Şimdi Ara

ev alarm sistemi. pronet, mgs, tepe güvenlik? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
5
Favori
33.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya kusura bakmayin biraz agresiflestim.. son olarak pronet kac saniyede polise haber veriyo ve kac dakika icinde ekipler mudahale ediyo ? Turkiyede en erken polisler kac dakikada gelebilir? normalde eskiden 5 dakika icerisinde deniliyodu. mecbur gelmek zorundaydi 5 dakikada adamlar evi bosaltiyolar artik... ve garanti veriyomusunuz alarm merkeze dustukten su kadar dakika icerisinde ekipler kapida olacak diye..
  • PRONET SAHTEKARLAR ORDUSUDUR. İPTAL ÜCRETİ 120 DOLAR. İPTAL ETTİRMEK İÇİN FAX ATIYORSUN. ARADAN ÜCRET ŞARJ EDİLEREK 4 AY GEÇİYOR ARIYORSUN FAX ELİMİZE ULAŞMADI BAHANELERİ. VE SONRA YİNE FAX ÇEKİYORSUN BU SEFER İPTAL ÜCRETİ OLAN 120 DOLARI 4 TAKSİTLE TEKRAR ŞARJ EDİİYORLAR.

HAYATIMDA İLK DEFA BİR FORUM'A PRONET İÇİN ÜYE OLDUM. HERKES PRONET SAHTEKARLARINDAN UZAK DURSUN. KÜFÜR ETMEMEK İÇİN ZOR TUTUYORUM KENDİMİ. GİDİN KENDİNİZE 300 - 400 LİRRAYA ALARM ALIN BAKIN KEYFİNİZE.

SAYGILAR,

CEM
  • Ben lifesos marka alarm sistemi aldım kendim kurdum, biri girerse telefon da ediyor. Çok da ucuz...
  • Pronet güvenlik hizmeti almak isteyen varsa irtibata gecebilir
    05301515168

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PRONET TEN UZAK DURUN!

Aylarca uğraşıp ancak bugün söktürebildim evimden, hemde 3 ay boyunca arızalı olmasına rağmen... Sahtekarlıkta bir numaralar! 26 ağustos ta arıza olduğundan itibaren çözüm ancak bugün söktürerek oldu. Şimdi dava açmaya hazırlanıyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar,

evimde bir yıl boyunca Tepe Güvenlik'den hizmet aldım. Kesinlikle tavsiye ederim. verdikleri fiyat Türk Lirası üzerinden ve yıllık, öyle pronet'in verdiği fiyat gibi her ay farklı bir ücret çıkmıyor karşınıza. Ben şahsen alarm sistemini satın aldım ve sadece çağrı merkezi üyeliğini bir yıl kullandım.

taşınmam nedeniyle nakil istemiyle başvurduğumda bir gün sonraya gün verip hemen geldiler. daha sonra aboneliğim bitince, yenileyelim mi diye bir kere sordular. güvenlikli bir siteye taşındığım için gerek yok dedim. bir daha da arayıp taciz etmediler. Pronet'e abone olmasam bile, beni üç beş ayda bir arayıp alarm ister misiniz diye taciz ediyor.

MGS'yi hiç bilmiyorum, ama Pronet'den uzak durun diyebilecek üç beş tane yakın arkadaşım var. Tepe Güvenlik de, bir yıllık kullanım sonunda herkese tavsiye ettiğim bir güvenlik şirketidir.

• yukardaki yazılanları okudum sanırım tepe güvenlik güzel yeni kampanyası turktelekom dan çıkmış telsiz telefon ve evsigortası hediye kampanya detayları telekom alarm kampanyasıvar ancak kablosuz alarm ama benim ev müstakil kampanyada sadece 1 adet detektör var tüm evi kontrol ede bilir mı alarm bilgisi olan varmı yanıt yaza bilirmı bana
  • Benzer bir konuda aşağıdaki yazıyı yazmıştım, belki faydası olur diye buraya da yazıyorum :

Bu açılan konunun aslında çok önemli bir konu olduğu, şikayet var 'a gelen 100lerce şikayetten belli oluyor. Ben aslında pronet veya tepe güvenlikle ilgili şirketlerin bir kabahatleri olduğunu düşünmüyorum. Fakat sahadaki elemanlara öyle bir baskı oluyor ve prim vaadediliyor ki bu kişiler de satış yapabilmek için her türlü yanlış bilgilendirmeyi yapıyor. bunların çoğuna çevremde yakınen tanık oldum, aman dikkat edin.

