Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35083509351035113512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dorse modunu indirip zip içindekileri mod klasörüne atıyorum fakat oyuna girince mod yöneticinde görünmüyor. Mod klasörüne Zip olarak mı atacağım yoksa klasör oluşturarak mı?

- ÇÖZÜLDÜ -
    Mod klasörünün içine klasör oluşturup, zip'ten çıkanları o klasöre atmalıymışım bayağıdır mod yüklemediğim için unutmuşum.

Neyse yolculuğa tam gaz devam...
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reiskonen -- 3 Nisan 2019; 22:58:40 >

• ABABA2307 kullanıcısına yanıt
    he pardon ben başardın anladım. o zaman yeni hesap alıp mecbur ets2 alacaksın yada sp ye devam
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    en azından haritayı kurtarma şansı yok mu?
  • Etkinlikten Iveco 1:50 modeli düştü, parası iyiydi, baktım model de eh işte sattım gitti.
  • böyle dağlı taşlı yolların olduğu ciddi ciddi kullanırken gerekirse 20-30 ile gitmek zorunda kalacağımız harita modları tavsiye edecek var mı ?

oyunun kendi yolları aşırı sıkıcı gelmeye başladı
    mp oynayamazsın anca sp oynarsın haritayı maalesef
    Yeni hesap açarsın belgelerimde bulunan eski save dosyanı kullanabilirsin,yani haritanı,paranı kaptırmazsın lakin o laptop ile oynamayı düşünme bile bence.

Benim sorumda afterburner kullanan arkadaşlar son güncellemeden sonra bende sıkıntı çıkarmaya başladı en kötüsüde ekranın sol köşesinde yukardan aşşağıya 2cm genişliğinde bir bant rengarenk ne yaptıysam çözemedim bana özel bir sorun mu? Yoksa herkeste varmı. sürüm 4,6,0
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    Southern region map.Orman yolları çok fazla var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daxtor55 -- 3 Nisan 2019; 22:23:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    İtalya, Fransa, Baltık, İskandinavya DLC ya, eğer yeni oyunu sadece Avrupa (en küçük) harita ile alırsam; bu save dosyası çalışır mı?
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    üstat dün akşam ittire kaktıra ilk 10 u tamamladım. diğer 5 yükü istediğim şehirden mi yükleyip varışa götürüyoruz yoksa listedeki şehirlerden mi götürülecek yine.
    cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    Eksik dlc olursa çalışmaz hata verir,aynı dlc'ler olmalı diye biliyorum.

@cadillaccts O 5 yük için birşey yapmanıza gerek yok,yapmanız gereken 10 işten sadece 1 tanesini bile yapsanız o yaptığını kabul ediyor.Örnek dün açıklanan brüksel için ilk işi tamamladıktan sonra sayfama baktığımda 5 işlik başarımı kazanmıştım,daha sonra kalan 9 işi tamamladığımda herhangi bir değişiklik olmadı.
  • Arkadaşlar bu görev dediğiniz nedir? Worlds of truck kısmındaki yükler mi görevler oluyor? Aydınlatabilir misiniz beni :)

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Desktoptaki ETS2 klasörünü laptopa alsam, mevcut steam'i de laptopa kursam; laptopda single oynayabilir miyim? Kurtarır mı?

Desktop için de yeni steam hesabı ve yeni ETS2 alsam? (mp için) olur heralde?
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    şundan dolayı sordum şimdi ilk 10 işteki ödülleri aldım.diğer 5 işte ekstra ödülleri veriyor ya onları almak için nasıl bir düzel izlemek gerekiyor diye sordum.şimdi bir daha baktım anladığım kadarıyla 5 ayrı teslimat yerine yapacağım onu halledersem çözülecek.ben 3 ayrı yere teslimde gözüken 10 işi bitirdim.ondan benim 5 tamamlanmadı.
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    İlk 10 teslimatı kaç farklı yere yaptıysanız ona göre x/5 yazıyor World of Trucks profilinizde. Sonra bunu 5/5'e tamamlamak gerekiyor. Bunun için 3 günde bir listedeki herhangi bir şehirden yük alıp değişik bir şehre götürmek lazım. 10 olduktan sonra asıl önemli kısım etkinliğin başından beri 5 farklı şehre götürmüş olmak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim çözdüm olayı.jeton köşeli bu aralar
  • 3 Farklı yere teslimat tamamlandıysa kalan teslimatlardan 2 farklı şehire (önümüzdeki ilk teslimat oslo ve Manchester yük götürürseniz görev tamamlanır.

@ABABA2307 Laptopun ekran kartı hakkında bilgim yok lakin bütün özellikleri düşük olan bir cihazda dişe dokunur bie ekran kartı olacağını düşünmüyorum oynatsa bile bütün ayarlar ve çözünürlük en düşükte ve özellikle ölçekleme %50 bile kurtarmaz diye düşünüyorum,bence bu vaziyette oynayacağına hiç oynama oyundan soğutur seni bu tecrübe ile sabittir,ekran kartıma yokken ben
    şöyle kurtarır aynı harita dlc leri de olması gerek yeni ets2 de o zaman sorun olmaz. ama o söylediğin laptop iyi oynatmaz bence ets2 yi mp zaten açmaz çünkü sistem 32 bit mp 64 bitte çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 5 Nisan 2019; 2:31:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Arkadaşlar bu görev dediğiniz nedir? Worlds of truck kısmındaki yükler mi görevler oluyor? Aydınlatabilir misiniz beni :)
    alt linki incele
    https://forum.wotmp.com/konu/world-of-truck-kamyon-ailesi-etkinligi.32271/
  • Atatürk havalimanı taşınması sebebiyle orada her marka çekici ve her türlü dorse var yani tam bizlik ortam, orada olmak vardı.

• 
Sayfa: önceki 35083509351035113512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.