Şimdi Ara

Ev içi tadilat-yenileme işleri öneriler ve tecrübeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3+1 yaklaşık 140m2 olan evimin içinde tadilat işlerine gireceğim ancak fiyatlar konusunda pek bir tecrübem yok, bugün koçtaşta böyle bir hizmetin verildiğini öğrendim, iç mimar yönetiminde eve keşif için geliyorlarmış ve istediğimiz şeylere göre fiyat çıkarıyorlarmış, böyle bir konuda tecrübeli arkadaşlardan önerileri almam gerektiğini düşündüm.

Aşağıda yapmayı planladığım şeyleri listeledim, bütçemin yetmemesi durumunda bazılarını çıkaracağım, sizce hangilerinin öncelikli olması gerektiği konusunda da destek olabilirseniz çok sevinirim. Özellikle fiyatlar konusunda güncel durumları merak ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Genel
    Kapı / Pencere izolasyon
    Parkelerin açık renk ile değişimi
    Kapıların açık renk ile değişimi

Ebeveyn banyo
    Klozet değişimi
    Lavabo+Dolap+Ayna (Set)
    Fayansların değişimi
    Zemin taşlarının değişimi

Banyo
    Dolap+Ayna set
    Fayansların değişimi
    Jakuzi
    Klozet değişimi
    Tavan değişimi (şu banyolarda olan şerit halinde sıra sıra olan metal asma tavan gibi, tam adını bilmiyorum)

Salon
    Parkelerin açık renk ile değişimi

Mutfak
    Tezgah + Dolap (tezgah tercihen çimstone, yada daha iyi bir önerisi olan varsa onu da değerlendirebilirim)
    Tezgah arkası fayansların değişimi
    Mutfak masası üstü dolap yapılması
    Kombi köşesinin dolap yapılması (mutfak içinde olan kombiyi dolap içine almak için)
    Balkon zemin taşlarının tamiratı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yilsev -- 2 Ocak 2017; 1:19:31 >

• Yıllar geçmiş konunun üstünden :)

Koçtaş bu hizmeti yapıyor mu siz nereye yaptırdınız herhangi bir sorun oldumu yaptırdığınız yeri veya başka bir yer tavsiyeniz varmı uzun uzun ustalarla uğraşmak istemiyorum bir şirkete vereyim kısa zamanda halletsin istiyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlP3R67 A kullanıcısına yanıt

Yıllar geçmiş, 1 tane cevap veren de olmamış  

• AlP3R67 A kullanıcısına yanıt

o dönemde sormuştum koçtaş tekzen gibi yerlere, hangisinde vardı hatırlamıyorum ama dediğiniz gibi eve gelip keşif çıkarma hizmetleri vardı. ancak bu hizmetin kendisi de paralıydı, ne kadar olduğunu hatırlamıyorum.

ben epey araştırdım belirlediğim şeyler dönemin şartlarına göre 60bin civarında tutuyordu. ben de bu parayı harcayacağıma yeni ev aldım. :) (bu kısmı uzun hikaye ama zengin değilim emin olun :) )

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.