Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35113512351335143515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu an beta olarak steam üzerinden kullanılabilir,ne zaman dağıtılır bir fikrim yok bekliyoruz.
  • Sardinya'da üç şehri de keşfettim, İtalya DLC'sine ek olduğu için aynı materyalleri kullanıyor, bu yüzden sıradan geldi bana. Ancak bu tip eklemeler güzel tabii ki, umarım her zaman olur. Mod kullanmayanlar (MP dahil) 1.35 betaya rahatlıkla geçebilirler. O kadar oynadım, ciddi bir sorunla karşılaşmadım. Tek büyük sorun DX11'de arada atması, buna dikkat etmek lazım. İleride bu da düzelecektir. Mod olarak sadece Southern Region haritasını bıraktım, 1.35 ile uyumlu. (DX9) ProMods uyumsuz, RusMap'i denemedim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Dx9 ile dx11 arasında farklar nedir,nasıldır deneyimini öğrenmek isterim,haritadan daha çok bunu merak ediyorum.
  • Merak ediyorum şu güncellemeyi bir gelseydi. Umarım hakikaten ciddi bir performans gelişimi gösterir. O dandik grafiklerle takılma yapması sinir bozucuydu.
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Grafik olarak bir fark gözüme çarpmadı. FPS olarak da büyük bir fark yok, belki 3-5 fps fazladır, detaylı bir karşılaştırma yapmadım. Yalnız DX11'de işlemci kullanımı biraz daha düşük bu da sistemin daha serin çalışmasını sağlıyor. Ek olarak DX11'in ekran kartı kullanımı daha iyi. Örneğin DX9'da ekran kartı kullanımı %98 olsa bile 60 fps veremeyebiliyor, DX11'de ise %99 olmadığı sürece 60 fps veriyor. MSI Afterburner ile gözlemlerim bu şekilde oldu. Sisteme göre farklar değişecektir, benim sistem eski ve dizüstü. i7 3630QM ve GT 650M var. Ekran 60 Hz olduğundan yırtılmalardan dolayı vsync açmak zorunda kalıyorum ve 60 fps sınırına takılıyorum. Vsync kapattığımda yer yer 60'ı geçtiğini görüyorum. Bu şekilde denemediğim için DX9 ile 11 arasındaki gerçek üst sınır farkını göremedim, vync dolayısıyla ikisinde de 60.

Teşekkür ediyorum,sistem benimde eski lga775 xeon cpu ile gidiyorum lakin ekran kartı hd4770 aracı tampondan kullanırsam 30 fps biraz oc yapınca 45-50 gördüğü yerlerde var,gpu kullanımı %99 cpu ise %15 ile 24 arası değişiyor,gtx 970 ile gpu %98-99 Cpu %40 ile 60 arası merakla bekliyorum.
  • fps sisteme göre değişir yer yer 60 78 90 100 fps gördüğüm yerler oluyor betayı denemedim henüz
  • 1.35 de köprülerin girişindeki kasislerde araç havaya zıplıyor. dx11 de fark göremedim. belki birkaç fps artışı mevcut. o kadar yaygara kopardılar gözle görülür bir değişiklik göremedim. en azından camda buğu yada sabah sis vs ekleselerdi...
  • Az da olsa türkiyeye girdiler

Bu yeni yollar nereye çıkıyor? Bu, toplulukta çoğunuzun son birkaç aydır spekülasyon yaptığı soruyu, bugün bir sonraki ETS 2 harita genişlememizi, Karadeniz'e giden yolumuzu duyurmaktan heyecan duyuyoruz.​

Bu yeni eklemenin Romanya, Bulgaristan ve Türkiye'nin Avrupa bölümünü (Trakya) ETS 2'ye getireceğini onaylamaktan mutluluk duyuyoruz.​

Kırsal bölgede bulunan küçük köylerden, kalabalık İstanbul kentine kadar, bu üç ülke tarih, benzersiz mimari ve Romanya'da bulunan "Drakula" Şatosu gibi simgesel yapılarla zengindir. Bunların hepsini Karadeniz'e giden yolda ki seyahatlerinizde göreceksiniz.​