Bence izleme hizmeti önemli bir etken gerçekten de, normalde alarmlar çalıp çalıp duruyor, kimse de sallamıyor. Önemli olan sizin bu çalan alarmın farkında olmanız. Bu firmalar da bunu sağlıyor zaten.

Eğer dandik çin malı alarmlardan kullandınız mı hele, ne bunların çalmasına güvenebilirsiniz ne de sizi aramasına. O yüzden takmayın daha iyi. Bu firmalarda en azından ürünlerin çalışıp çalışmadığı konusunda emin oluyorlar, düzgün alarm markalarıyla çalıştıkları için.

Sonuç olarak cebinizden toplu para çıksın istemiyorsanız kale kilit veya pronete vs. aylık kira gibi para vereceksiniz, ama sizin malınız olmayacak bunlar. Ya da paranız yetiyorsa iyi bir alarm seti alıp onun sizi aramasıyla yine olaydan haberiniz olacak. Bunun için kendi başınıza kurabileceğiniz, kablosuz ve 3 numarayı girip alarm halinde sizi arayacak bir sistemi olan Yale 'nin premium alarm sistemi var. Hem marka, hem kalite olarak çok iyi, hem de kurulumunu kolayca yapabiliyorsunuz. Üzerine bir de kablosuz olduğu için evinize kimse kablo falan döşemiyor. Bence bir inceleyin : http://www.hirdavatfirsati.com/p-4414-Alarm-sistemi-Kale-Izmir-Bayisi--Yale-kablosuz-alarm-seti-sistemi-PREMIUM-B-HSA-6400-.html . Yale daha kaliteli ve garantili bir markanın seti olduğu için piyasadan alacağınız no name bir setten daha mantıklı olur bence. Yıllarca kira bedeli vermektense bir kere satın alıp sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Ya da çok isterseniz yine alarm izleme hizmeti veren firmalara bunları bağlatabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimarin -- 13 Kasım 2013; 11:02:42 >

• Kullandigim 2 adet Pronet'ten birini bundan sonra gerek kalmadigi icin birine devretmek istiyorum. Normalde taktirmak ve abonesi olmak icin 500 TL gibi bir bedel odenmesi gerekir ancak bu sekilde devrettigim kisi hicbir tutar odemeden kullanmaya baslayacak. Dolar kurunu 1.75'e sabitlettim. Fatura her ay ayni gelecek 58 TL olarak. Sozlesmeden cayma bedeli odememek icin devrediyorum, para Pronet'e gitcegine birine iyilik olsun diye dusundum. Ekim ayi'nda kullanmaya basladim, 6 ayi gecmis geriye 18 ay gibi bir taahhut suresi kalmistir dolayisiyla boyle bir sistem istiyorsaniz sifirdan abonelik baslatmaktan daha avantajli. Beni 05332220018 no'lu telefonumdan arayabilirsiniz. Pronet iletisim bilgilerinizi aliyor sonrasinda sistemi sizin yerinize monte ediyorlar ve sistem size devrolmus oluyor. Bugune kadar bir problem yasamadim acikcasi dolar kurunu da sabitleyince hicbir sorun kalmiyor. Yangin, hirsizlik, gaz kacagi gibi durumlar icin alarm veriyor. Acil bir saglik sorunu oldugunda ya da polis cagirmaniz gerektiginde sadece tek bir dugmeye basarak sistemi kullanabiliyorsunuz.

ev alarm sistemi. pronet, mgs, tepe güvenlik?

