Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (988. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu buldum geldim ben şu videoki tırlar gibi tır ve bunlar gibi güçlü tır istiyorum bu oyun bağımlılık yaptı bakalım nere kadar oynicam lfs yide 1 2 sene oynamıştım sonra sıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

@BmCpRo827

Fotoğraflar için teşekkürler. Sizin konunuzu uzun süredir takip ediyorum. Çok güzel paylaşımlar oluyor, sizin konu gibi olmasa da birşeyler eklemeye çalışıyoruz.
    Bu arada Daf 'ın lastikler kaplama mı?

Rica ederim SÜLEYMAN.

DAF'ın lastikleri orjinal. ALCOA jantlı DAF'a kaplama lastik takmak olmazdı zaten ?
    quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Oncelikle alintilari duzenleyemiyorum kusura bakmayin .

Kastomonu benim memleket begenmenize sevindim o gordugunuz yer cok guzeldir , daha nice yerler var umarim herkese nasip olur gormek

Bu arada sizin is ney hocam ayiptir soylemesi?

KASTAMONU gerçekten güzeldi.
    O fotoğraflar 2011'in HAZİRAN ayına ait. Sabah 7 civarında o fotoğrafı çekmiştim ve güzel bir soğuk vardı.
    Yağmurla gittik yağmurla geldik.

Mesleğim taşımacılık. Aracım imzamdaki mavi AXOR.
    Bu akşam müsait olabilirsem onun da fotoğraflarını koyarım.

Zira gerçekteki atmosferi oyunda da yaşamak önemli. O atmosferi yaşatabilirsek ne mutlu.

• @ BmCpRo827

Resimler için teşekkürler. Çok güzeller elinize sağlık fakat sizden ricam var belliki konuya ilk bakışınız yada ben daha önce görmedim. Resimlerinizi simage yaparsanız memnun olurum. Konuda önceden görmüş olsam sizi direk şikayet ediyorumdum ama ilk gördüğüm için ricada bulunmak istedim önce cidden sayfanın açılmasını çok yoruyor. Resimlerde çok güzel kaybolup gitmesini istemedim.

@ Senātus

Ayrıca sizde alıntınızı düzenlerseniz sevinirm.

quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Türk lojistik tarihinin en büyük yatırımlarından birini yaptım tek seferde ....

34 tane tırım 7 tane full dolu garajım vardı... Çeşitli şehirlerde 5 adet 3 araç kapasiteli garaj satın aldım ve tek seferde yaklaşık 1,950,000 euro yatırımla 16 adet çekici satın aldım... Piyasa koşulları çerçevesinde ve firmaların teklifleri gözönünde bulundurularak her ülkede her garaja 3er adet olacak şekilde daf mercedes volvo iveco ve scania dan alımlar yapılmıştır ve aynı anda 16 tane şöför istihdam edilmiştir...

ilerleyen günlerde mevcut garajlarımızda kapasite artırımına gidilecek hem yeni çekici hemde yeni sürücü alımlarına devam edilecektir

son satın alımlarla şirketimiz filosu 50 araca ulaşmıştır... kalitemize güvenen ve bizden desteklerini esirgemeyen müşterilerimize her zaman en iyiyi sunmaya devam edeceğiz

Merhabalar Ben Ali Ağaoğlu bildiginiz üzere çok zenginim. Bu aralar taşınmak istiyorum. 50 araçlık bir filoya sahip bir nakliye şirketi arıyordum. Sonra sizin 1 kerede yaptığınız büyük yatırımı görünce aynı ben dedim sizi o an kardeşim gibi gördüm. Sizinle çalışmak isterim. Birşey sormak istiyorum asansör sistemi varmı elinizde yani malikanemin diğer katlarına taşımak daha rahat olur eşyaları o açıdan birde asansörünüz max kaç kata ulaşabiliyor. Malikanem 20 katlı 1453 km lik bir alana kurulu . Eğer benimle çalışmayı kabul ederseniz. Bana telefon numaranızı bırakın ben size ulaşayım size yazmasın para çok bende teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 2 Ocak 2013; 17:22:34 >

• Bu da benden kareler...

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_e_h_a_406

Bu da benden kareler...

