A

Çavuş
17 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba Vestel 48fd7300 TV i ilk başlarda kendi kendine ses kısıyor du kumanda dan olduğunu düşündüm kumandanın pilini çıkartım ses kısmaya devam ediyor du bir süre sonra ses kısma yerine ses açmaya başladı şimdi sürekli ses açıyor sorun nereden kaynaklı olabilir

Merhabalar bende yaklaşık 10 yıllık Casper marka laptopuma ssd taktım sıfırdan Windows 10 u kurdum açmışken fanı temizledim sorunsuz çalışıyor du ertesi gün açmak istediğimde hiç bir şekilde açılmıyor ve şarj almıyor acaba sorun ne olabilir sorunu nasıl çözebilirim

Yapılan işlemler ssd değişimi fan temizliği win.10 kurulumu

Merhaba
Elimde Lenovo m900 masaüstü PC var ben bu kasayı TV de kullanmak istiyorum VGA ile bağlantı da PC ye bağlanıyor ama displayport ile bağlanmıyor algılanmadı diyor bu sorunu nasıl giderebilirim.

Merhabalar köyüme bir tane wifi kamera kurmak istiyorum yalnız köyümde internet yok çok fazla durmuyorum en azından orada iken izleyebilirmiyim bir modem ile internetsiz bağlantı yapabilir miyim?
Merhaba

2.arac aldım buna sigorta ucreti en alt kademeden baslattılar.
1.aracı babama verdigimden bosuna al sat yapmayalım dedim (7.kademe)simdi 2.araca hem kasko hemde zorunlu trafik sigortası en alt kademeden başladı ben 1.aracı sattığımda 2. Arac sigortasını ne yapmam lazım ki 1.araç indirimimi alayım tesekkurler simdiden.
http://alcipankartonpiyer.net/Content/resimler/sergi/asmatavan-1.jpg

merhba arkadaşlar evimin salnu aydınlatmasını spotlarla yapıyorum avizelerimi kaldırıp resimdeki gibi bir şey yapmak istiyorum tavan şuanki resmini ve istediğim şeyin resmi ekte mevcut nasıl yapılacağı hakkında bilgim yok yardımlarınızı bekliyorum

resimler yüklenmedi şu linkteki kare dekor
Merhaba Arkadaşlar 

2005 model megane 2 otantik lpg li aracımda bir kaç sorun var bunlar ile ilgili fikri olan arkadaşların önerilerini bekliyorum.

Uzun zamandır araçta lpg de iken tekleme kasılma sorunları var özellikle yaz aylarında çıkıyor fan veya klima açıldığında daha sık oluyormuş gibi hissettim.Anlık tüketimde 29 - 30 lrı görüyorum ekranda benzinde ise hiç bir sorun yok acaba elektriksel bir sorun mu yoksa lpgden kaynaklı bir sorunmu ? Lpgden olsa sürekli yapması lazım değil mi ? Tüm viteslerde aynı sorun oluyor öyle yaptığında hiç kullanamıyorum araç gitmiyor müthiş bir kasılma tekleme yapıyor.

Diğer bir sorunum ise klima geçen ay klima gazını doldurdum kaçak testi temizliği falan yapıldı 350 km yol yaptım bu esnada yarım yamalak çalıştırdım araçta kasılma tekleme çok olduğundan dolayı geçenlerde tekrar açtım araç hiç soğutmuyor fan çalışıyor klima boruları dahi soğutmuyor yine gaz bittimi geçen yıl da gaz konulmuştu kaçak testnde sorunda çıkmadı acaba ne olmş olabilir kasılma ile alakalı olabilir mi ? İlginçtir ki araçta klima gazı yokken sanki tekleme kasılma daha az oluyor yada bana öyle geliyor.

Yardımlarınıza önerilerinize ihtiyacım var 
Teşekkürler Şimdiden
Merhaba Arkadaşlar

2005 model megane 2 otantik lpg li aracımda bir kaç sorun var bunlar ile ilgili fikri olan arkadaşların önerilerini bekliyorum.

Uzun zamandır araçta lpg de iken tekleme kasılma sorunları var özellikle yaz aylarında çıkıyor fan veya klima açıldığında daha sık oluyormuş gibi hissettim.Anlık tüketimde 29 - 30 lrı görüyorum ekranda benzinde ise hiç bir sorun yok acaba elektriksel bir sorun mu yoksa lpgden kaynaklı bir sorunmu ? Lpgden olsa sürekli yapması lazım değil mi ? Tüm viteslerde aynı sorun oluyor öyle yaptığında hiç kullanamıyorum araç gitmiyor müthiş bir kasılma tekleme yapıyor.

Diğer bir sorunum ise klima geçen ay klima gazını doldurdum kaçak testi temizliği falan yapıldı 350 km yol yaptım bu esnada yarım yamalak çalıştırdım araçta kasılma tekleme çok olduğundan dolayı geçenlerde tekrar açtım araç hiç soğutmuyor fan çalışıyor klima boruları dahi soğutmuyor yine gaz bittimi geçen yıl da gaz konulmuştu kaçak testnde sorunda çıkmadı acaba ne olmş olabilir kasılma ile alakalı olabilir mi ? İlginçtir ki araçta klima gazı yokken sanki tekleme kasılma daha az oluyor yada bana öyle geliyor.

Yardımlarınıza önerilerinize ihtiyacım var
Teşekkürler Şimdiden
Merhaba arkadaşlar TP lınk 5110 acses pointi pc ye bağladım ethernet kablosu yardımı ile 192..168.1.254 ü adres çubuğuna yazdım bağlanmıyor.
Ağ bağlantılarına baktığımda pc ile Ap arasında ünlem işareti var Sorunları tanıla dediğimde Yerel Ağ Bağlantısı geçerli bir ıp yapılandırmasına sahip değil yazıyor özelleiklerden tcp4 ve 6 dns ve bağlantıları otomatikte windows 7 yardımlarınızı bekliyorum
Merhabalar

2005 model sedan otantik aracım motor soğukken ilk marşa bastığımda almıyor ikncisnde alıyor vede motor sesi adeta dizelmş gıbı çalışıyor ve bu hep var sıcakken de soğukkende var eksantrik kasnak veya açı kaydırıcı problemi olan arkadaşlar motor ısınınca ses olmadığını söylüyor bende ise sürekl ses var subap vurması gibi bildğimiz dizel araç sesi neden olabilir sızce?Not yaklaşık 20 -25 gündür bu şekilde bnyorum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 80
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 13.398 (Bu ay: 184)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.