• allah pronetin cezasını versin. benden zorla aldıkları haram zıkkım olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimarin

Benzer bir konuda aşağıdaki yazıyı yazmıştım, belki faydası olur diye buraya da yazıyorum :

Bu açılan konunun aslında çok önemli bir konu olduğu, şikayet var 'a gelen 100lerce şikayetten belli oluyor. Ben aslında pronet veya tepe güvenlikle ilgili şirketlerin bir kabahatleri olduğunu düşünmüyorum. Fakat sahadaki elemanlara öyle bir baskı oluyor ve prim vaadediliyor ki bu kişiler de satış yapabilmek için her türlü yanlış bilgilendirmeyi yapıyor. bunların çoğuna çevremde yakınen tanık oldum, aman dikkat edin.

Buna rağmen ev ve işyerlerinin korunması için en uygun yöntemin izleme hizmetli alarm sistemleri olduğu konusunda kesin eminim. Alarm sistemi taktırıyorsunuz, hemen susturabiliyorlar ya da zaten çalsa bile kimse sallamıyor. Ama bir izleme hizmetine bağlanınca nerede olursanız olun size bilgi veriliyor ve anında müdahale sağlanıyor. Ayrıca alarm sistemi yangına, gaz kaçaklarına ve sağlık sorunlarına karşı da bir koruma sağlamıyor. O yüzden sadece alarm sistemi kullanma konusunu geçelim.

Bazı arkadaşlar niye kiralamaya para vereyim diyor? O konuda da haklı olabilirler uzun vadeye bakınca. Ama internete ayda 50 tl veriyoruz, digiturke 70 tl veriyoruz, güvenliğimiz için elbetteki aylık bir para vermemiz gerekiyor, adamlar hizmet veriyor çünkü. Kalan parayı çıkınca da toplu para vermek yerine aylık ödeme yapmış oluyoruz. Bu adamların taktıkları alarm sistemleri gerçekten çok pahalı çünkü. Ama şöyle de diyebilirsiniz çin malı da olsa ucuza bir alarm taktırıp onu izleme merkezine bağlarım. Ama burda da tüm riski üstünüze alıyorsunuz, bu alarmlarda bozulma çok sık görülüyor ve kaş yapayım derken göz çıkarabilirsiniz.

Pronet'i kötüleyen mesajlara uzunca bir cevap yazmak istedim ancak bu yorum tam yazmak istediklerimi anlatmış. Pronet alacaksanız yada düşünüyorsanız karşınızda ki kişinin kaç yıldır Pronet'te çalıştığına emin olunuz. Yada sözleşmeyi baştan sona okuyunuz. Bu saye de mağduriyet yaşama ihtimaliniz ortadan kalkacaktır. 4 yıldır doğru bir şekilde güvenlik danışmanlığı yapıyorum. Pronet'e burada yada farklı mecralarda beddua edilirken benim müşterilerim Allah razı olsun gibi Bayramınızı kutlarım gibi dostane geri dönüşler sağlıyor. Ulaşmak isteyenler içinwww.alarmsatis.com bana aittir.

• quote:

Orijinalden alıntı: taksim1984

quote:

Benzer bir konuda aşağıdaki yazıyı yazmıştım, belki faydası olur diye buraya da yazıyorum :

Buna rağmen ev ve işyerlerinin korunması için en uygun yöntemin izleme hizmetli alarm sistemleri olduğu konusunda kesin eminim. Alarm sistemi taktırıyorsunuz, hemen susturabiliyorlar ya da zaten çalsa bile kimse sallamıyor. Ama bir izleme hizmetine bağlanınca nerede olursanız olun size bilgi veriliyor ve anında müdahale sağlanıyor. Ayrıca alarm sistemi yangına, gaz kaçaklarına ve sağlık sorunlarına karşı da bir koruma sağlamıyor. O yüzden sadece alarm sistemi kullanma konusunu geçelim.

