Şimdi Ara

EURO TRUCK SIMULATOR 2 Logitech Driving Force GT Ayarı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
16
Favori
84.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dun seti alip driveri kurduktan sonra ilk isim bu konuya bakip ayar yapmak oldu. Ayarlar cok iyi olmus emeginiz icin cok tesekkurler

Yumusatayim derken direksiyonu pamuk yaptim biraz simdi duzeltemiyorum kurcalaya kurcalaya ogrenicez artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 7 Ağustos 2013; 11:57:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

ets2 için ayarları yaptım ve cuk oturdu süper oldu sıra geldi shift2 city car tdu2 gibi oyunlar için ayar yapmada:) var mı bilgi sahibi olan bu konuda

Hocam ben dediğiniz tüm oyunlarda seti denedim, city car driving mükemmel derecede eğlenceli , tdu2 de direksiyonun tam düzgün ayarını yapmak kolay değil,ben yapana kadar çok uğraştım ve her bilgisayarda farklı oluyor ayarlar ama yapmayı başarırsanız çok sağlam zevk alınıyor oyundan...

quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Dun seti alip driveri kurduktan sonra ilk isim bu konuya bakip ayar yapmak oldu. Ayarlar cok iyi olmus emeginiz icin cok tesekkurler

Yumusatayim derken direksiyonu pamuk yaptim biraz simdi duzeltemiyorum kurcalaya kurcalaya ogrenicez artik

hocam setiniz hayırlı olsun , her türlü sorununuzda , biz burdayız yardımcı oluruz

• Tesekkur ederim aksamda city car driving i kurucam sikinti yasarsam burdayim o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 7 Ağustos 2013; 13:31:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Tesekkur ederim aksamda city car driving i kurucam sikinti yasarsam burdayim o zaman

Tabiki hocam , yardıma hazır bekliyoruz
  • yahu bu kadar uğraşacağımıza bir allahın kuluda demiyor ki profil dosyası hazırlıyımda onu paylaşayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: snipeTR

yahu bu kadar uğraşacağımıza bir allahın kuluda demiyor ki profil dosyası hazırlıyımda onu paylaşayım

valla ben profil dosyası yaptım fakat oyunda işleme geçmiyorum yani shift2 profili yaptım city car yaptım profil değişmeme rağmen hep sihft2 profili geçerliydi oyunlarda bende sildim hepsini oyunlara bakıyorum direksiyon ne kadar dönüyorsa bende global ayardan o kadar yapıyorum ayarını devam ediyorum sorun olmuyor mesela

ets2 767
    shift2 400
    citycar 900(yetmiyor bile oyundaki direksiyon daha fazla dönüyor)
    tdu2 160(hiç sevmiyorum böle azıcık dönen direksiyonları)

driver sf iniyor şimdide o inince onunda direksiyon açısını ayarlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: snipeTR

yahu bu kadar uğraşacağımıza bir allahın kuluda demiyor ki profil dosyası hazırlıyımda onu paylaşayım

Hocam eliniz ayağınız tutuyordur heralde , iki,üç ayar yapmaya üşenmeyin lütfen...
  • jackdaniels33 J kullanıcısına yanıt
    tutmak ne kelime yalayıp yutuyorum, ama çok hassas ayarlar yapıyorum ve her seferinde aynı ayarları tutturamıyorum. her oyunda farklı farklı ayarlarla felan oynuyorum sinir bozucu. mükemmel direksiyon ama şöyle güzel bir profil yaratamadım bir türlü.
    adını duymadığımız uçaklar için bile profiller var hemde direksiyon için ama yok ets için yada diğer oyunlar için.
  • iyi günler.hocam sizin dediğiniz gibi hem logitech settings den hem de euro truck simulator2 nin settings bölümünden ayar yaptım ama oyunda direksiyonu yarım tur dönderiyorum yarım tura kadar sıkıntı yok ama yarım turdan sonra bi anda kamyonun direksiyonun sonuna kadar dönüyor çok uğraştım olmadı lütfen yardımcı olun.
  • çıldıracağım ya bakın lütfen bi yardım edin ne olur...
    2 gün sorunsuz oynadım ama şimdi feed back alıca direksiyon bazı açılarda içinden tak tak sesi geliyor motor sesi dışından. Çok rahatsız edici. Neden olabilir bu? lütfen bir yardım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdalmd

çıldıracağım ya bakın lütfen bi yardım edin ne olur...
    2 gün sorunsuz oynadım ama şimdi feed back alıca direksiyon bazı açılarda içinden tak tak sesi geliyor motor sesi dışından. Çok rahatsız edici. Neden olabilir bu? lütfen bir yardım..

