Şimdi Ara

Eurosport İzlemek İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, konuyu tam olarak nereye açmam gerektiğini bilemedim buraya açtım. En uygun şekilde nasıl eurosport izleyebilirim bunu sormak istemiştim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Turkiyede ücretli platformlardan, yabancı uydulardan paylaşım ile ya da Astra uydusundan almanca olarak SD yayın şeklinde şifresiz olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler, Kablo Tv alacağım sanırım.
  • En uygunu filbox ama 2 si yok.En mantiklisi kablo varsa kablo yoksa dsmart

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Kabloda da 2 yok galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super Mfci

Kabloda da 2 yok galiba.

2 yoksa tavsiye etmem hocam helede bisiklet ve motorsporlari izliyorsan cok fazla 2 ye kayiyor.

D smart bak bence ben 1.5 sene filbox kullandim sirf 2 yok diye abonelik yeniletmedim dsmarta gectim gecenhafta sonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 13 Eylül 2017; 13:59:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablo TV'de Eurosport 2 kanalı yok.Bundesliga yayınladığı dönemde çıkarılmıştı. Artık Bundesliga yayınlanmayacağı tekrardan kanal eklenebilir. Eklenirse haber veririm. Bugünlerde abonelik düşünüyorsanız kesin ekleneceğini söyleyemeyeceğim için alternatif platformlara bakın.
  • D Smartta Eurosport yoktu sanki. Uzun süre önce D Smart kullanıyordum Eurosport gidince bıraktım.
  • dsmart'ta eurosport bir ara gitmişti.Şimdi var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.