Bazı arkadaşlar niye kiralamaya para vereyim diyor? O konuda da haklı olabilirler uzun vadeye bakınca. Ama internete ayda 50 tl veriyoruz, digiturke 70 tl veriyoruz, güvenliğimiz için elbetteki aylık bir para vermemiz gerekiyor, adamlar hizmet veriyor çünkü. Kalan parayı çıkınca da toplu para vermek yerine aylık ödeme yapmış oluyoruz. Bu adamların taktıkları alarm sistemleri gerçekten çok pahalı çünkü. Ama şöyle de diyebilirsiniz çin malı da olsa ucuza bir alarm taktırıp onu izleme merkezine bağlarım. Ama burda da tüm riski üstünüze alıyorsunuz, bu alarmlarda bozulma çok sık görülüyor ve kaş yapayım derken göz çıkarabilirsiniz.

Pronet'i kötüleyen mesajlara uzunca bir cevap yazmak istedim ancak bu yorum tam yazmak istediklerimi anlatmış. Pronet alacaksanız yada düşünüyorsanız karşınızda ki kişinin kaç yıldır Pronet'te çalıştığına emin olunuz. Yada sözleşmeyi baştan sona okuyunuz. Bu saye de mağduriyet yaşama ihtimaliniz ortadan kalkacaktır. 4 yıldır doğru bir şekilde güvenlik danışmanlığı yapıyorum. Pronet'e burada yada farklı mecralarda beddua edilirken benim müşterilerim Allah razı olsun gibi Bayramınızı kutlarım gibi dostane geri dönüşler sağlıyor. Ulaşmak isteyenler içinwww.alarmsatis.com bana aittir.

Sağolsun arkadaş benim yazımın bir kısmını kullanmış fikirlerimi beğendiği için ama tamamını kullansaydı context içinde daha mantıklı olurdu. Tamam satıcılarda da kabahat var ama malesef Pronet de sonradan bu yapılan yanlışları düzeltmek adına hiçbir şey yapmıyor ve dikkat etseydiniz diyor. Bunu yapılan şikayetlerden anlayabilirsiniz. Bir de sözleşmesi gerçekten çok bağlayıcı ve sert, girmek çok kolay ama çıkması gerçekten çok zor. Satışa çok odaklı bir şirket olduğu için de satış yapan arkadaşları hiç sorgulamıyor, çünkü zaten bir süre sonra bu arkadaşlar işten çıkıyor. Ayrıca fiyatın usd la olması da çok saçma, Türkiye'de yaşıyoruz sonuçta. Neyse Allah herkese hayırlı satışlar versin ama arkadaşın da dediği gibi müşteri memnuniyetiyle bir versin. Firmalar da bu konuda biraz daha dikkat etsin.

