Şimdi Ara

EURO TRUCK SIMULATOR 2 Logitech Driving Force GT Ayarı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
16
Favori
84.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soulfly1

Teşekkürler, bugün itibariyle ben de bu direksiyonun sahibi oldum ve ilk işim daha direksiyonu test etmeden bu ayarlara bakmak oldu. Faydalı bir paylaşım

Hayırlı olsun , herhangi bir sorun olursa metal hocam ben burdayız,yardımcı oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı:

quote:

Orijinalden alıntı: soulfly1

Teşekkürler, bugün itibariyle ben de bu direksiyonun sahibi oldum ve ilk işim daha direksiyonu test etmeden bu ayarlara bakmak oldu. Faydalı bir paylaşım

Hayırlı olsun , herhangi bir sorun olursa metal hocam ben burdayız,yardımcı oluruz

desteğin için tşkler jackdaniels33 hocam. Hayırlı olsun setiniz soulfly1 hocam

• Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 4 ay önce logitech G27 direksiyon seti aldım. Bir kaç hafta önce 5. viteste problem yaşamaya başladım. Daha önce 1 kerede yuvasına yerleşen vites şimdi yuvasına yerleşiyor fakat ETS de vites geçmiyor ancak ufak bir parmak darbesi ile vites atıyor. Ürün garanti süresi halen devam etmekte lakin servise nereye götüreceğimi bilmiyorum. Ürünü sanalmarketten aldım(gönderen firma Antalya adresli). Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    Selamlar.
  • Arkadaşlar bende bugün aldım dediğiniz ayarları yaptım fakat sanırım bir yerde yanlış yaptım direksiyon hiç sert değil üflesem dönücekmiş gibi bir hali var ve 900 dereceye ne yaptıysam ayarlıyamadım yani direkyon hareketleri oyundaki direksiyona uymuyor ilk başlarda uyuyor sonra oyundaki direkyon daha çok dönüyor gerçek direksiyondan bunu nasıl ayarlıyabilirim
  • Bende bu ürün yok ama konuyu açan arkadaşlara teşekkür etmek istedim. Belki bir iki aya bende alırım belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uh8900

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 4 ay önce logitech G27 direksiyon seti aldım. Bir kaç hafta önce 5. viteste problem yaşamaya başladım. Daha önce 1 kerede yuvasına yerleşen vites şimdi yuvasına yerleşiyor fakat ETS de vites geçmiyor ancak ufak bir parmak darbesi ile vites atıyor. Ürün garanti süresi halen devam etmekte lakin servise nereye götüreceğimi bilmiyorum. Ürünü sanalmarketten aldım(gönderen firma Antalya adresli). Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    Selamlar.

Geçmiş olsun öncelikle. Sanalmarket e tlf ile ulaş durumu anlat hocam mutlaka yardımcı olacaklardır.

quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Arkadaşlar bende bugün aldım dediğiniz ayarları yaptım fakat sanırım bir yerde yanlış yaptım direksiyon hiç sert değil üflesem dönücekmiş gibi bir hali var ve 900 dereceye ne yaptıysam ayarlıyamadım yani direkyon hareketleri oyundaki direksiyona uymuyor ilk başlarda uyuyor sonra oyundaki direkyon daha çok dönüyor gerçek direksiyondan bunu nasıl ayarlıyabilirim

EURO TRUCK SIMULATOR 2 Logitech Driving Force GT Ayarı

üstten 4 düncü olan 27 yi 50 lere getir dreksiyon sertleşmesi lazım hocam. yada oyundan ayarları doğru yapmalısın.

quote:

Orijinalden alıntı: carantinas

Bende bu ürün yok ama konuyu açan arkadaşlara teşekkür etmek istedim. Belki bir iki aya bende alırım belli olmaz.

Rica ederim hocam ne demek. ben tşk ederim zaman ayırıp yorum attığınız için.

