Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34493450345134523453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilk kurulum derken 1.31 sürümü mü kastettin? işin garibi bende yeni başladı 1.31 sürümden sonra hadi MLAA; ayarından desem değil çünkü MLAA bir AMD teknolojisidir amd kartlarda açık olması tavsiye ediliyor NVİDİA kartta kapalı. confing dosyası falan silin deniyor ama denemedim. freesync de var bende kırılma yok ama o garip kabarmalar bozulmalar garip 2 gündür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Mayıs 2018; 2:22:16 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    v1.30. Bir de NVIDIA Inspector programını deneyeceğim. En son çare o kaldı sanırım ama olumlu sonuç alacağımı da pek sanmıyorum.
  • Elma kullanıcısına yanıt
    17 mayısta çekmiştim ilk 1.31 sp ye gelince sorun görünmüyor

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • Arkadaşlar Scania R730 175 km/h hız yapabiliyorken Volvo FH750 neden 163 km/h'de takılı kalıyor?
    Parçacıdan yanlış şanzımanı mı taktım yoksa öyle mi yapmışlar?
  • sssemih24 kullanıcısına yanıt
    volvoyu düşürdüler çoktan beri böyle bu scania has evlatları artık ondan onu yüceltiyorlar
    volvoya birşeyler yapmaları lazım.oyun ilk çıktığından beri volvocuyum.
    ama sesinden modifiye paketlerinden hiç memnun değilim.
    scaniadaki modifiyeler ona gösterilen özen volvoya hiç gösterilmedi.
    içten içe uyuz oluyorum scs ye.mod kullanmıyorum kullanmakta istemiyorum fakat adamı mecbur ediyorlar.
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    Volvo scs arasında sıkıntı var deniyor o yüzden Volvo ya bayadır bir çivi bile çakmıyor scs bende Volvocuyum ama bazen dengesizlikleri yolda can sıkıyor sesi kafa ütülüyor uzun yolda bu yüzden bazen scania S ye geçiyorum seri olmuş adamlar ilgileniyor lisans yenileyince
  • Elma kullanıcısına yanıt
    hocam belki işine yarar ben ilginç bir şekilde monitör ayarından düzeltim grafik bozukluğunu. yanıt verme zamanı ve düşük giriş gecikmesini kıstım cam gibi oldu oyun
    volvo uğraşmak istemiyor bu işlerle o zaman.en azından şu ses işini çözselerdi sevinecektim.
    bende 1 aydır arada scania s730 8x4 e geçiyorum.sesi ve 6 ileri vites aralıkları hoşuma gidiyor.daha iyi yürüyor volvodan. kadranını sevmiyorum ama ses ve vites aralıkları kullanırken daha çok zevk veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

volvoyu düşürdüler çoktan beri böyle bu scania has evlatları artık ondan onu yüceltiyorlar
    evet o benimde dikkatimi çekti özellikle yeni scania'nın içinden dışına modifiye edilebilir birçok bölgesi var diğer tırlara bu kadar çeşitlilik koymamışlar.
    sssemih24 kullanıcısına yanıt
    @cadillaccts Valla benim okuduğum lisans anlaşmazlığı varmış sanki bulunmaz hint kumaşı şayet Volvo kıllık yapıyorsa ayıp ediyor sanki bedava gerçek tır verecek scs ye de naz yapıyor

aynen s730 güzel olmuş ben ilk scaniaları hiç sevmezdim hep kaza yapardım ama bu S ler süper olmuş hele 1.31 ile gelen şasi daha da iyi oluyor vites ben 12 seviyorum yol tutuş güzel olmuş ses desen kafa ütülemiyor kısaca Volvo naz yapıyorsa sevenlerini kaybediyor oyunda kendi bilir

@sssemih24 evet scania'S yi bir denedim bırakamıyorum Volvo paslanacak garajda modifiye paketini almadım pek gerek duymadım ama kendi görünüşü yetiyor ön ızgara ya küçük ledler konuyor falan hoş olmuş

bizimla deyılsın volvo
    aynen
  • quote:

@cadillaccts Valla benim okuduğum lisans anlaşmazlığı varmış sanki bulunmaz hint kumaşı şayet Volvo kıllık yapıyorsa ayıp ediyor sanki bedava gerçek tır verecek scs ye de naz yapıyor

aynen s730 güzel olmuş ben ilk scaniaları hiç sevmezdim hep kaza yapardım ama bu S ler süper olmuş hele 1.31 ile gelen şasi daha da iyi oluyor vites ben 12 seviyorum yol tutuş güzel olmuş ses desen kafa ütülemiyor kısaca Volvo naz yapıyorsa sevenlerini kaybediyor oyunda kendi bilir

@sssemih24 evet scania'S yi bir denedim bırakamıyorum Volvo paslanacak garajda modifiye paketini almadım pek gerek duymadım ama kendi görünüşü yetiyor ön ızgara ya küçük ledler konuyor falan hoş olmuş
    yeni scania R ve S arasında ne fark var?
    S'nin kupası biraz daha yüksek sanki onun haricinde performans yada donanım farkı var mı?

• 1.32 güncellemesi ile Almanya haritası yenilenmeye başlayacak. Ancak tek seferde değil parça parça yenilecek.

http://blog.scssoft.com/2018/05/revisiting-germany.html

Çıkış tarihi: Belirsiz.

Fiyat: Ücretsiz.
  • sssemih24 kullanıcısına yanıt
    evet s daha yüksek yanlışım yoksa
  • quote:

hocam belki işine yarar ben ilginç bir şekilde monitör ayarından düzeltim grafik bozukluğunu. yanıt verme zamanı ve düşük giriş gecikmesini kıstım cam gibi oldu oyun
    Tam olarak nereden yapılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sssemih24

Arkadaşlar Scania R730 175 km/h hız yapabiliyorken Volvo FH750 neden 163 km/h'de takılı kalıyor?
    Parçacıdan yanlış şanzımanı mı taktım yoksa öyle mi yapmışlar?
    Afedersiniz ama 175 kmh ile langır lungur nerede sürüyorsunuz? :D

Ben 100'ü görünce gazı bırakıyorum yoksa kaza yapacakmışım gibi oluyor F1 aracı gibi sürmek ters geliyor bana zaten 90 kmh gelmeden hız ihlalinden ceza veriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam monitör menüsünden yapılıyor ama senin monitör de nasıl olur bilemem markaya göre değişir ayarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Afedersiniz ama 175 kmh ile langır lungur nerede sürüyorsunuz? :D

Ben 100'ü görünce gazı bırakıyorum yoksa kaza yapacakmışım gibi oluyor F1 aracı gibi sürmek ters geliyor bana zaten 90 kmh gelmeden hız ihlalinden ceza veriyorlar

Alıntıları Göster
    Ben genelde hız yapmam zaten hatta az yaksın diye hızı sabitlerim gözüm sürekli yakıt tüketiminde olur.
    Ama bazen acil teslimatlar oluyor yetiştirmek için mecbur hız yapıyorum yada trafik canavarlığım tutuyor birden kendime hakim olamıyorum.

• 
Sayfa: önceki 34493450345134523453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.