Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (870. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bugra34

quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

quote:

@metal_my666
    Seni.biryerden taniyormuyum ben daha once muhabbetimiz olmusmuydu :)

Beyler oyunda sanziman yokmu yahu 15-16 vites yapsak tiri

Orjinalinde 90ı geçmiyor zaten napıcan 16 vites tırı

Onu modla kaldirdim tek kullandigim modda bu zaten 120-130 arasi gidiyor benim tir 16vites olsa belki daha hizli gider :)

Bende orjinalinde 90 dedim zaten.
    130 neyine yetmiyor zaten 130u geçince direksiyon iyice sertleşiyor virajlar zor alınıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

@metal_my666

Onu modla kaldirdim tek kullandigim modda bu zaten 120-130 arasi gidiyor benim tir 16vites olsa belki daha hizli gider :)

130 neyine yetmiyor zaten 130u geçince direksiyon iyice sertleşiyor virajlar zor alınıyor.

Hic sorma ya gecen 1700kmlik yuku aldim son 21km kaldi %0 hasar aon viraj darmis biraz bi daldim dalis o dalis :) %20 aracta %16 yukte hasar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@metal_my666

Hic sorma ya gecen 1700kmlik yuku aldim son 21km kaldi %0 hasar aon viraj darmis biraz bi daldim dalis o dalis :) %20 aracta %16 yukte hasar

Benim tır yan yattı düz yolda.Şu sağa sola dönemeçleri gece zor gördüm ve tam sol yapınca şerit değiştirmek için orta bariyere bir geçirdim .

Servis çağırmadan kalkmıyor heralde bu meret.

Hele mouse ile kullanmaya kalkışınca tam fiyasko oluyor.Acayip zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 13 Kasım 2012; 16:42:32 >

• sadece hız yaması yapabiliyor muyuz ? fizik motoru sorunlu hiç gerçekçi değil..
  • quote:

@metal_my666

Selamlar hocam tabiki tanışıyoruz belki hatırlamayabilirisniz 2. el bölümünden bir alışveriş yaptık ama tam hatırlamıyorum ya gpu yada sogtucu falandı

Şanzıman var ama tavsiye etmem oyuncak gibi oluyor 16 vites oluyor araç ben denedim 2 sn de v.tes atıp duruyor ve oyunu yedegini almanızı öneririm ben 16 vites modu ile kaydettim sildim oyuna giremiyordum , yüklenirken oyundan atıyordu. Oyuna girip vitesi eski haline çevirip öyle girmeyi denicekmişiz düzelttim bu sayede Linkte bir çok ETS2 yaması var hocam göz atın isterseniz

http://resim.donanimhaber.com/m_67146189/mpage_1/f_/key_//tm.htm#67146189

• @theon
    Bende mekanik klavye var haci mouse gibi nekadar basarsan okadar isliyor bazen viraji son anda farkediyorum bianda yuklenince tusa tir cildiriyor :) dahada tutabilene askolsun o bariyer senin bu bariyer benim kavga ediyoruz

@metalica

Tamam simdi hatirladim dostum :)
    Ozaman bosver ya hic girmiyim sanziman isine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuĞrA -- 13 Kasım 2012; 16:56:47 >
  • quote:

@metalica

Aynen hocam önermem ama denemek amacıyla yapmak isterseniz tabiki deneyin belki hoşlanabilirisiniz ben sevemedim pek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

@metalica

Aynen hocam önermem ama denemek amacıyla yapmak isterseniz tabiki deneyin belki hoşlanabilirisiniz ben sevemedim pek :)

Sirf bu oyun yuzunden.direksiyon seti alacam bildigin bagimlilik yapti :) grafik ayarlarimdan olceklendirmeyi %400 yapinca sehir icinde fps 50ye falan düşüyor sende varmi bu sorun

