Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3450. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34483449345034513452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncellemeden sonra mod'lar çalışmayabilir,mod'ları kapatıp giriş yapın.
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    harita modunu kapatip denedim, bu seferde mod silinmis uyarisi verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackcyerli kullanıcısına yanıt
    tr haritası uyumsuzdur mod bölümünden kapatın uyarıya takılmayın çalışması lazım ets2 nin
  • hediye etkinliği var 12 harici sözleşme işini ayrı şehirlere götürün 200 km iş yeterli işler dorsede Goodyear yazan dorse

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • arkadaslar steam atolyeden indirilen modu yukledigimde karsıdan gelen multide kisi mod yuklu olmasa bile gozukuyormu karşımdakinde?
  • Multide mod destegi yok o yuzden yuklediginiz modlari ne siz kullanabilirsiniz ne de karşı taraf.

Dlc lerde sizin dusundugunuz durum gecerli sizde turkiye boya dlc si olup bende olmazsa sizin tiri ben standart bir renk gorurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: B.Alpin

Multide mod destegi yok o yuzden yuklediginiz modlari ne siz kullanabilirsiniz ne de karşı taraf.

Dlc lerde sizin dusundugunuz durum gecerli sizde turkiye boya dlc si olup bende olmazsa sizin tiri ben standart bir renk gorurum.
    eee ne anladık dlc isinden ozaman.benim gordugumu sen goremiyorsan dlc ye gerek yok.
  • Fixed "Slipstream" paintjob on "Paint Luxury" mirrors in Scania S/R.

39.3 mb
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcyerli

Arkadaslar az once oyunu guncellendi ve bu hata ile karsilastim, hicbir save dosyasını acamadim, yardim edin. not: turkiye haritasi var
    Arkadaslar ne yapsam acamadim, oyunum orjinal steamden oynuyorum, bir önceki versiyona nasil donerim?

• blackcyerli kullanıcısına yanıt
    https://forum.wotmp.com/konu/ets2mp-oyunu-desteklenen-surume-nasil-getirebilirim.4811/ buradaki tarifi uygula ama önceki versiyona dönersen mp ye giremezsin haberin olsun
  • Otomatik kayıtlar da mı işe yaramadı?
    Türkiye haritasının 1.31 uyumlu versiyonunu denediniz mi?
    http://yksteam.blogspot.com/2018/05/yks-team-eu-turkey-map-131-versiyon-ckt.html

Ana save sizin için önemliyse modları denemek için ayrı profil açmak en sağlıklısı.
  • Yeni etkinlik görevini başarıyla tamamlamış bulunmaktayım

• Oyuna uzun süredir girmemiştim, retarder seslerini değiştirmişler sanırım. Eski retarder sesine ulaşmanın bir yolu var mı veya Iveco için güzel retarder sesi falan var mı nette biliyor musunuz? Iveco'nun retarder'ından ses gelmiyor artık.
  • quote:

Arkadaslar ne yapsam acamadim, oyunum orjinal steamden oynuyorum, bir önceki versiyona nasil donerim?

Alıntıları Göster
    turkiye modunu kapatinca sorun çözüldü, mod uyumlu degil demekki yeni surumle, cevaplar icin hefkese tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alonedark_01

Yeni etkinlik görevini başarıyla tamamlamış bulunmaktayım

iyi akşamlar bu etkinliğin ödülü nedir ?

• http://blog.scssoft.com/2018/05/wotr-event-start-your-engines.html

3 adet ön cam süsü, 1 adet konsol aksesuarı ve 1 adet boya paketi. Son gün 17 Haziran. En az 200 km'lik yol olmak üzere krone dorseli yarış ekipmanları yükünü 12 farklı şehre taşımak.
  • quote:

turkiye modunu kapatinca sorun çözüldü, mod uyumlu degil demekki yeni surumle, cevaplar icin hefkese tesekkurler.

Alıntıları Göster
    en başta kapat dedim ama dinlemiyorsun ki
  • Arkadaşlar merhaba. Anti aliasing ile ilgili sorun yaşıyorum. Aşağıda görüldüğü üzere yüksek ayarlara sahip olmama rağmen oyun içinde bazı cisimlerde (özellikle aydınlatma direkleri, tabelalar, araçların kenarları) kırılmalar yaşanıyor. Kabin içerisinde ise aksine hiçbir sorun yok. Oyun ayarlarındaki Antialiasing (MLAA) seçeneğini de aktif hale getirince bir işe yaramıyor. Ekran kartım ve diğer sürücülerim güncel. Sorunu nasıl çözerim?

NVIDIA Denetim Masasındaki ayarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Elma

Arkadaşlar merhaba. Anti aliasing ile ilgili sorun yaşıyorum. Aşağıda görüldüğü üzere yüksek ayarlara sahip olmama rağmen oyun içinde bazı cisimlerde (özellikle aydınlatma direkleri, tabelalar, araçların kenarları) kırılmalar yaşanıyor. Kabin içerisinde ise aksine hiçbir sorun yok. Oyun ayarlarındaki Antialiasing (MLAA) seçeneğini de aktif hale getirince bir işe yaramıyor. Ekran kartım ve diğer sürücülerim güncel. Sorunu nasıl çözerim?

NVIDIA Denetim Masasındaki ayarlar
    hay allah razı olsun ya 2 gündür deli oldum aynı olay bende de başladı yol çizgileri kabarık gibi oluyor tabelaların kenarları yeşillenir gibi oluyor yanından geçerken 1.30 da yoktu kartı yeni aldım ondan şüphelenmeye başlamıştım sende yazınca rahatladım fps iyi bu nasıl olur deyip duruyordum gölgeyi kıstım dediğin ayarları kıstım aynı işin garibi ats de de oldu 1.31 den sonra ama onda az. demekki sürümde sorun var yada mp de var sp ye bakmak lazım yazarken aklıma geldi bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Mayıs 2018; 1:23:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

hay allah razı olsun ya 2 gündür deli oldum aynı olay bende de başladı yol çizgileri kabarık gibi oluyor tabelaların kenarları yeşillenir gibi oluyor yanından geçerken 1.30 da yoktu kartı yeni aldım ondan şüphelenmeye başlamıştım sende yazınca rahatladım fps iyi bu nasıl olur deyip duruyordum gölgeyi kıstım dediğin ayarları kıstım aynı işin garibi ats de de oldu 1.31 den sonra ama onda az. demekki sürümde sorun var yada mp de var sp ye bakmak lazım yazarken aklıma geldi bu arada

Alıntıları Göster
    İkisinde de durum aynı bende. Youtubeda bu konuyla ilgili videolar mevcut ancak onlarda hiçbir işe yaramadı. Sorunu ilk kurulumdan beri yaşıyorum ve hala bir çözüm bulabilmiş değilim şahsen. Özellikle gündüz uzak mesafedeki cisimlerde çok kötü kırılma yaşanıyor. Sorunu çözen varsa yardım bekliyoruz.

• 
Sayfa: önceki 34483449345034513452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.