Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xside//

quote:

Orijinalden alıntı: mahfuzalbayrak

quote:

Orijinalden alıntı: xside//

Hayır crack'li oynamıyorum. Oyunu kurduktan sonra key istedi keyi girdim ''satın aldığınız için teşekkür ederiz'' dedi. 3. level e kadar sorunsuz olarak oynadıktan sonra 2 gündür sürekli key istiyor. Oyunu kapatıp yarım saat sonra girdiğimde key problemi olmuyor, bir yük taşıyorum dorseyi parkettikten sonra tekrar key istiyor ve bu kez girdiğim keylerin hiç birini kabul etmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum. 3. lvl i atlayamadım bir türlü.
    Edit: Oyun içerisinde güncelleştirme sorduğunda kapatmıştım.

sanırım bize değil de scs nin direk kendisine sorsan daha iyi olur. ben lvl 5 oldum hiç bir problem çıkmadı. ama güncellemeleri yaptım. belki güncellemeyi yüklersen düzelir.

Hangi güncellemeleri yaptınız acaba ?

bi tane var zaten. oyunun kendi sitesinden indir kur.

http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php

• Teşekkür ediyorum sağolun.
  • beyler bana hız modunu atarmısınız ve nereye atılacağını yazar mısınızı şimdiden çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERKAN_G

quote:

Orijinalden alıntı: thesaylon

Byler seviye altıya geçtim hala acemi diyo ne iş :D seviye 4 de hevesli idi şimdi ne oldu :D
    Bide 120km ye nasılçıkıyosunuz mod filanmı ?

Sen ne diyorsun 19 seviyedeyim cirak diyor

haha yandık desene daha çook var :D
    Şuhız meselesi nasıl arklar 100 ü geçme falan motrla alakalımı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhysCopat -- 23 Ekim 2012; 15:38:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurko93

quote:

Orijinalden alıntı: ToxicinFectioN

Böyle bir çekicim olsa keşke ama nerde... R1000
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

bu tır gerçekten varmı ?

Evet Kardeşim cidden çıkması beklene bir tır ama daha denemelerde..

• Beyler 1-2 taktik verir misiniz bana ?
    Mesela seviye atladığımda becerileri dengeli mi dağıtayim yoksa hep aynı şeye mi abanayim ?
    3 uzun yol yaptıktan sonra, 1.'leri açmaya başladım şu an.
    Bir de şöfor verdik de 2 tıra, pek para getirmiyorlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qrkns2

BEYLER TIRIM DEVRİLDİ YOKUŞ AŞŞAĞI GİDİYORDUM DEVRİLMEZ DİYE DÜŞÜNDÜM SONRA BİRDEN ARABA ÇIKTI 400 LİRADAN KAÇİM DİYE DİREKSİYONU KIRDIM TIR 2 YOLU BIRDEN KAPPATTI DEVRİLİP YARDIM EDECEK WARMI NASIL DÜZELTİCEM YÜKDE VAR. AZ KALMIŞTI

Yol yardimini cagir kardes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @:::LOSTPLANET:::

• quote:

Orijinalden alıntı: qrkns2

BEYLER TIRIM DEVRİLDİ YOKUŞ AŞŞAĞI GİDİYORDUM DEVRİLMEZ DİYE DÜŞÜNDÜM SONRA BİRDEN ARABA ÇIKTI 400 LİRADAN KAÇİM DİYE DİREKSİYONU KIRDIM TIR 2 YOLU BIRDEN KAPPATTI DEVRİLİP YARDIM EDECEK WARMI NASIL DÜZELTİCEM YÜKDE VAR. AZ KALMIŞTI