• şanzıman farkını merak edenler varsa para bayılmaya gerek kalmadan tek seferlik işlerden şanzıman takılmış halde olan tırlar mevcut kullanın 70 ile giderken tır devrilince görürsünüz nasıl birşey olduğunu :) ama frenlere gelince mükemmel
  • şu 750 beygirlik volvo ile 380 beygirlik renault arasında ne fark var arkadaş böyle yavv

renault ile stein bruch daki rampaları çıkamıyordum geri gelip hızlanıp 30-40 km ile rampaya dalıyordum daha yarıya gelmeden tır duruyor tıkanıp istop ediyordu :) :)

aynı rampaya volvo ile geliyorum tam orta yerinde durup yeniden kalkıyorum rampa bitmeden 30 km ye yükseliyor tırın hızı o kadar fark var :) :)
  • quote:

Sirf bu oyun yuzunden.direksiyon seti alacam bildigin bagimlilik yapti :) grafik ayarlarimdan olceklendirmeyi %400 yapinca sehir icinde fps 50ye falan düşüyor sende varmi bu sorun

Vallahi hocam bendeki Gpu gtx 260 aldugundan 1650 X 1050 max çöz. %150 bazen azbişicik kasma olsada güzel seviyede oynuyorum. Tavsiyem ayarlardan RENK geliştiriciyi tikini kaldırın bir de oyun renklerine öyle bakman 50 fps akıcı oynatması lazım :) ki %400 süper bir grafik yakalanıyor. Elinizdeki gpu kaliteli odlugundan sorunsuz oynatır.

Oyunu 2 yıldan fazla bekledik degdi şükür keyifle oynuyoruz. Tavsiyem logiteck DF gt alman çok abarmaya gerek yok bence

quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

şu 750 beygirlik volvo ile 380 beygirlik renault arasında ne fark var arkadaş böyle yavv

renault ile stein bruch daki rampaları çıkamıyordum geri gelip hızlanıp 30-40 km ile rampaya dalıyordum daha yarıya gelmeden tır duruyor tıkanıp istop ediyordu :) :)

aynı rampaya volvo ile geliyorum tam orta yerinde durup yeniden kalkıyorum rampa bitmeden 30 km ye yükseliyor tırın hızı o kadar fark var :) :)

Vallahi hocam 750 motoru takmaya gerek yok volvoya stock hali bile canavar çok güçlü :) Bende şu kepçe v.s taşımasını sevmiyorum nedense çekiciye yakışmıyor düz dorseler güzel

şöyle resimdeki gibi.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 13 Kasım 2012; 18:09:48 >

• Sonunda usta oldum bu da ödülüm
    http://img145.imageshack.us/img145/1033/eurotrucks2201211131804.jpg

modifiye sevmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Vallahi hocam bendeki Gpu gtx 260 aldugundan 1650 X 1050 max çöz. %150 bazen azbişicik kasma olsada güzel seviyede oynuyorum. Tavsiyem ayarlardan RENK geliştiriciyi tikini kaldırın bir de oyun renklerine öyle bakman 50 fps akıcı oynatması lazım :) ki %400 süper bir grafik yakalanıyor. Elinizdeki gpu kaliteli odlugundan sorunsuz oynatır.

Oyunu 2 yıldan fazla bekledik degdi şükür keyifle oynuyoruz. Tavsiyem logiteck DF gt alman çok abarmaya gerek yok bence

quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

şu 750 beygirlik volvo ile 380 beygirlik renault arasında ne fark var arkadaş böyle yavv

Vallahi hocam 750 motoru takmaya gerek yok volvoya stock hali bile canavar çok güçlü :) Bende şu kepçe v.s taşımasını sevmiyorum nedense çekiciye yakışmıyor düz dorseler güzel

şöyle resimdeki gibi.

Renk gelistirici bir ise yaramiyorsa kapatirim. 50fpsye düşünce akiciligi engelliyor hissedilir fark oluyor.

Dedigin direksiyon setinde debriyaj yok heralde aldimmi soyle debriyajli gercek vitesli falan birsey almak lazim bitane buldum oda cok para direk vazgectim klavyeye devam

• quote:

Orijinalden alıntı: hakuno

Sonunda usta oldum bu da ödülüm
    modifiye sevmiyorum

Hayırlı olsun hocam foto linkini msj attıgımız boşlukgun yukarısındaki B , I , U , hr, quote gibi imgelerin ortasına yakın S image yazan simgeye tıklayıp şu şekilde [simage] Buraya foto linki gelicek [/simage]

quote:

Renk gelistirici bir ise yaramiyorsa kapatirim. 50fpsye düşünce akiciligi engelliyor hissedilir fark oluyor.

