Yüzbaşı
25 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Önerebilirmisiniz ? tank ilk defa oynıycam ama kararsız kaldım,,
Elimde uzun zamandır st karambit marble fade var, satmanın vakti geldi fakat böyle bir itemi patternide olduğundan (fire/ice) bynogame e falan satamam. Nerelerde nasıl satmaya çalışmalıyım ? bu bıçağı satmak için konu açtığımda ne gibi değerlerini yazmalıyım ve bu değerleri nerden check edebilirim ? teşşekkürler
Arkadaşlar Lise 3üm bu öğrenci üyeliğini almanın bir taktiği varmı ? Her türlü spotify kullanıcam fakat 13 TL çok be. Neyse varsa veya spotifydan daha kolay ve ucuz bir yol varsada paylaşabilirsiniz. Bu arada öğrenci üyeliği sadece üniversiteliler için geçerli
Abiler yaş 17 3 gün sonra yurtdışına gitçem 3 haftalığına ingilizce yaz okulu. Tanıdık kimse yok acayip gerginim uçak sabah 5 te. Biraz içe dönük biriyimdir ama konuşmada falan sıkıntım yok, sadece dışlanırım değilde kaynaşamam diye korkuyorum. Neyse taktiklerinizi esirgemeyin..
Beyler abiler ve kardeşim yaş 17 sakalım sert ve bazı bölgeler boş. Makinayla alıyordum ama 2 şey var 1. si çok çekiyor 2. si berberim artık jilete geçmezsen o boş bölgeler daima kalacak dedi. Neyse kısadan hisse jilete geçmeye karar verdim. İlk kesim için standart permatic iyimidir yoksa gidip şekilli şukullu bişi alabilirmiyim
Dark souls 3ü hala oynayan vardır aramızda. Bende onlardan biriyim. İdeal level kaç ? ben 80 diye düşündüm ama emin olamadığım için bi yazıyım dedim. En idealden kastım en fazla kişinin bulunduğu
Bunu bir bakıma özgüvenimi boostlamak için yapmak istiyorum taktik varmı ? enstrüman çalıyorum , kitap okuyorum , dil öğreniyorum başka ?
Kısa kesicem biraz boş konu farkındayım. Buraya açmam dahada boş ama aslına bakarsanız burası özgüven hakkında en bilgili ve bir yandanda mahrum kişilerin bulunduğu bir ortam. Özgüveni arttıran eylemleri söylermisiniz ne biliyim enstrüman çal kitap oku falan gibi ama tabi bu verdiğim örnekler alakasız. Bide örnekleri verirken görev gibi verin, yani atıyorum keman çalınca özgüven 8k artıyor, gidip keman çalmayı öğren tarzı değilde keman kursuna yazıl tarzı tavsiyeler bekliyorum. Hadi canımsınız. Yaşım 19 burcum ikizler
Ne eksik ne fazla bi poşet içinde ilkokul mebin dağıttığı kitaplar var. Çöpe atmam fakirlerede vermek saçma olur beleşe dağıtlıyot. İstanbulun avrupa yakasında bu kitapları geri dönüştürebilceğim bi kutu veyahutta bir yer bilen varmı ? Kutudan kastımda şu mavi üstünde ♻️ işareti olan
Dostlar kısa 2 sorum var. Öncelikle şunu söylemek istiyorum eklem %15 sqolyozum var, ciddi bir rakam değil ama sağ sol göğüs dengesizliği azda olsa farkediliyor. İlk olarak ben bunun için her ne kadar hareketleri doğru formda yapmaya çalışsamda bozuluyor oyüzden artık göğüs günlerime 4+1 hareket koyuyorum o +1 kısmı sadece sağ göğüs için verebilceğiniz başka taktik varmı ?
Birde bunun haricinde çeşitli spor salonlarına gittim ama acemiler haricinde gücünün son damlasına kadar kullanan görmedim. Şahsen tamamen zorlandığımız zaman geliştiğimize inanmama karşın şöylede bir gerçek varki çevremde kimse kendini o kadar zorlamıyor. Bunu nerden çıkardığıma gelcek olursak eğer gerçekten canla başla yaparsanız ne kadar dikkat etsenizde istemsizce formunuz bozulur fakat niyeyse bunu kimsede göremiyorum ve buda beni bir bakıma demotive ediyor. "Ben sazanmıyımda kendimi bu kadar zorluyorum" düşüncesini aklıma getiriyor. Sizin görüşünüz nedir ?

Teşşekkürler şimdiden bu arada bu bölümde yeniyim herkese kolay gelsin
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 394
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 39.989 (Bu ay: 468)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 105 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.