F7+ Enter
  • beyler eski konularda gördümde yabancı markaları tr firmalarıyla değiştirmişler kargo şirketleri vs reklam vermyim şimdi 2.oyundada mod yapma imkanımız varmı photoshop ile acıp editlicezmi dds dosyalarını yanlışmı biliyorum eğer bilen varsa türkiyedeki tüm firmaları ortaklaşa toplayıp yayınlayabiliriz lütfen bana ulaşırsa bilen bir arkadaş
  • 1.oyundaki gibi markaları türkiye firmaları haline getirebilmeyi bilen varsa bana ulaşabilirmi
    sanıyorum dds ile olmakta eğer bu şekilde veya baska türlüyse hep birlikte tüm markaları çıkarabiliriz pm ile ulaşın bilen birisi lütfen
  • daha 2.seviyedeyim,tır aldım

bankadan 200.000 € çektim
  • zamanım olsa tüm türk radyolarını oyuna ekliycem, dosyayı da paylaşcam. bu radyo olayı şahane olmuş ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkof

quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa

quote:

Orijinalden alıntı: volkof

quote:

Orijinalden alıntı: onurko93

bu arada kaç tırın içinde navigasyon var

scania dısında göremedim pek

Renault'da gördüm scaniada gördüm birde manda gördüm galiba

Ben hala çözemedim serial işini.Sürekli kapatıp açarak oynayabiliyorum,ama en azından oynayabiliyorum.

Ben şu "Dav"lar da Scania lar gibi modifiye ediliyor mu onu sorcaktım?

Evet edebiliyorsun ilk aracım :

Scania mı daha az yakar Dav mı?
    Ve kaç tekerlekli almalıyım?(daha ilk olacak)

• Arkadaşlar 3 gündür oynuyorum volvo aldım ama 90 km yi geçmiyor yardım ederseniz sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kAPTAn32

Arkadaşlar 3 gündür oynuyorum volvo aldım ama 90 km yi geçmiyor yardım ederseniz sevinirim

Arkadaşım 90 km/h geçme modu indir ve mod klasörüne at iş bitmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahfuzalbayrak

zamanım olsa tüm türk radyolarını oyuna ekliycem, dosyayı da paylaşcam. bu radyo olayı şahane olmuş ya.

powerturk falan
  • Arkadaşlar ben Euro Truck Simulator 2\music yerine atıyorum müzikleri radyo'yu açıyorum ses yok.Nedendir acep :S Ses ayarlarında müzik açık,radyonun sesini kapatıp açmayı denedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERKAN_G

quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Keylerde böyle sorun yaparsa orijinal alacağım diyordum yakın zamanda sipariş vereceğim ama 50 TL kutulu çok pahalı 35 TL'de kutusuz çok pahalı.

Birde artık gittikçe kötüleşiyor fiyatlar yollar uzun ama fiyatlar ucuz özellikle İngiltere'de böyle oluyor.

35 TL kutusuz nerde hocam :)
    ve ayrıca kesinlikle pahalı değil

33.90 tl ye aldim gitti gidiyordan sadece key olarak. Bilginiz olsun

Hocam nasıl güvendiniz :) gerçek key oldugunu nasıl anladınız bilmediğim için soruyorum çünkü kaçak key girince oynuyosun sonra tekrar key istiyor
    normalde girince başarılı diyor sorunlu key oldugunu anlamamızın bi yolu varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: DjProgressive
    Demek istediğim o markanın en ucuz aracı ile en pahalı aracı aynı. Sadece pahalı olan hazır modifiyeli hali. Şu an aldığına direk 750 beygir takabilirsin. Al sana 170-180

Taktım ama max hız o işte yüklüyken ?

quote:

Orijinalden alıntı: hie

quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Uzun yolların adamıyım, mesafeler gözümü korkutmaz

Bu da sonucu

Yoh artık o nasıl bir yol mübarek , video 'ya çek paylaş izleyelim.

Bu yolu gitmesi 1 saatten fazla sürüyor, videoya çeksen çekilmez. Bir kısmını çek dersen olabilir. Ama hız limitsiz oynuyorum ve genelde 130-140 da gittiğim için sıkça save yapıyorum. Zira bu hızda kaza ihtimali çok yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor06 -- 23 Ekim 2012; 16:13:55 >

• 
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.