• öncelikle herkese iyi akşamlar. pronet ve tepe güvenlik alarm sistemlerini kullanan biri olarak ben de görüşlerimi bildirmek istiyorum.
    ilk işyerimde malesef pronet kullandım. bende bir çoğunuz gibi pronetzedeyim:D aslında biraz da kendi kabahatim. pronet elemanları sivri sinek gibi. kovsanız gitmiyorlar. kusura bakmasınlar ama çok yüzsüzler. ben antalyada oturuyorum. farklı simalar sürekli gelmeye başladı. ben istemediğmi söylememe rağmen işte yok geçerken uğruyoruz şöyleydi böyledi derken biriyle arkadaş olduk. olmaz olaydık :D 3 ay bedava 4 ay bedava derken abi benim elimde bedavam var. hepsini sana yazacağım. ömür boyu bedava dedi. o ara ufak bi hırsızlık olayı yaşadım. kamera ihtiyacım vardı. okey madem bedava baldan tatlıdır dedik abone olduk. alarm sistemi ve kamera taktırdım. neyse 3 ay adama etmediğim dua kalmadı. eğri oturup doğru konuşmak lazım en ufak bir sinyalde hemen arıyorlar. fakat kameranın çözünürlüğü çok kötüydü. alarmda başarılılar. neyse derken fatura gelmeye başladı. ah vahh öylemi sistemde yanlışlık olmuştur abi sen ödeme ben buradan düzelticem. meğer 3 ay ücretsiz kullanımım varmış. sonra ücretlendiriliyormuş. beni böyle 4-5 ay oyaladı. şimdi gelicem yarın gelicem. geldi kamera kayıt alır diye korkusundan içeri bile girmedi dışardan fatura aldı benden düzelticem diye. bu aralardan bende internetten araştırdım. meğer tek madur ben değilmişim. herkese aynı hikaye. merkezi aradım e siz okumadan neden imzaladınız dediler. o kadar sayfayı okuyup anlamak için avukat olmak gerekiyor. kullanılan terimler çok karışık. neyse zararın neresinden dönersen kar dedik. 1500 küsür lira fatura verdim. 600 küsür tl de kamera kapatma ücreti verdim kapattım. alarmı 19 ay a yakın kullandım mecburiyetten. sonra aradığımda sözleşme bitince de ücret aıyoruz dediler. lanet olsun dedim :D kapatın bunuda alın 600 liranızı dedim. arkadaş kapatacam dedim diye bi telefonlar bi hürmetlen :D yok size 3 ay bedava yapalım 5 ay bedava yapalım şöyle yapalım böyle yapalım şu kadar hediye yapalım. siz değerli müşterimize özel şunları yapalım. maksat sözleşmeyi uzatıp tekrar keklemek. verdim parasını kurtuldum. hiç kimse boşuna masal okumasın. yok neymiş satış ekibi insanları kandırıyormuş. küllüyen yalan. bana sistemi satan arkadaşı en az 10 kere şikayet ettim. bölge müdür yardımcısı oldu kendisi. şikayetlerimden sonra başka bi birime gidiyor. ah öylemi oldu vah böylemi oldu ben gelicem görüşücem sizinle diyorlar sonra kapanıyor olay nasıl oluyorsa. paramı son kuruşuna kadar haram ediyorum. özellikle benden pirim almak için bana sistemi kakalayan adamın çoluğunda çocuğunda çıksın.
    neyse bu olayı antalyada bir tek ben yaşamadım. şu an konyaaltında caddeye çıkın esnafa sorun kullanan varmı diye. kullandım memnunum diyen bir kişi bulamadım. gittiğim yerlerde kime sorsam kandırdılar ama kullanıyoruz mecburen ceza ödememek için diyorlar. şahsen 3-4 tane arkadaşım da aynı tuzağa düşmüş. son kandırılan arkdaşım olayı çözmüş. SİSTEMİ EŞİNE DEVRETTİ. TÜKETİCİ HAKLARI GEREĞİ 1 HAFTA İÇİNDE İTİRAZ EDİP HİÇBİR CEZA ÖDEMEDEN KAPATTI. HALA AYNI SORUNU YAŞAYAN VARSA BU KISMI OKUSUN. TANIDIĞINIZ BİRİNE DEVREDİP KAPATIN CEZA FALAN ALMIYORLAR. neyse pronetten konuşup daha fazla sıkmak istemiyorum canımı. sarraf değilseniz veya riske edebileceğiniz çok falza şey yoksa mantıksız. neymişte pazarın yüzde 60 şu bunlardaymış. kandırdıkları adamlar aboneliklerini kapatınca göreceğiz bide. bu lekelenmiş isim altında daha fazla iş yapabilceklerini sanmıyorum. ne demişler yalancının mumu yatsıya kadar yanar.
    şimdi sıra tepe güvenlikte. telekom ortaklı projesinden üye oldum. komşumun tavsiyesi üzerine. ince eleyip sık dokudum e bi kere ağzımız yandı. özet olarak kesinlikle size verilen bilgiler dışında 1 kuruş fazla ödeme yapmıyorsunuz. cayma bedeli pronete göre çok düşük. aylık 40 tl ye abone oldum. 20 tl si cihaz taksidi 20 tl si güvenlik ücreti. 2 sene sözleşme yapıyorlar. sözleşmeniz bittiğinde pronet gibi hem para alıp hem cihazı götürmüyorlar:D ödediğiniz ücretten cihazın kalan parasını düşüp size veriyorlar. cağrı merkezi olmadan kullanabiliyorsunuz. ayrıca sözleşme bittiğinde sadece güvenlik merkezi ücreti verip kullanmaya devam edebiliyorsunuz. fatura telekoma ekleniyor. ayrıca fatura vermiyorsunuz. ek ücret aynı pronette olduğu gibi kurup açarken 1 kontor ekleniyor telefon ücretine. yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum. çok memnunum. şimdi gelelim eksilerine. güvenlik merkezi pronete göre biraz amatör. çalışan kişi sayısı sanırım daha kısıtlı. anında dönüş yapmayabiliyorlar. ama yinede süre 1 dakikayı geçmiyor. eğer altın satmıyorsanız zaten sizin için yeterli olacaktır. cihaz sadece bir kumanda bir dış ünite bir tanede sensör olarak geliyor. sensör ekledim yanlış hatırlamıyorsam 70 veya 80 dolardı kablosuz olanı. zaten benim oluyor diye hiç acımadan kıydım paraya :D onun dışında ücrete tabi istediğiniz fonksiyonu ekleyebiliyorsunuz. fakat şunun altını çizeyim ücret verip kiralamıyorsunuz satın alıyorsunuz. sizin oluyor yani. benden bu kadar :D