Hocam bu tırı nasıl yaptın bana da söyle bakalım çok beğendimm.
    Ayrıca yağmur mu yağan kar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

konuyu buldum geldim ben şu videoki tırlar gibi tır ve bunlar gibi güçlü tır istiyorum bu oyun bağımlılık yaptı bakalım nere kadar oynicam lfs yide 1 2 sene oynamıştım sonra sıktı

Atmosfer kirliliğinden başka bişey değil bunlar ne böyle ya baca gibi tütüyor

• Gözüken yağmur ama aslında kar yağıyor.Tır kayıyor baya.Tırın rengini mod indirerek yaptım.
  • Sis çok fena bastırdı.Arabayı zor gördüm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d_e_h_a_406 -- 2 Ocak 2013; 21:26:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_e_h_a_406

Sis çok fena bastırdı.Arabayı zor gördüm...

Hocam özel mesaj attım bakarmısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

@ BmCpRo827

Resimler için teşekkürler. Çok güzeller elinize sağlık fakat sizden ricam var belliki konuya ilk bakışınız yada ben daha önce görmedim. Resimlerinizi simage yaparsanız memnun olurum. Konuda önceden görmüş olsam sizi direk şikayet ediyorumdum ama ilk gördüğüm için ricada bulunmak istedim önce cidden sayfanın açılmasını çok yoruyor. Resimlerde çok güzel kaybolup gitmesini istemedim.

Merhaba fenah2007.

Hassasiyeti anlayabiliyorum, zira bizim başlığımıza yüksek boyutlu fotoğraflar yüklendiğinde ben de aynı çıkışı yapıyorum.
    Fakat fotoğraflarım 640x480, bir problem yaratacağını zannetmiyorum fakat böyle birşey varsa dikbaşlılık yapmayarak elbet kurallara uyarız...

Tatlı dilin için teşekkürler kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

@ BmCpRo827

Merhaba fenah2007.

Hassasiyeti anlayabiliyorum, zira bizim başlığımıza yüksek boyutlu fotoğraflar yüklendiğinde ben de aynı çıkışı yapıyorum.
    Fakat fotoğraflarım 640x480, bir problem yaratacağını zannetmiyorum fakat böyle birşey varsa dikbaşlılık yapmayarak elbet kurallara uyarız...

Tatlı dilin için teşekkürler kardeşim.

Asıl ben anlayışla karşıladığın için teşekkür ederim.

Sayfa zaten önceden bu tarz paylaşımlar yüzünden yavaşladığından resimler küçük olasada etkisi oluyor. Her resim için ayrı mesaj atanlar var sadece foruma yüklemek adına onları görünce yanımda olsalarda enselerine bitane patlatsam diyorum bazen

• quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

hazır yakalamışken sorayım :)
    actros ile axor arasında ne fark var? hangisi daha iyi?
    actros sanki daha iyimiş gibi, ismi daha karizmatik ve güçlü duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

hazır yakalamışken sorayım :)
    actros ile axor arasında ne fark var? hangisi daha iyi?
    actros sanki daha iyimiş gibi, ismi daha karizmatik ve güçlü duruyor.

Merhaba BANZAİ...

Senin de dediğin gibi ACTROS, MERCEDES çekicilerin kralıdır, amiral gemisidir.
    AXOR ondan ziyade kısa mesafe taşımacılıklarda kullanılır.

En başta beygir güçleri karşılaştırılırsa ACTROS'un en güçlü motor 610 beygir, AXOR'un ise 430 beygirdir. Ki bu 430 beygir versiyonlu AXOR'lar TR'de yoktur. TR'de en güçlü AXOR 401 beygir fakat İRAN'daki AXOR'lara anlam veremiyorum zira onlar 430 beygir. Halbuki AXOR'un en çok tutuluğu ülke TÜRKİYE.

Koyduğun fotoğraftaki AXOR 2002 yılına ait, ACTROS fotoğrafı ise 97 yılına aittir. Fotoğraflara bakılırsa çok büyük fark yok gibi ancak arada 5 yıllık fark vardır ve dikkat ettiysen ACTROS'un kabini daha geniş(zira fotoğraftaki ACTROS Megaspace kabin) ve yüksektir.
    AXOR'daki teknoloji, ACTROS'un eskiyen teknolojidir.
    ACTROS'un yeni kasası çıkacağı zaman ACTROS'un eski teknolojisi AXOR'a geçirilir.

Taktik her zaman önemlidir. MERCEDES bunu gayet iyi başarıyor.

