Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34033404340534063407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ryzen Tevfik

Bu ikinciye 3 aylık banım. Size yemin ediyorum şu banların çoğu haksız yere. Yapacak bir şey yok. SCS bu multi işine el atmadan bu işler çözülmez. GTA V oynuyorum o kadar şey yaptım 1 kere bile uyarı yemedim. Money hack bile açtım birşey olmadı. Böyle de haksız ban ve sonrasında kendilerine yalvartırlar. NE diyim ki alsınlar başlarına çalsınlar. Ben BF4 BF1 CS:GO Left4Dead Spintires GTA V oynamaya devam ederim.

Oha nickimi kopyalamis

Taklitlerimden sakininiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    bende bakıyorum kaç gündür bunlar ne ayak diye ama tesadüf sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

bende bakıyorum kaç gündür bunlar ne ayak diye ama tesadüf sanırım

Hocam benden eski uye ama nick degistirmis belli ki ryzen surada kac yildir var? ama neyzen tevfik yillardir var

Baska yerde subem yoktur tabelasi yaptirayim en iyisi tira da yapistirayim hehehe

Since 24 Mart 1879

• Radyoyu kısa yoldan nasıl aç-kapa yaparız , tuş ayarlarında kısayol tuşu göremedim, sadece kanal değişme ve ses çoğaltıp azaltma var , ben mi göremedim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Radyoyu kısa yoldan nasıl aç-kapa yaparız , tuş ayarlarında kısayol tuşu göremedim, sadece kanal değişme ve ses çoğaltıp azaltma var , ben mi göremedim ?

R tuşu açıyorda kapatma yok sanırım
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    İsteseler yaparlar. Tabi millet oğlunu oturtup oynatmazsa....
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Multide R de işe yaramıyor, illa aracı durdurup öyle basacakmışız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ABABA2307 kullanıcısına yanıt
    oda var
  • Thema kullanıcısına yanıt
    evet multi de resim de çekemezsin durmadan can güvenliği için
  • Az önce çok aci bir haber almış bulunmaktayım arkadaşlar.. Youtube'da tanıdığımız alex745alejandro/Ali Can isimli Alican abi bugün saat 4 5 gibi kalp krizi sebebiyle vefat etmiş..

Allah Rahmet Eylesin Allah mekanını Cennet Eylesin İnşallah, Çok kral adamdı çok güzel sohbeti vardı çok cana yakındı bee..

İçmeyin şu zıkkım sigaraları arkadaş onada yorumlarda hep söylerdik abi çok fazla sigara iciyosun yapma yazardık aha bi anda tık dedi gitti adam.. Bir an varsın ve bir an yoksun işte.. Allah Mekanını Cennet Eylesin Günahlarını Affetsin İnşallah..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 3 Kasım 2017; 20:28:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Az önce çok aci bir haber almış bulunmaktayım arkadaşlar.. Youtube'da tanıdığımız alex745alejandro/Ali Can isimli Alican abi bugün saat 4 5 gibi kalp krizi sebebiyle vefat etmiş..

Allah Rahmet Eylesin Allah mekanını Cennet Eylesin İnşallah, Çok kral adamdı çok güzel sohbeti vardı çok cana yakındı bee..

İçmeyin şu zıkkım sigaraları arkadaş onada yorumlarda hep söylerdik abi çok fazla sigara iciyosun yapma yazardık aha bi anda tık dedi gitti adam.. Bir an varsın ve bir an yoksun işte.. Allah Mekanını Cennet Eylesin Günahlarını Affetsin İnşallah..

Bana da arkadaş söylemişti videolarını çok izlerdik hayat dolu biriydi harbi adamdı yakınımı kaybetmiş kadar üzüldüm gerçekten

• temmuzda perma ban yedik o kadar rica ettik söyledik kimse tınlamadı napacaz
  • Vatandan hediye çekim vardı. Çek, ihtiyacım olan cep telefonu kategorisinde geçmediğini görünce ben de snopy v5h aldım. Millet oyuncak, hiç zevkli değil falan demiş ama gerçek farklı. şöyleki;

Gaz fren oldukça hassas. Yalnız snopynin kendi driverı hata veriyor ets2de. titreşim modu multiplayer modla çakışıyor. Dolayısıyla oyuna girerken kendini kapatıyor. Bu sorunu çözmek için 2 alternatif var:
    1) driverdan direksiyon ayarlarına girip titreşimi kapatmak. Sonra ets2nin oyun ayarlarından kapatmak.
    2)http://eng.defender-global.com/catalog/gaming-wheels-1/forsage-gtr-usb-12-buttons-gear-stick?active_tab= Bu linkten driverı indirirseniz titreşim gayet güzel alışıyor. ets2de de multide hata vermiyor.

Gelelim deneyimime;

Öncelikle bir logitech gibi bir zevk alamıyorsunuz. bir kere 900 derece olmadığı için oyun zevki törpüleniyor. Onun dışında malzeme kalitesi de pek tabi logitech kadar değil. Zaten aynı fiyat seviyesinde de değiller. bir logitech g29 fiyatına 5 tane snopy v5h alabiliyorsunuz.