• quote:

Orijinalden alıntı: taksim1984

quote:

yalanını yesinler :) pronet'e küfür edenlerin sayısı bayram mesajı gönderenlerin en az 500 katıdır....

• 8$ farkla alarminiza kablosuz modul aldiginiz takdirde telefon hattini kesse bile alarm aktiftir sistem bes saniyede bir merkezle birbirine teyit gecer siren kutusu sabotaja karsi sensorludur herhangi mudahale halinde otmeye baslar kaldiki siren kablolari kesilsede icerisindeki pil suresince calar zaten siren yerinden kimildatildigi anda merkeze coktan sabotaj sinyali ulasmis olur bilginize ayrica telefn faturasi odemezzsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm güvenlik sistemi ihtiyac ve servisleriniz için

www.alarmkameraservis.com
  • arkadaslar burada PRONETi kötüleyenler neredeyse asılsız. sizlere ufakda olsa bilgi vereyim. pronet güvenlık 1995 yılından bu yana hizmet vermekte ve bu hızmet %97 memnuniyet oranlıdır. şöyleki pronet ürünleri canada ve amerikan markadır. bunların ithalatı ımalatı ıhracadı yaklaşık olarak 600 usd dir. bu ürünler sizlere kullanım amaçlı montajı olduktan sonra üyeliğiniz bittiği yada iptal edildiği taktırde çöpe atılır. 2.kez kullanılmaz ! PRONET hak verirsenız ki bunu yapmak zorunda. yoksa sisteme dahil olan kişi iptalini gerçekleştirdiği taktırde bı hafta sonra düşünsenize herkez ? PRONET batar ? kurumsal çalısan firmalar hep böyledir. güvenlik açısından kanıtlandıgı gıbı 1 numara PRONET SİSTEMLERİDİR. öyleki TÜRKİYENİN DEĞERİ MERKEZ BANKAMIZI dahi PRONET korumakta ? şimdi arkadaslar MERKEZ BANKASI NASIL HİZMET ALIYORSA SİZLERDE AYNISINI ALIYORSUNUZ ? bundan şüpheniz olmasın. şimdi gelelim akıllardaki şüphelere arkadaşlar PRONET SİSTEMLERİ kendini koruyan sistemdir ! dısarda bulunan sirende dahi dedektör vardır akülüdür. herhangi bi kıpırdatmada dahi ahm ye sabatoj bildirimi yapar. yanı sirenı tutmaları ve çok az oynatmaları dahi yeterlidir ! telefon kablolarına gelince ? öyle kolay değil arkadaslar :) tüm mahallenin hattını kesmesi gerekir ! olduki kestiler ? ahm bunun farkına varıyor bır dk içerisinde ev hattınıazdan tehit alınmadıgı taktırde hem siz ceplerden hemde yetkili kolluk kuvvetleri aranıp yönlendirilıyor. bende yaklasık 10 aydır bu firmadayım ve yaklaşık 84 abonem bulunuyor. bunlardan 82 si %100 mennun. geri kalan 2 müşterim ise şöyle şikayeti var ? anlatıldıgı taktırde sçzleşmeyı fes etmek ama bedel ödemek istemiyor ? ve 3 aylık kullanıcalar ? bastada belırttıgım gıbı arkadaslar herkez 3 ay kullanıp fes etse ? sistemler çöp oluyor ? o zaman fırma batar. meccbur bu ücreti alınmak zorunda. ki şöyle anlatayım pronet yıllardır her yıl kampanya sunar. siz 2 sene abone olduktan sonra ? diyelımkı aylık 30 usd ödüyordunuz ? kampanya esnasına gelındıgınde ve 2 senelık kullanıcı oldugunuzda bu fıyatlar neredeyse yarısına ınıyor. üç ay önce yapmıs oldugum sözleşmelerde abonelerım suanda aylık 18 usd ye hızmet almaktadır. bunun gıbı her zaman kampanyalar bulunur. şuan baslangıs olarak 30 usd ve bu bızım elımızde degıl. keşke olsada sizlere bunları 1 usd ye indirebilsek. bizlerde çalısan olduumuz için bi hatamız olduysa affola. daha detaylı bilgi almak isteyen olursa ve pronetın aslında gercekten kalıtelı ve özel bi firma oldugunu bilmek ve kullanmak ısteyen olursa ADIM : MUHAMMET 0534-329-62-13 nolu telefondan istanbul olmak üzere ulaşabılırsiniz. evet haklısınız bazı sistem danısmanlarının sızlere yeterlı bılgı vermeyerek küçük esnafları üye yaptıkları dogrudur. ama günahları onların boynuna. şimdi ise pronetın genel yasası sözleşmede yazan her maddeyı tek tek okumak zorundalar sızlere bilginiz olsun. 10 lıra fazla kazanmak için sizlerin güvenliğini tejlıkeye atanlarda var ne yazıkkı ve bu sadece pronet calısanları degıl bır cok fırmada var. neyse uzatmıcam pek çok uzun oldu tekrardan ulaşmak bilgi almak abonelık ısteyenler olursa yada herhangı bır sey ADIM : MUHAMMET 0534-329-62-13 nolu hattan ulaşabılırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.b.k1734

