiyorum bir tanıdık desi önerdi desi hs 102 wtks+plus modelini ürünlere baktım bana çok eski teknoloji gibi geldi. Ben biraz daha teknolojik olsun istiyorum lcd panel gsm modülü ve türkçe menüye sahip olan vs. Bazı arkadaşlarda atak diye bir marka var dediler sizce ne yapmalıyım maksimum bütçe 600 tl. Konu hakkında yeterli bilgiye sahip arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.