• Dun yaptim hocam eyvallah , direksiyon seti inanilmaz derecede oyun zevkini arttiriyor . Dun birde Dirt 3 de denedim oda inanilmaz bir hissiyat verdi hangi yolda gittigini hissedebiliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dun yaptim hocam eyvallah , direksiyon seti inanilmaz derecede oyun zevkini arttiriyor . Dun birde Dirt 3 de denedim oda inanilmaz bir hissiyat verdi hangi yolda gittigini hissedebiliyorsun

geç cevap yazdım kusurumuza bakmayın. Sevindim hallettiğinize. Ben ets2 hariç başka oyunda denemedim. yeterli ets2 için almıştım zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Dun yaptim hocam eyvallah , direksiyon seti inanilmaz derecede oyun zevkini arttiriyor . Dun birde Dirt 3 de denedim oda inanilmaz bir hissiyat verdi hangi yolda gittigini hissedebiliyorsun

geç cevap yazdım kusurumuza bakmayın. Sevindim hallettiğinize. Ben ets2 hariç başka oyunda denemedim. yeterli ets2 için almıştım zaten

900 derecede ETS2 de efsane oluyor tadina doyum olmuyor valla .. Ama sizede kesinlikle tavsiye ediyorum hocam DiRt3 indirip oynamanizi geri bildirimleri harika direksiyonun.

• quote:

900 derecede ETS2 de efsane oluyor tadina doyum olmuyor valla .. Ama sizede kesinlikle tavsiye ediyorum hocam DiRt3 indirip oynamanizi geri bildirimleri harika direksiyonun.

hızlı yarış oyunlarında kalvye daha hoşuma gidiyor dreksiyon seti pek ilgimi çekmiyor. ets2 gibi biraz daha sim. oyunlarında dreksiyon setleri kullanılabilir diye düşünüyorum. Tavsiyeniz için tşk ederim yinede
  • Arkadaşlar DFGT direksiyon hızlandıkca sertleşeceğine yumuşuyor.Bunun başka bir ayarımı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Ottoman

Arkadaşlar DFGT direksiyon hızlandıkca sertleşeceğine yumuşuyor.Bunun başka bir ayarımı var?

titreşim ayarını arttır kardeşim.
  • Motor titreşiminden bahsediyorsun galiba.Düz yolda direksiyonun titremesi hoşuma gitmiyor

• dün denedim 900 derece çalışmıyor diye söylenirken bu konuyu buldum,
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

dün denedim 900 derece çalışmıyor diye söylenirken bu konuyu buldum,
    teşekkürler

Bir şey değil hocam
  • Arkadaşımın DFGT si ile geçenlerde biraz oynadık, zevkli oluyor ama alışmak gerek :)

Ben ilk oynamaya başladığımda Klavye ile başladım. Şuan Xbox 360 GamePad ile devam ediyorum, bununla da oldukça zevk alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Arkadaşımın DFGT si ile geçenlerde biraz oynadık, zevkli oluyor ama alışmak gerek :)

Ben ilk oynamaya başladığımda Klavye ile başladım. Şuan Xbox 360 GamePad ile devam ediyorum, bununla da oldukça zevk alıyorum.

Gt ile ayarlari guzelce yaparsaniz hepsinden daha keyli oluyor

• ets2 için ayarları yaptım ve cuk oturdu süper oldu sıra geldi shift2 city car tdu2 gibi oyunlar için ayar yapmada:) var mı bilgi sahibi olan bu konuda
  • metal_my666 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sanal markete bilgi verdim geri döndüler. G27 ithalatçısı Penta bilgisayar diye bir yermiş. Merkezi Ümraniye de oraya götüreceğim.
    Selamlar. @metal_my666
  • quote:

Orijinalden alıntı: uh8900

Teşekkür ederim. Sanal markete bilgi verdim geri döndüler. G27 ithalatçısı Penta bilgisayar diye bir yermiş. Merkezi Ümraniye de oraya götüreceğim.
    Selamlar. @metal_my666

rica ederim ne demek. kolay gelsin. hayırlı gunler
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.