arkadaslar burada PRONETi kötüleyenler neredeyse asılsız. sizlere ufakda olsa bilgi vereyim. pronet güvenlık 1995 yılından bu yana hizmet vermekte ve bu hızmet %97 memnuniyet oranlıdır. şöyleki pronet ürünleri canada ve amerikan markadır. bunların ithalatı ımalatı ıhracadı yaklaşık olarak 600 usd dir. bu ürünler sizlere kullanım amaçlı montajı olduktan sonra üyeliğiniz bittiği yada iptal edildiği taktırde çöpe atılır. 2.kez kullanılmaz ! PRONET hak verirsenız ki bunu yapmak zorunda. yoksa sisteme dahil olan kişi iptalini gerçekleştirdiği taktırde bı hafta sonra düşünsenize herkez ? PRONET batar ? kurumsal çalısan firmalar hep böyledir. güvenlik açısından kanıtlandıgı gıbı 1 numara PRONET SİSTEMLERİDİR. öyleki TÜRKİYENİN DEĞERİ MERKEZ BANKAMIZI dahi PRONET korumakta ? şimdi arkadaslar MERKEZ BANKASI NASIL HİZMET ALIYORSA SİZLERDE AYNISINI ALIYORSUNUZ ? bundan şüpheniz olmasın. şimdi gelelim akıllardaki şüphelere arkadaşlar PRONET SİSTEMLERİ kendini koruyan sistemdir ! dısarda bulunan sirende dahi dedektör vardır akülüdür. herhangi bi kıpırdatmada dahi ahm ye sabatoj bildirimi yapar. yanı sirenı tutmaları ve çok az oynatmaları dahi yeterlidir ! telefon kablolarına gelince ? öyle kolay değil arkadaslar :) tüm mahallenin hattını kesmesi gerekir ! olduki kestiler ? ahm bunun farkına varıyor bır dk içerisinde ev hattınıazdan tehit alınmadıgı taktırde hem siz ceplerden hemde yetkili kolluk kuvvetleri aranıp yönlendirilıyor. bende yaklasık 10 aydır bu firmadayım ve yaklaşık 84 abonem bulunuyor. bunlardan 82 si %100 mennun. geri kalan 2 müşterim ise şöyle şikayeti var ? anlatıldıgı taktırde sçzleşmeyı fes etmek ama bedel ödemek istemiyor ? ve 3 aylık kullanıcalar ? bastada belırttıgım gıbı arkadaslar herkez 3 ay kullanıp fes etse ? sistemler çöp oluyor ? o zaman fırma batar. meccbur bu ücreti alınmak zorunda. ki şöyle anlatayım pronet yıllardır her yıl kampanya sunar. siz 2 sene abone olduktan sonra ? diyelımkı aylık 30 usd ödüyordunuz ? kampanya esnasına gelındıgınde ve 2 senelık kullanıcı oldugunuzda bu fıyatlar neredeyse yarısına ınıyor. üç ay önce yapmıs oldugum sözleşmelerde abonelerım suanda aylık 18 usd ye hızmet almaktadır. bunun gıbı her zaman kampanyalar bulunur. şuan baslangıs olarak 30 usd ve bu bızım elımızde degıl. keşke olsada sizlere bunları 1 usd ye indirebilsek. bizlerde çalısan olduumuz için bi hatamız olduysa affola. daha detaylı bilgi almak isteyen olursa ve pronetın aslında gercekten kalıtelı ve özel bi firma oldugunu bilmek ve kullanmak ısteyen olursa ADIM : MUHAMMET 0534-329-62-13 nolu telefondan istanbul olmak üzere ulaşabılırsiniz. evet haklısınız bazı sistem danısmanlarının sızlere yeterlı bılgı vermeyerek küçük esnafları üye yaptıkları dogrudur. ama günahları onların boynuna. şimdi ise pronetın genel yasası sözleşmede yazan her maddeyı tek tek okumak zorundalar sızlere bilginiz olsun. 10 lıra fazla kazanmak için sizlerin güvenliğini tejlıkeye atanlarda var ne yazıkkı ve bu sadece pronet calısanları degıl bır cok fırmada var. neyse uzatmıcam pek çok uzun oldu tekrardan ulaşmak bilgi almak abonelık ısteyenler olursa yada herhangı bır sey ADIM : MUHAMMET 0534-329-62-13 nolu hattan ulaşabılırsınız.