Gaz ve fren hassasiyeti çok iyi. Ayar yapmak hiç zor olmadı. Ets2 direk tanıdı zaten. Direksiyon üzerinde birçok tuş var, bunları istediğiniz gibi ayarlayabliyorsunuz. Sadece el freni ile vites aynı görünüyor oyunda. Direksiyon arkası kulakıklarda fren vazifesi görüyor. Bunları dikkatlice ayarlarsanız el freni atıl kalıyor.

Oyundaki performasına bakalım;

180 derece olduğu için direksiyon hassasiyeti çok önemli. Bu konuda ayarların nasıl yapılacağı zaten birçok sitede ve youtubeda anlatılmış duruda. Onlardan faydalanabilirsiniz. Ayarları bir kez oturttuktan sonra ve titreşim ayarlarını da yaptıktan sonra zevkli bir oynanış oluyor. Trollerden şimdi daha rahat kaçabiliyorum mesela.

Direksiyonun altında tutacaklar yok, vantuzlar var. Vites altındaki vantuzlar masaya daha iyi yapışsa da direksiyon pek yapışmıyor. Ets2, yapısı itibariyle yavaş oynanan bir oyun olduğu için bu durum beni çok etkilemese de yine de vantuzlar kullanılmayıp kıskaç kullanılsaymış çok daha iyi olurmuş.

Bİlgisayarı kapatıp direksiyonu kutusuna kaldırdığım vakit, başka bir zaman yeniden pcye direksiyonu taktığımda sistem otomatik tanıyor. ayarları baştan yapmama gerek kalmıyor. Logitech kullanırken bu durum canımı çok sıkardı. Her zaman ayarları baştan yapmam gerekiyordu. Snopyde bu durumu yaşamamam çok iyi.

Sonuç olarak ucuz yollu iş görür ve (logitech kadar olmasa da ) klavye ve fareden daha zevkli bir oynanış istiyorsanız bunu alabilirsiniz. Vatan bilgisayardan aldım, bu hafta 200 liraya kampanyalı satıyor vatan. İnternette 10-20 lira daha ucuz bulabilirsiniz pek tabi.

TAm bir fiyat performans direksyonu olmuş. Yıllardır da satılıyor zaten. İşten sonra stres atmak için ucuz yollu ve iş görür bir çözüm yukarıda da dediğim gibi.

• Logitech kullandıktan sonra bu setten memnun kalmak şaşırtıcı ama dediğiniz gibiyse arkadaşıma tavsiye edeceğim. Ucuz bir şey arıyordu. Arada bir ETS giriyoruz klavyeyle oynamaktan çok şikayetçi ve tam beceremiyor zaten. Dorse ile çekici farklı şeritlerde gidip duruyor. :D
  • Captain__ kullanıcısına yanıt
    Fiyatına göre iş görür tabi. Hedefim yine logitech almak ama şu anda bunla idare etmek mecburiyetindeyim. Bir ara (bundan 2-3 sene evvel) bu direksiyon 80-90₺ aralığındaydı, driving force gt 500₺ idi.

Şimdi piyasada 900 derece dönen bir logitech var. Onun fiyatı da malum. Beklentileri logitech seviyesinde değil, snopy seviyesinde tutarsanız memnun kalırsınız bence...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Fiyatına göre iş görür tabi. Hedefim yine logitech almak ama şu anda bunla idare etmek mecburiyetindeyim. Bir ara (bundan 2-3 sene evvel) bu direksiyon 80-90₺ aralığındaydı, driving force gt 500₺ idi.

Şimdi piyasada 900 derece dönen bir logitech var. Onun fiyatı da malum. Beklentileri logitech seviyesinde değil, snopy seviyesinde tutarsanız memnun kalırsınız bence...

logitech i kotuledigim den degil ama direksiyon alicaklar a onemli uyarı lutfen okuyun.

hem 920 kullandım.hemde trustmaster t300 rs kullandım.logitech trustmaster t300 tr nin yanında snopy gibi.yurt dısından getirte biliyorsunuz.ustelik logitech parasına.sadece garanti olmuyor.ama her yeri mekanik .bozulcak bi alet degil.
  • Sen hediye çekin var diye almışsın ama gidipte buna 200 tl para verilmez, gider o paranın biraz fazlasına ikinci el dfgt alırsın, letgoda, sahibinden de bir sürü 200-300 tl civarı ilan var, 180 derece direksiyon çöptür onun yerine mouse ile oynayın daha çok zevk alırsınız.

• Şu durumda en mantıklısı elimizde ki G27 ile devam etmek 4 senedir hiç bir sorunu sıkıntısı çıkmadı. Satmayı düşünüyordum ama kalsın en iyisi. :D
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    imkanı yok açmazlar
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi çoğu dorse 3 akslı.
    Ve oyuna yeni eklenen özellikten sonra akslardan birini kaldırabiliyoruz.
    Peki bunun ne gibi yararı var?
    Gerçekte tırcı olanlarda bu yöntemi neden kullanır?
  • 
Sayfa: önceki 34033404340534063407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.