Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oguzhangursoz123 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34043405340634073408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dorsede yük olmadığında lastik aşınmasını minimuma indirmek ve dorsenin daha kolay manevra yapmasını sağlamak benim aklıma gelenler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akt02

Dorsede yük olmadığında lastik aşınmasını minimuma indirmek ve dorsenin daha kolay manevra yapmasını sağlamak benim aklıma gelenler

Bide ben volvo kullanıyorum.

Bazı dorselerde tır çok savruluyor kolay devriliyor.

Dorse aksını kaldırdığım zaman tırın yol tutuşu biraz daha artıyor gibi bu durumu volvoda yaşadım şimdilik.

• sssemih24 kullanıcısına yanıt
    Volvo ve Scania ile bende çok fazla devrilme tehlikesi yaşıyorum diğer araçlarda bunlar o kadar olmuyor ki her zaman wot işi alıyorum 90'ı geçemiyorsunuz benimde maksimum yaptığım 80 zaten. O araçlarda bir sıkıntı var.
  • 1.28 ile birlikte dorse davranışlarını değiştirmişler. Çoğu dorse eskiye göre daha fazla savruluyor. Bazen 60 ile hafif bir virajı alsanız bile başınıza gelebilir. Bunun çekici ile pek alakası olduğunu sanmıyorum. 6x4 alırsanız daha iyi olur tabii ki. Bu durum bana anormal geldi, gerçekte nasıldır bilmiyorum fakat gayet hızlı gidenler var gerçek hayatta.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Online a girmesem de her oynadigimda aynen böyle hissediyorum

https://www.instagram.com/p/BPikQ8mAPMF/

Not:Şahıs ve sayfayla bir bağlantım yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain__

Logitech kullandıktan sonra bu setten memnun kalmak şaşırtıcı ama dediğiniz gibiyse arkadaşıma tavsiye edeceğim. Ucuz bir şey arıyordu. Arada bir ETS giriyoruz klavyeyle oynamaktan çok şikayetçi ve tam beceremiyor zaten. Dorse ile çekici farklı şeritlerde gidip duruyor. :D

Fareyle kullansın hocam arkadaşınız direksiyonu. Yemin ediyorum bende logitech f710 var ama farenin verdiği zevki vermiyor direksiyon kontrolünde. Direksiyon seti (o da 900 derece) yoksa en iyisi kesinlikle klavya+fare şeklindeki kontroldür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

quote:

Logitech kullandıktan sonra bu setten memnun kalmak şaşırtıcı ama dediğiniz gibiyse arkadaşıma tavsiye edeceğim. Ucuz bir şey arıyordu. Arada bir ETS giriyoruz klavyeyle oynamaktan çok şikayetçi ve tam beceremiyor zaten. Dorse ile çekici farklı şeritlerde gidip duruyor. :D

Fareyle kullansın hocam arkadaşınız direksiyonu. Yemin ediyorum bende logitech f710 var ama farenin verdiği zevki vermiyor direksiyon kontrolünde. Direksiyon seti (o da 900 derece) yoksa en iyisi kesinlikle klavya+fare şeklindeki kontroldür.

gaza istediğin seviyede basamıyorsun klavye fare ile, nasıl daha zevkli oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

quote:

Yazdığım cümleyi iyi okuyun lütfen "...ama farenin verdiği zevki vermiyor direksiyon kontrolünde."

Gaz hassasiyeti konusunda haklısınız. Lakin çoğu oyuncu için direksiyon kontrolü daha önemli. Fareyle istediğiniz hassaslıkta kullanabiliyorsunuz direksiyonu rahatça. Tabi bu da biraz gerçekçiliğe aykırı olabilir yani 140'la giderken de direksiyonu ani olarak 180 derece çevirebiliyorsunuz. (takla atmak garanti ) Ama gamepad kontrolünden daha iyidir. Bunun dışında Logitech F serisi dışında başka gamepadlerde pedal gibi L2 - R2 tuşu var mı bilmiyorum, analogtan tuşlarında da pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

quote:

Yazdığım cümleyi iyi okuyun lütfen "...ama farenin verdiği zevki vermiyor direksiyon kontrolünde."

Gaz hassasiyeti konusunda haklısınız. Lakin çoğu oyuncu için direksiyon kontrolü daha önemli. Fareyle istediğiniz hassaslıkta kullanabiliyorsunuz direksiyonu rahatça. Tabi bu da biraz gerçekçiliğe aykırı olabilir yani 140'la giderken de direksiyonu ani olarak 180 derece çevirebiliyorsunuz. (takla atmak garanti ) Ama gamepad kontrolünden daha iyidir. Bunun dışında Logitech F serisi dışında başka gamepadlerde pedal gibi L2 - R2 tuşu var mı bilmiyorum, analogtan tuşlarında da pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum.

klavye farede sadece direksiyon kontrolü. gamepad de ise direksiyon ve gaz. bu durumda gamepad daha iyi oluyor. gaza istediğim gibi basamayacaksam hiç oynamam daha iyi.