Dedigin direksiyon setinde debriyaj yok heralde aldimmi soyle debriyajli gercek vitesli falan birsey almak lazim bitane buldum oda cok para direk vazgectim klavyeye devam

Hiçbir etkinligini görmedim aksine berbat ediyor güzelim renkleri deneyin yorumunuzu yazarsınız :) nasıl gerçek renkler oluyor oyunda

Vites hocam angarya geliyor bi seviyeden sonra ugraştırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 13 Kasım 2012; 18:26:39 >

• Tamam dener yorum yazarim. Bu arada sunu farkettim biranda vites kucultunce arac %1 hasar aliyor cok hosuma gitti bunu bile dusunmusler

• quote:

Orijinalden alıntı: avianca

sadece hız yaması yapabiliyor muyuz ? fizik motoru sorunlu hiç gerçekçi değil..

Evet yapılıyor. Fizik için 1.5 modunu öneririm.
  • benim ekran kartım bozuldu iyiki anakartta onboard vardı ordan takılıyorum grafikler çokta kötü değil idare eder onboard kartla üzerinde hd4200 ekran kartı var anakartın işimi görüyor sadece hdmi çıkışından tv ye görüntü veremiyorum tek sorunum o

buda benim 600 beygirlik modifiyesiz volvom

not:oyunda hiç bir hile kullanmıyorum hız hilesi fizik hilesi filan dahil bu arada scania 4x2 ile stein bruch daki rampada otomatik vitesle istop etse bile kalkıp devam edebiliyor 440 beygirlik motorla 360da yemiyordu

bu volvo ise manyak ya modifiyesiz 600 beygir müthiş güç çok çabuk ulaşıyor 90km hıza yokuşta bayılmıyor bu arad scania 4x2 inanılmaz cimri yakıt jonusunda yüzlerce kilometre yol yapıyorum nezaman benzinliğe girdiğimi unutuyorum volvoyuda şöförden aldım şimdi birazda onu kaullanayım bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsami -- 13 Kasım 2012; 19:38:26 >

• arkadaşlar allah aşkına biriniz yardım etsin bu etkinleştirme sorununu nasıl ortadan kaldırıyoruz sırf bu sorun için bilgisayarı arçalayacağım sinirimden yaa
  • quote:

Tamam dener yorum yazarim. Bu arada sunu farkettim biranda vites kucultunce arac %1 hasar aliyor cok hosuma gitti bunu bile dusunmusler

Evet sanzımanı indirirsin dikkat et

quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

benim ekran kartım bozuldu iyiki anakartta onboard vardı ordan takılıyorum grafikler çokta kötü değil idare eder onboard kartla üzerinde hd4200 ekran kartı var anakartın işimi görüyor sadece hdmi çıkışından tv ye görüntü veremiyorum tek sorunum o

buda benim 600 beygirlik modifiyesiz volvom

not:oyunda hiç bir hile kullanmıyorum hız hilesi fizik hilesi filan dahil bu arada scania 4x2 ile stein bruch daki rampada otomatik vitesle istop etse bile kalkıp devam edebiliyor 440 beygirlik motorla 360da yemiyordu

bu volvo ise manyak ya modifiyesiz 600 beygir müthiş güç çok çabuk ulaşıyor 90km hıza yokuşta bayılmıyor bu arad scania 4x2 inanılmaz cimri yakıt jonusunda yüzlerce kilometre yol yapıyorum nezaman benzinliğe girdiğimi unutuyorum volvoyuda şöförden aldım şimdi birazda onu kaullanayım bari

Geçmiş olsun tez zamanda yeni bir kart alırsınız umarım.

oyunda hile hurda girince oyun zevk vermez hocam amaç kalmıyor ortada en iyisini yapmışsınız.

Scania da çabuk hasar görüyor sanki ben uzun yola çıktım mı frenler tam istedigim gibi kalmıyor

quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

http://www.merlininkazani.com/Euro_Truck_Simulator_2-oyun_inceleme-56609p1.html

Bilgi için çok teşekkürler oyun pek ilgi görmemiş ama olsun ellerine saglık hazırlayan kişilerin

• 
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.