Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3387. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.073
Cevap
377
Favori
3.635.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33853386338733883389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.28 beta çıkmıştır. Yasalar gereği çift dorseler yalnızca İskandinav ülkelerinden kullanılıyormuş. Yeni aydınlatma sistemi ve ana menü arka plan değiştirme özelliği(oynanış ayarlarında en üstte) de bu sürümle beraber geliyor. Bunların harici değişiklikler var ancak daha ufak değişiklikler.(Retarderin geliştirilmesi, WoT etkinliklerinden kazanılan ödüller için Steam envanter desteği gibi.)

Modların bir kısmı uyumsuz olacağından(özellikle harita modları) ve TruckersMP eklentisi çalışamayacağından mod kullananların ve/veya mp oynayanların sabretmesini öneririm. Modların birçoğunun ve mp eklentisinin uyarlanması final sürümünden sonra oluyor ve maalesef bu uyarlamanın ne zaman biteceği önceden belli olmuyor. Final sürümünün de ne zaman çıkacağını kestirmek çok zor, 1 hafta da sürebilir, 10 gün de, 2 hafta da...
    http://blog.scssoft.com/2017/07/euro-truck-simulator-2-open-beta-ver-128.html
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Hayırlı yolculuklar.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • hadi bakalım nasıl oluyomuş şu çift dorse olayı bi bakalım dedik

scanıa bile zorlandı
  • Arkadaşlar, Multiplayerda 6. kez banlanirsak otomatik olarak sınırsız mı banlaniyoruz? Yoksa yılda 6 kez tarzı bir sistem mı var? Ben 2 yilda 5 kez banlandim. 1 kere daha banlanirsam sınırsız ban mı yiyeceğim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet öyle bir ban daha yerseniz kalıcı olacaktır,bir müddet sp oynamanızı tavsiye ederim,çok detaylarını bilmiyorum ama bir müddet oynamayıp ceza almazsanız,af gibi bir durum vardı sanırım mp sitesinde bilgi olmalı bakmanızı öneririm.
  • Son zamanlarda yol kenarında yanan çiftlik binaları ve onlara müdahale eden itfaiye araçları görüyordum.

Geçen hafta ilk defa kaldırımda bisiklet süren birine rastladım.Bugün de Polonyanın Gdansk şehrinde tam teslimat yapacağım caddede ellerinde pankartlarla protesto gösterisi yapanlar (sanırım işçi hareketiydi) ve onları kontrol etmek için yolumu kapatan güvenlik güçlerine rastladım.

ProMod epey sürprizlerle dolu, oyun bıktırmak bir yana giderek güzelleşiyor...
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • Arkadaşlar merhaba, trafikteki diğer araçların birbirleriyle ve benimle kaza yapmasını istiyorum, daha gerçekçi olması adına. Bildiğiniz bir mod var mı? Bir de trafiği artırmak için 1-2 mod denedim ama yeterli bulmadım. Trafik için de bildiğiniz bir mod var mı?
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    Mod mu yoksa patch mi geldi ?
  • İlk banlandığınız tarihten itibaren 1 yıl içinde 6. banınızda kalıcı banlanırsınız fakat ban yemezseniz her banınız kendi tarihinden 1 yıl sonra pasif duruma geçer ve ban hesaplamasına katılmaz..
  • Anladım hocam. Teşekkürler.

@Zvjezdan@EĞİNLİ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.28 indirdim ama MP oynayamıyorum. Kütüphaneden 1.27.....yi seçince de olmuyor. Nasıl oynıycaz bu mp'yi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

1.28 indirdim ama MP oynayamıyorum. Kütüphaneden 1.27.....yi seçince de olmuyor. Nasıl oynıycaz bu mp'yi?

Ets'i Steamden silip bi daha yükleyin düzelir.. 1.28den 1.27e dönmeye çalışanlarin çoğunda bu problem oluyormuş ve tamamen silip yeniden yüklemek işe yarıyormuş..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Mod mu yoksa patch mi geldi ?

resmi güncelleme hocam
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    Bendeki oyunda guncel ama yok bunlar bende ! Beta yuklu degil ondan mi acaba?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CA18DET -- 14 Ağustos 2017; 13:33:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Bendeki oyunda guncel ama yok bunlar bende ! Beta yuklu degil ondan mi acaba?

olabilir birde skandinavya tarafrında çıkıyor çift dorse işleri
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CA18DET -- 14 Ağustos 2017; 13:34:9 >
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Mesajı yazıp çıktıktan sonra aklıma geldi. Kütüphanede "hiç bir betaya katılma" yı seçince mp oynanabiliyor...
  • 
Sayfa: önceki 33853386338733883389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.