Şimdi Ara

EUW duo partner aranıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sezon 10 maçın 6'sını kazandım Bronze 3 attı, tek başıma bir kaç günde Silver 1 oldum, Silver 3 düştüm. Silver-Gold'dan duo'suz çıkmaz çok zor. Main jungle, tecrübeme göre duo en iyi jung-mid veya jung-top'tır. Aynı elo'ya sahip arkadaşlarla bir kaç deneme oyunu oynayıp partner olabiliriz. Uslu biriyimdir, Lurt Uruk Hai referansım olabilir

• tecrübeme göre den sonrasını okumadım
  • Referansa Önder yerine sağlam birini koysaymış bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chakniarm

Bu sezon 10 maçın 6'sını kazandım Bronze 3 attı, tek başıma bir kaç günde Silver 1 oldum, Silver 3 düştüm. Silver-Gold'dan duo'suz çıkmaz çok zor. Main jungle, tecrübeme göre duo en iyi jung-mid veya jung-top'tır. Aynı elo'ya sahip arkadaşlarla bir kaç deneme oyunu oynayıp partner olabiliriz. Uslu biriyimdir, Lurt Uruk Hai referansım olabilir

Ben geleyim mi? TR den sıkıldım
  • @Huluk Hocam bütün comp'ları denedik en iyi bu ikili taşıyabiliyor, ayrıca profesyonel oyuncularda sezon başı bu şekilde hızlıca tırmanıyorlar, bot premade filan hikaye yani, top-mid köpek gibi feed'liyor, jungle'da avanak avanak ortada gezince GG.

@umbaba Düşünmedim değil

@Lurtz Uruk Hai Yayın izliyorum, challenger'da birinin lafına küsüp feed'leyen gördüm. TR evlerden ırak. EUW'da da noob varda en azından flame yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chakniarm

@Huluk Hocam bütün comp'ları denedik en iyi bu ikili taşıyabiliyor, ayrıca profesyonel oyuncularda sezon başı bu şekilde hızlıca tırmanıyorlar, bot premade filan hikaye yani, top-mid köpek gibi feed'liyor, jungle'da avanak avanak ortada gezince GG.

@umbaba Düşünmedim değil

@Lurtz Uruk Hai Yayın izliyorum, challenger'da birinin lafına küsüp feed'leyen gördüm. TR evlerden ırak. EUW'da da noob varda en azından flame yok

nick pm pls

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pm pls :) adc yada top oynarım .
  • Jigolo?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.