Bir parçası kırılmış olabilir hocam Garantisi varsa gönderin gitsin ;)
  • beyler benim durum biraz daha farklı malum g27 alcak durumum yok :) ama debriyajlı kullanmak istiyorum joyistik koluyla ayarlamıştım bi kere analog tuşlarla debriyaj fren atayabiliyorduk ama kullanması çok zor oluyordu şimdi dfgt kargoda 2 güne gelicek fren veya gaz yerine debriyaj atarsam viterleride direksiyon üzerindeki tuşlara atasam falan böyle bişey ayarlanabilirmi denediğim joyistikte 1den8 e kadar numaralı yuşlar vardı tek tek atamıştım fakat analogdan debriyajı tam ayarlayamadıgım için motor stop ediyordu sürekli deneyen varsa tercubelerinden yararlanmak isterim
  • Arkadaşlar bi sorum olacak. Oyuna 1.4.2 sürümü gelmeden önceki kol ayarlarını nasıl yapabilirim bir bilgisi olan var mı? Direksiyon sertliği o zaman baya müthişti fakat şimdi direksiyon çok boş ve titreşim çok rahatsız ediyor titreşimi kapatsam bu sefer direksiyon sanki boşa dönüyo gibi his var hiç sertlik yok. Bunun ayarını nasıl yapabilirim?
  • üsteki arkadaşın tam tersi durum bende. pc yi her açışımda direksiyon taş gibi sert oluyor. oyuna girip ayarlardan varsayılanlara dön diyorum istediğim yumuşaklığa dönüyor ama yeniden başladığında bilgisayar yine eski haline dönüyor 1.5.2 sürümüyle ortaya çıktı bu sorun ne yapabilirim
  • Mesajım bulunsun da ileride alınca burdan bakıp yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

üsteki arkadaşın tam tersi durum bende. pc yi her açışımda direksiyon taş gibi sert oluyor. oyuna girip ayarlardan varsayılanlara dön diyorum istediğim yumuşaklığa dönüyor ama yeniden başladığında bilgisayar yine eski haline dönüyor 1.5.2 sürümüyle ortaya çıktı bu sorun ne yapabilirim

Hocam cihazın profilerından ayarları yeniden yapın,eğer yararlı olmazsa profiller'ı baştan kaldırıp kurun ve oyunun profilini yeniden hazırlayın,sorun düzelecektir diye düşünüyorum...(sonucu paylaşırsanız,aynı sorunu yaşayan arkadaşlarda çözüme ulaşabilirler...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackdaniels33

quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

üsteki arkadaşın tam tersi durum bende. pc yi her açışımda direksiyon taş gibi sert oluyor. oyuna girip ayarlardan varsayılanlara dön diyorum istediğim yumuşaklığa dönüyor ama yeniden başladığında bilgisayar yine eski haline dönüyor 1.5.2 sürümüyle ortaya çıktı bu sorun ne yapabilirim

Hocam cihazın profilerından ayarları yeniden yapın,eğer yararlı olmazsa profiller'ı baştan kaldırıp kurun ve oyunun profilini yeniden hazırlayın,sorun düzelecektir diye düşünüyorum...(sonucu paylaşırsanız,aynı sorunu yaşayan arkadaşlarda çözüme ulaşabilirler...)

sonuç yine aynı hocam. belki direksiyonun sertliği ayarlardan dolayı böyle oluyor dicem ama oyuna girip kontrollerden varsayılan a dönüp kontrol sihirbazıyla devam dediğimde direksiyonum pamuk gibi yumuşak oluyor benim hoşuma gidiyor. yinede sağolun hocam

• Güzel güzel euro truck simulator 2'yi oynuyordum, daha sonra vites kolunu kullanamadığımı farkettim, bende logitech'in sitesinden programını indirdim ama bu seferde eksek kayması oldu, yani eksen çemberi 0 olduğunda (düz olduğunda) direksiyon sağa bakıyor. Bunu nasıl ayarlayabilirim.

Direksiyonum düz durduğunda, resimde göreceğiniz gibi oyundaki direksiyon sağa dönmüş durumda.
     EURO TRUCK SIMULATOR 2 Logitech Driving Force GT Ayarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digi-dukkan -- 3 Kasım 2013; 12:36:59 >

• Direksiyonu alalı henüz iki gün oldu ama ağız tadı ile bir kez bile oynamadım. Yardımcı olabilecek kimse yok mu acaba.

USB ve Elektrik kablosunu çıkarttım. Bilgisayarı yeniden başlattım. Direksiyonu doğru konuma getirip, önce usb daha sonra da elektrik kablosunu taktım. Direksiyon sağa sola dönerek kendini ayarladı ama yine olmadı. Yön değişiyor ama olması gereken olmuyor. Yani direksiyon gerçekte düz olduğunda, bilgisayarda düz olmuyor. Ya sağa bakıyor ya sola. Sizce sorun mu var direksiyonda, iade mi etmeliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digi-dukkan -- 3 Kasım 2013; 21:45:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozkaradas

Direksiyonu alalı henüz iki gün oldu ama ağız tadı ile bir kez bile oynamadım. Yardımcı olabilecek kimse yok mu acaba.

USB ve Elektrik kablosunu çıkarttım. Bilgisayarı yeniden başlattım. Direksiyonu doğru konuma getirip, önce usb daha sonra da elektrik kablosunu taktım. Direksiyon sağa sola dönerek kendini ayarladı ama yine olmadı. Yön değişiyor ama olması gereken olmuyor. Yani direksiyon gerçekte düz olduğunda, bilgisayarda düz olmuyor. Ya sağa bakıyor ya sola. Sizce sorun mu var direksiyonda, iade mi etmeliyim.

Hocam ilk olarak direksiyona önce elektriği vericeksiniz sonra usb ile bağlantısını yapıcaksınız,doğrusu budur ancak bunun bir sorun yapacağını sanmıyorum,en kısa zamanda profillerı ve oyunu biraz kurcalayıp düzeltebilmek için bir çözüm arayacağım...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.