• Arkadaşlar ben şuan oyunda tepeden bakış kamerasını kullanamıyorum.
    Acaba klavyedemi bozukluk var diye başka tuşlara atadım yine olmuyor.
    Bütün kamera açıları çalışıyor ama tepeden kuş bakışı kamera çalışmıyor.
    Aynı sorun sizde de var mı?
  • Oyunda mp'deki çinliler efsane. Adamlar save hazırlıyorlar. Grup içinde saveyi paylaşıp aynı 30 tır ve aynı 30 dorse ile konvoy yapıyorlar
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Sahibinden satılık temiz 160 bin km'de volvo
  • Bilgilendirme yapayim Xbox one ve one s (360tan emin degilim) kumandalarinda sol ve sag tetik hassas ne kadar basarsan o kadar veriyo gazi freni.

Ben one s kumandasi kullaniyorum fare ve klavyeden daha rahat bana gore (direksiyon komutasi dahil) yine de herkesin kendi fikri saygi duyarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Alpin -- 8 Kasım 2017; 9:5:25 >

• '' Eyy benim arkadaşlarim... Gidiyohhh lannnn gidiyohhhhh, Nerelere gidiyohhhhhhh.... ''

Zerree kadar bir hakkim varsa Eğer Sana HELAL OLSUN ALİCAN ABİİ..... Allah Tüm Günahlarini AFFETSİN, Mekanin CENNET OLSUN, Toprağin Bol olsun, ALLAHTA senden razi olsun AliCan abiii.... Çav Bellaaaa...
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Sözün bittiği yer;senin haber vermen sayesinde öğrendim,yakın bir arkadaşımı kaybetmiş gibiyim epeydir videolara bakmıyorum,bakmaya başlayınca 4-5 saat farkına varmadan oturuyorum,Allah rahmet eylesin,mekânı cennet olsun.
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    İyi insanlar bir bir gidiyor
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    -Bane kullanıcısına yanıt
    Aynen abi gerçekten yakın bi abimi kaybetmiş gibi üzüldüm daraldım, hayata dair bazı şeylere kızdım sövdüm durdum.. Allah Mekanını Cennet Eylesin İNŞALLAH bu saatten sonra tek yapabileceğimiz dua etmek.. Resmen mahallemden sevdiğim bi abim ölmüş gibi üzüldüm..

@-Bane Iyi insanlar güzel insanlar çabucak göçüp giderken, ne kadar şerefsiz namussuz hırsız ahlaksız gurursuz varsa dünyaya kazık çakmışcasina yaşıyo.. En son İstanbul buluşmasında işim çıkmış gidememiştim hemde evimin yakınında Beylikdüzü taraflarında olmuştu buluşma ama gidemedim.. Allah günahlarını affetsin inşallah, Allah tüm ölmüşlerimizinde mekanını cennet eylesin toprağı bol olsun İnşAllah..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba,
    ets 2 de g29 la alakalı sorunum var.
    vitesi 6 ileri olarak kullanıyorum.biliyorsunuz 6 ileri şanzuman var tırlarda.
    5 ten 6 ya geçerken 4 e olarak algılıyor fakat vitesin yolu 6 da.
    vites boşta bastırıp geriye takıyorum geçiyor fakat yine 4 olarak algılıyor.
    vites boşta 1 e geçiriyorum 3 olarak algılıyor

sonra geri boşa alıyorum bir daha takıyorum bir kaç denemede istediğim vitese geçiyor.
    yazılımda mı sorun var yoksa vitestemi sorun var çözemedim.

cumartesi günü ürünler elime geçti kurdum oynadım ilk oynayışta herhangi bir sorun yaşamadım sonraki oyunlarımda dün oynayışımda vites niyeyse bu sorunu yapıyor.

yardımlarınız rica ediyorum.şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cadillaccts -- 13 Kasım 2017; 10:40:10 >
  • yardım edin ey ahali
    2 3 sefer elalemin şirketinde çalıştım daha sonra banka aradı dedi abey sana para verek al kendi tırını kendin kazan dedi borcunuda azar azar ödersin dedi.çektim 100 bin alaman markı hemen koştum mercedese aldım bir 104 bin marka bir tır.
    serbest iş aradım tee 400 km öteden iş buldum oraya kadar sağsalim gittim.arkada dorsede olmayınca mercedes bastıkca basıyor 150 yi gördüm daha sonra yeter dedim ağır ağır geldim.
    aldım dorseyi arkıma başladım sürmeye son 50 km kalınca bir sollama yapayım dedim önümdeki araca carptım.ilk başta korktum sonra %5 hasar var dedi.dedim allah korudu.o esnadada arkadan bir otomobil bastırmış geliyor arkadan bana bir vurdu %100 hasar oldu.başımdan aşşa kaynar sular döküldü.
    100 bin bankaya borç vardı üstüne 60 binde tamire gitti.
    -60 bin param oldu hemen sattım mersedesi.
    şimdi bin lira param kaldı.elalemin işlerine gidip çalışacam nerede hata yaptım ben

• 
Sayfa: önceki 34043405340634073408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.