Bu ülkelerde inşa edilen insan yapımı yapılar kadar etkileyici olan çevredeki doğal manzaralardır.Yolculuklarınızın çoğu sizi ormanlara, sahil yollarına veya Transilvanya'da bulunan dağlık alanlar arasına yönlendirebilir.​

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Peki, bu yeni yolları ne zaman kendiniz keşfedebileceksiniz? Bu harita genişlemesini bu yılın sonuna doğru yayınlamayı bekliyoruz.​

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 10 Mayıs 2019; 19:8:23 >

• ProMods gelene kadar SCS duyurdu bile. Güzel olacak.
  • 2019 sonunda geliyor.oyun patlama yapar.
  • Türkiye'ninde her ne kadar sadece trakya ile sınırlı kalsada gelmesi güzel olmuş.
  • Güzel haber, devamında Anadolu kısmı da gelir umarım
  • Edirneden Yunanistana sıçrayacakları çok belli ben yakın zamanda imkansız görüyorum Anadoluyu. Kaldı ki seneler geçmesine rağmen hala daha İberya yokken bence zaten Anadolunun işi yok oyunda. Haritanın güneyi bomboş duruyor. İrlanda desen hakeza. Sıçraya sıçraya gideceklerine önce boş yerleri doldursunlar. Bu kadar saçma bir mantık yok ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

Az da olsa türkiyeye girdiler

Bu yeni yollar nereye çıkıyor? Bu, toplulukta çoğunuzun son birkaç aydır spekülasyon yaptığı soruyu, bugün bir sonraki ETS 2 harita genişlememizi, Karadeniz'e giden yolumuzu duyurmaktan heyecan duyuyoruz.​

Bu yeni eklemenin Romanya, Bulgaristan ve Türkiye'nin Avrupa bölümünü (Trakya) ETS 2'ye getireceğini onaylamaktan mutluluk duyuyoruz.​

Kırsal bölgede bulunan küçük köylerden, kalabalık İstanbul kentine kadar, bu üç ülke tarih, benzersiz mimari ve Romanya'da bulunan "Drakula" Şatosu gibi simgesel yapılarla zengindir. Bunların hepsini Karadeniz'e giden yolda ki seyahatlerinizde göreceksiniz.​

Bu ülkelerde inşa edilen insan yapımı yapılar kadar etkileyici olan çevredeki doğal manzaralardır.Yolculuklarınızın çoğu sizi ormanlara, sahil yollarına veya Transilvanya'da bulunan dağlık alanlar arasına yönlendirebilir.​

Peki, bu yeni yolları ne zaman kendiniz keşfedebileceksiniz? Bu harita genişlemesini bu yılın sonuna doğru yayınlamayı bekliyoruz.​
    Promods utansın, ana harita Türkiye'yi küçük de olsa ondan önce çıkaracak.

Hepimize hayırlı olsun devamı gelir umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anadolu gelmeyecek çünkü SCS geçen sene yaptığı yayınların birinde Türkiye'yi eklemeyi düşündüklerini ancak sadece Trakya'yı ekleyebileceklerini açıkladı. Nedeni ise Çanakkale ve İstanbul Boğazı'nın doğusunun Asya'da sayılması. Sağlık olsun, zaten yollar ve binalar SCS tarafından gerçeğe yakın bir biçimde modelleniyor. Bu güncel modeller kullanılarak Anadolu modu güzel bir şekilde yapılabilir.
    Türkiye'yi ilk aşamada Trakya olarak ekleyeceklerini düşündükleri için öyle demiş olabilirler. 2 sene sonra falan Road to Asia isimli Sadece Türkiye ve Kıbrıs haritası bulunacak DLC çıkarabilirler diye düşünüyorum.
  • Resmi tr haritası gelmesi iyi olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • istese yapardı promods da işine gelmemiştir bayadır oynamıyorum zaten promods
  • La İstanbul’u ekliyorsunuz bari tamamını ekleyin. Köprüden karşıya da geçmiş olurduk.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 35113512351335143515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.