Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33843385338633873388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olmamalı bende net olarak bilmiyorum,Hatta steam açıp emin olmak için baktığımda kapatmak için seçenek göremedim,bilen bir arkadaş cevaplarsa bende bilgilenmiş olurum,aslında sorunuzun cevabı şu anki sürümde devam etmek istediğiniz yönünde şayet güncelleme istememenize rağmen güncellenirse istediğiniz sürüme steam üzerinden alırsınız,Bilginiz olsun.
  • blacksea2601 B kullanıcısına yanıt
    abi steamda kütüphanene gir sol sütunda oyunlar sıralı ya o bölümde ets ye sağ tıkla özellikler de ufak bir pencere açılacak oradaki sekmelerde güncellemelerin durumuyla alakalı seçenekler var oradan kapatabilirsin.sadece ets nin güncellemesi iptal olur diğerlerinde sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cadillaccts -- 21 Temmuz 2017; 14:52:36 >
  • @cadillacts, eginli, yardımlarınız icin her ikinizede teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar mevcut singleplayer profilimle ets2 multiplayer oynayabiliyo muyum? içindeki paralar, araçlar kalacak şekilde. yoksa yeni profil mi yaratmam geerekli multiplayer için?
  • 1delipsikolog kullanıcısına yanıt
    Oynayabilirsiniz sorun olmaz,Dikkat etmeniz gereken diğer garajlarda çalışan arabalarınız varsa mp ile sp arasında zaman farkı olduğu için oyun içi paranız yükselecektir,bunun olmasını istemiyorsanız garajlardaki arabaları satıp mp öyle girmek olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Oynayabilirsiniz sorun olmaz,Dikkat etmeniz gereken diğer garajlarda çalışan arabalarınız varsa mp ile sp arasında zaman farkı olduğu için oyun içi paranız yükselecektir,bunun olmasını istemiyorsanız garajlardaki arabaları satıp mp öyle girmek olsun.

teşekkür ederim cevap için, diğer garajlarda çalışan arabalarım falan yok. sorun yok o halde.
  • 1delipsikolog kullanıcısına yanıt
    Evet, İyi yolculuklar.
  • Bayaadır oynamıyordum, şimdi 17-18 ton ve fazlası yükte araba kayıp duruyor arkası, bir sağa kırsam hemen sol yapıp toparlamam gerekiyor yüksek süratte kaza yapıyorum hemen. Herkeste böyle mi yoksa ayarı falan mı var?
  • euro trucka çift dorse gelicekti bu hata ne zaman gelicek bilgisi olan varmı
  • hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    1.28 güncelleme ile gelecek. ATS'de tanıtıldı, sıra ETS'de.

http://blog.scssoft.com/2017/07/american-truck-simulator-128-open-beta.html

Bu arada güncellemeler karışmış. ATS ne zaman 1.28 update'i aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksea2601

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

ATS için yeni güncellemenin betası bugün çıktı. ETS 2'ye de bu günlerde gelebilir.

Eger ets2 ye gelirse, promods, turkiye haritasinin calismasi icin yeni gelecek sürümü nasil engelleyebilirim? Malum daha once 1,26 da calisan her iki haritada 1,27 de calismadi. Promods da 17 level, turkiye haritasinda 30. level dayim. Bunlari kaybetmek istemiyorum.

Eğer çoklu oyunculu oynamıyorsanız haritalar yeni sürümle uyumlu hale gelene kadar Steam'ı çevrimdışı kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a-f-h

1.28 güncelleme ile gelecek. ATS'de tanıtıldı, sıra ETS'de.

http://blog.scssoft.com/2017/07/american-truck-simulator-128-open-beta.html

Bu arada güncellemeler karışmış. ATS ne zaman 1.28 update'i aldı.

pazartesi felan çıkıcak deniliyordu onun için sordum

• hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    (Euro Truck Simulator 2 may still need a few more days, as we are fighting with a small but particularly hard to catch bug there.)

Hata çıkmış onu düzeltmekle uğraşıyorlarmış. Eli kulağındadır.
  • Yine kaç gündür şirkete şürücü bulamıyorum.Bütün işçi ofisleri bugün git yarın gel yapıyor.
    Birkaç sene önce yine bu yüzden uzun süre bırakmıştım oyunu.
  • çokrenkli kullanıcısına yanıt
    İlk zamanlar bende meraklıydım ama oyun açılırken,kapanırken ve kayıt alırken bir müddet kilitleniyordu enson hepsinin işine son verdim,arabalarıda sattım oyun kendine gelmişti.
  • Şirkete aldığımız şoförlerin arabalarını oyunda AI olarak göremiyoruz değil mi? Olsa muhteşem olurdu aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çokrenkli

Yine kaç gündür şirkete şürücü bulamıyorum.Bütün işçi ofisleri bugün git yarın gel yapıyor.
    Birkaç sene önce yine bu yüzden uzun süre bırakmıştım oyunu.

aynı sorun bende de var maalesef
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    gözükmüyor malesef.eski oyunlarda vardı hatırladığım ya hard truckta ya 18 wheels across amerikada.yolda kendi aracını görmek telsiz konuşması yapmak güzel oluyordu.hava trafik durumu falan soruluyordu basit cümle kalıplarında.
  • Birkaç sefer bilgisayarın kilitlenmesine sebep oldu oyun, bu akşam bıos ekranı hariç tüm sistemi çökertti. Format attıracak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 26 Temmuz 2017; 3:27:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.28 beta çıkmıştır. Yasalar gereği çift dorseler yalnızca İskandinav ülkelerinden kullanılıyormuş. Yeni aydınlatma sistemi ve ana menü arka plan değiştirme özelliği(oynanış ayarlarında en üstte) de bu sürümle beraber geliyor. Bunların harici değişiklikler var ancak daha ufak değişiklikler.(Retarderin geliştirilmesi, WoT etkinliklerinden kazanılan ödüller için Steam envanter desteği gibi.)

Modların bir kısmı uyumsuz olacağından(özellikle harita modları) ve TruckersMP eklentisi çalışamayacağından mod kullananların ve/veya mp oynayanların sabretmesini öneririm. Modların birçoğunun ve mp eklentisinin uyarlanması final sürümünden sonra oluyor ve maalesef bu uyarlamanın ne zaman biteceği önceden belli olmuyor. Final sürümünün de ne zaman çıkacağını kestirmek çok zor, 1 hafta da sürebilir, 10 gün de, 2 hafta da...
    http://blog.scssoft.com/2017/07/euro-truck-simulator-2-open-beta-ver-128.html
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: önceki 33843385338633873388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.