Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3512. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35103511351235133514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar teslimat sırasında hiç mazotu tükenen var mı? Tükenince ne oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MichaelTownley M kullanıcısına yanıt
    Araç çalışmıyor, servise çekerseniz depo azıcık dolmuş oluyor. 1.35 sürümü ile birlikte yakıt isteyebileceğiz. 1.35 betada bu özellik ve şu an ATS için mevcut, ETS 2 için yakın zamanda (Tahminen 10 gün sonra) gelecek.
  • MichaelTownley M kullanıcısına yanıt
    Yeni güncellemede ne durumda bilmiyorum,son normal versiyonda ana sayfada işi duraklat derseniz araç boşa çıkıyor f9 ile en yakın benzinliğe uçarak gidebilir,benzincide iken yine anasayfada teslimata devam et derseniz kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MichaelTownley

Arkadaşlar teslimat sırasında hiç mazotu tükenen var mı? Tükenince ne oluyor?
    evet denemiştim mecbur servise gidiyorsun mazot bitince hiç bir halt yapılmıyor başka
  • Bir kaç defa göstergede kırmızıyı görsem de hiç yolda kalmadım çünkü adım başı istasyon var neredeyse

İstasyon sayısını azaltıp, lisanslı petrol şirketleri eklense harika olurdu. Gerçekçilik katar.

• ats de istasyon sayısı daha az ona benzer yapsalarda olur aslında.
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    Aynen. İstasyon çok olunca doğal olarak kimsecikler olmuyor köy benzinliği gibi sinek avlıyorlar.
    İstasyon dediğin yoğun olur biri gelir biri gider hatta oto yıkamacı olur sıraya gireriz falan.

• yıkama fikri güzelmiş.ama önümüzdeki yüzyılda scs nin beceripte koyacağı bir özellik olmayacağı için boşa hayal kurmayalım.
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    Kendi çekicimizin yıkanmasından bahsetmiyorum zaten bunun için önce kirlenme olayı gelmesi lazım ki bu neredeyse imkansız
    Hani mağazaların önünde cam silen elemanlar olur ya onlara benzer şey yapabilirler bizimle etkileşime geçmeden araç yıkıyor gibi yapsa kafi

• mantıklı
  • 1.35 deneme betası çıkmış

• deneysel betada dx11 gelmiş diyorlar steam başlatma seçeneklerine -rdevice dx11 yazarak açınca dx11 oluyormuş deneyen oldumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

deneysel betada dx11 gelmiş diyorlar steam başlatma seçeneklerine -rdevice dx11 yazarak açınca dx11 oluyormuş deneyen oldumu ?
    Ben denedim. 10 - 15 fps artış var. Oyun rahatladı resmen. Ama hem deneysel beta hem de geçişin ilk adımı olduğu için bazı hatalar olabilir diyorlar. En basitinden steam arayüzü çalışmıyor ve ss alınamıyor. Onun dışında ben bir hatayla karşılaşmadım. Grafik olarak da çok dikkat etmedim. Zaten grafik kalitesinin de pek artmayacağı konuşuluyordu. Amaç oyunu rahatlatıp gelecek özelliklere altyapı olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Bir kaç defa göstergede kırmızıyı görsem de hiç yolda kalmadım çünkü adım başı istasyon var neredeyse

İstasyon sayısını azaltıp, lisanslı petrol şirketleri eklense harika olurdu. Gerçekçilik katar.
    Şehirler arası otoyollarda dediğin gibi adım başı istasyon var ama bazı teslimatlar tek şeritli gidiş-geliş olan dağ yollarına denk geliyor o yollarda istasyon bulmak daha zor.Birde yakıt az kalmışsa haritayı açıp en yakın benzinci nerede bakma gereği duyuyorsun. :)

• Bulabildiğim en iyi 1.35 ile alakalı videoyu atayım,fazlasıyla sade ve anlaşılır

• SCS yine garip huyunu bozmadı. 1.33 ile başlayan araç durunca geri kayma sorunu 5 ay sonra 1.35 ile düzeltildi. Eski sürümlerin birinde de dorse dengesindeki sorun çok açık olduğu halde sonraki sürümde düzeltme gereği görülmüştü. Bunlar o kadar açık sorunlardı ki görmemek mümkün değildi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    İlginç betadan çıkıp dağıtımını bekliyorum merakla bu arada videoda 6,43 kavşağa yaklaşan iveco kaldırımdan devam ediyor sarsılmadan bu küçük detayları umarım scs halleder.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Abi Iveco'nun ne zaman yolda gittigini gorduk ki Retarder cekersin takla atar fren yaparsin hizlanir

Bu arada kesinlikle katiliyorum bu tarz ufak detaylar umarim duzeltilir,buna ek olarak Sardinia eklentisi goze cok hos geliyor

Balkanlar 1.36 zamanina kaldi buyuk ihtimalle
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    İveco kusurları olsada onu öyle kabul ediyoruz artık,scs için fazla beklentiye girmemek gerekiyor,yaparsa sürpriz olur,benim için direct11 çok büyük sürpriz çok önce olması gerekirdi ama beklentim yoktu açıkcası neyse bu bile bir gelişme.
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Güncelleme ne zaman gelecek hocam?
  • 
Sayfa: önceki 35103511351235133514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.