Forumdan bir arkadaşımın ortağının ACTROS'unda seyahat etme imkanına sahip olmuştum.
    Araç 97 1848 V8 MEGASPACE kabindi.
    Aracın içinde sadece klima sesi duyuluyordu.
    Fakat arkadaşımla en son konuştuğumda aracın elektronik sistemi yavaş yavaş çökmeye başlamıştı.

Kırmızı VABIS forumdan arkadaşıma ait, yandaki ACTROS ise ortağına. Şöyle de birşey vardı; arkadaşımın 91 V8 450 VABIS'i, 480 beygir V8 ACTROS'u çok rahat kafalıyordu... Arada 7 yıllık teknoloji farkı olmasına rağmen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 3 Ocak 2013; 4:21:09 >

• Arkadaşlar yardım edin,

28.ci seviyedeyim ve oyuna girip, save'yi başlattığımda, loading kısmında oyun sürekli hata veriyor.

Aklıma gelen her şeyi denedim. Oyunu silip yükledim, save'leri yedekleyip, klasör içerisindeki dosylarla çeşitli yollar denedim, vb ne denediysem fayda etmedi.

İlginç olan şöyle bir şey var ki, hata veren save'in yanına yeni profil ve yeni save'i sorunsuz açıp oynayabiliyorum. Fakat, 28.ci seviyeye kadar gelmişken, tekrar baştan başlamayı düşünmek bile istemiyorum.

Eski save'imden hatasız problemsiz oynamaya nasıl devam edebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

Arkadaşlar yardım edin,

28.ci seviyedeyim ve oyuna girip, save'yi başlattığımda, loading kısmında oyun sürekli hata veriyor.

Aklıma gelen her şeyi denedim. Oyunu silip yükledim, save'leri yedekleyip, klasör içerisindeki dosylarla çeşitli yollar denedim, vb ne denediysem fayda etmedi.

İlginç olan şöyle bir şey var ki, hata veren save'in yanına yeni profil ve yeni save'i sorunsuz açıp oynayabiliyorum. Fakat, 28.ci seviyeye kadar gelmişken, tekrar baştan başlamayı düşünmek bile istemiyorum.

Eski save'imden hatasız problemsiz oynamaya nasıl devam edebilirim.

Arkadaşım oyunun profilinin içinde profil.bak.sii ve profil.sii dosyalarını silipte yeniden denermisin? Çünki, senin saveni alırken dosyada bozulma olmuş büyük bir ihtimalle. Birde kesinlikle dosyanın yedeğini almayı unutma.

• quote:

Orijinalden alıntı: umur BEY

Arkadaşım oyunun profilinin içinde profil.bak.sii ve profil.sii dosyalarını silipte yeniden denermisin? Çünki, senin saveni alırken dosyada bozulma olmuş büyük bir ihtimalle. Birde kesinlikle dosyanın yedeğini almayı unutma.

Hemen deniyorum. Sonucu buraya yazarım.

İlginiz için teşekkürler.

Edit: Sonuç olumsuz. Maalesef bu da çare olmadı. Belirttiğiniz dosyaların her ikisini de sildiğimde, oyun save'mi görmüyor ve direkt yeni profil oluşturma sayfasına gönderiyor. Dosyaları teker teker silip denediğimde ise, oyun save'mi görüyor ancak loading esnasında yine aynı hatayı veriyor. Tekrardan ilginizden ötürü teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaskoo_87 -- 3 Ocak 2013; 13:05:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

Konuyla ilgili pm attım.
  • @ BmCpRo827

Hocam resimler hem de yazdıklarınız için teşekkürler, aracınızın resimlerini koymanız özelinizi paylaşmanız gibi birşey bizimlie bunun için ayriyetten teşekkürler.

Keyifle, aynı zamanda da bu işlerle ilgili birşeyler öğrenmenin merakıyla okudum yazdıklarınızı, eski çekicilerin görünümünü çok seven birisi olarak Axor'unuz gerçekten sağlam ve temiz duruyor. Kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Son olarak bu tarz paylaşımlarınızın devamını beklediğimi söylemeden geçmeyim, işiniz zor tahmin edebildiğim kadarıyla, bir sonraki yazınıza da yorum yazmak dileğiyle
  • arkadaşlar yeri değil ama konu ile alakalı olduğu için burayada mesaj atayım dedim
    http://forum.donanimhaber.com/m_69878361/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69878361
  • arkadaşlar bu oyunun online bölümü çıkmaz mı samp gibi falan ?
  • 
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.