Hacı Muhammet, bir de Pronet'in sahibi kim ? server hangi ülkede yerleşik ? kapatma prosedürü nasıl işliyor ? aynı hizmeti sağlayanlarda fiyatlar nasıl? bu detayları versen de bilmeyenler öğrense.......... ha bir de unutmadan sistem donanımını Pronet neden satmıyor da müşterilerine kiralayarak her ay kitleme operasyonu yapıyor, umarım açıklaman vardır kardeş....

• Ya pronet tamamiyle satış ateşiyle yanıp tutuşan ''türkiyeyi herkez sömürdü biz nasıl sömürebiliriz'' düşüncesinde olan bir şirkettidir genel müdürü hele tam bir yasal dolandırıcı zihniyetindedir.ama yapmayın canım pronete'de hak verin ciddiyim sonuçta bu ülkeye her gelen cebini doldurdu asıl dolandırcılığı devletten öğrenen şirketler cok bu memlekette...
  • evime taktirdigim alrm sistemini aktif hale getirmemis olmama ragmen devreye girdi susturana kadar tum mahalleyi ayaga kaldirdi! tiksindim aletten tekrar kurmayacagim da benim dusundugum bu tip alrm ve Lrm sistemleri degil. akilli ev sistemlerinin sadelestirilmis halini gibi mesela evde belli araliklarla muzik calsin isiklari acip kapatsin disardan gozlempendiginde sanki evde birileri var hissi versin. su basmasi sensoru olsun, kombiyi eve gelmeden 2 saat once calistirsin, kapi pencere acik kaldigin uyarsin felan. olay guvenlikse sadece kapi zorlandiginda alarmin otmesi olmasin yani amac guvenlikse bu yonde uy
    fikirleriniz varsa uygulama ve maliyet anlaminda fikirlerinizi almak isterim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.