Şimdi Ara

Ev için alarm sistemi önerileri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
5
Favori
46.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: atinali28

Arkadaşlar merhabalar evim için alarm sistemi kurdurmak istiyorum bir tanıdık desi önerdi desi hs 102 wtks+plus modelini ürünlere baktım bana çok eski teknoloji gibi geldi. Ben biraz daha teknolojik olsun istiyorum lcd panel gsm modülü ve türkçe menüye sahip olan vs. Bazı arkadaşlarda atak diye bir marka var dediler sizce ne yapmalıyım maksimum bütçe 600 tl. Konu hakkında yeterli bilgiye sahip arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Hocam ne yaptırdınız alarm sistemi işini.
    bende alarm sistemi almak niyetindeyim. tavsiyeye ihtiyacım var.
    kablosuz sistemler daha mantıklı geliyor bana sonuçta kiracıyım ne ne zaman çıkacağımda belli değil öyle kablo delik vs uğraşmayayım diyorum
  • kemkav kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben atak g180e model üründen aldım. Şuan için çok memnunum herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Kurulumunuda kendim yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam size tavsiyem smart-bs.com dan almandır. Alarm Sistemi konusunda birçok sağlam markayı bünyesinde bulunduran ve hızlı servis sağlayan bu firmayı tavsiye ederim.

Online olarak internet üzerinden sipariş verebilir veya numaralarından ulaşabilirsiniz.

Site adresi: www.hemengelsin.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: isacotur

Piyasada çok çeşitli alarm panelleri vardır. DSC, Paradox, Crow, caddx, Premier, Pima, Karel gibi. Burada şöyle bir durum var. Siz hangi firmadan alarm izleme için anlaşacaksanız onlarda hangi panelin bayisi ise size onu satacaktır.O yüzden kafanızı fazla yormayın bu konuya.
    detaylı bilgi içinhttp://isacotur.tr.gg/Ankaradaki-Alarm-izleme-Merkezleri.htm
     Ev için alarm sistemi önerileri

Arkaşım güzel paylaşım.
    Bir Kent Güvenlik çalışanı olarak yazdıklaınızı çok iyi bilmeme rağmen dikkatle baştan sona okudum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar basit bir alarm istiyorum. Ben yokkken hırsız umrumda değil. Ben evdeyken beni uyandırsın yeter. Tavsiye varmı ucuz yollu ?.
    - kablosuz olmalı
    - evde kedi var
  • Evdeki wifi ile hareket kapı zorlama gibi dedektörlerle beraber çalışan kamera bağlanabilen ve bu görüntüleri email atabilen bir alarm sistemi biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Evdeki wifi ile hareket kapı zorlama gibi dedektörlerle beraber çalışan kamera bağlanabilen ve bu görüntüleri email atabilen bir alarm sistemi biliyor musunuz?

evi ihlal etmeden telefon kablosunu kesiyorlar, bu kablonun devre dışı kaldığını bildirme özellikli donanım gerekmezmi ?
  • quote:

Evdeki wifi ile hareket kapı zorlama gibi dedektörlerle beraber çalışan kamera bağlanabilen ve bu görüntüleri email atabilen bir alarm sistemi biliyor musunuz?

Paradox marka bakabilirsin.
  • O konuda haklısınız sormamk gerek.Yada telefon kutusunu kitlemek gerek.
  • Hangi model önerirsiniz ?
  • Gg'de basit bir kaç model var gayet kullanışlı 200 lira fiyatı var.Onlardan düşünüyorum.
  • quote:

Hangi model önerirsiniz ?

çok doğru, telefon kutusuna top kilidi iyi çözüm.
    200TL bütçeyi daha önce yazsaydın.
  • Hocam ben dedektörün fotoğraf çekmesini istiyorsun diye anlamıştım, yanlış anlamışım. Bende alarm taktırmayı düşünüyorum. Bu iş için çok ucuza kaçmayacağım. Yanlış alarm ve alarmı uzaktan kontrol edememek en istenilmeyen durum olsa gerek. Kamera bağlanabilen ucuz ve iyi sistem Neutron panel olsa gerek. Daha bilgili arkadaşlar başka öneri de yapabilirler.
  • Benim ev 5. Katta tek daire üzerine.Asansör kullanılıyor.Ben evde olmadigim zaman daire kapısının dışına koyacağım PIR aktif olacak kata biri çıktığı anda alarm ötecek.Bu sekilde düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.