Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33833384338533863387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Multiplayer eklentisini SCS'nin yapmadığını tekrar belirtmek isterim. ETS 2 MP ya da genel adıyla Truckers MP bir eklentidir ve gönüllüler tarafından yapılmıştır, SCS ile bir bağlantısı yoktur. (Tıpkı bir GTA San Andreas eklentisi olan SAMP gibi.) Ne yazık ki Truckers MP geliştiricileri bunu sitelerinde belirtmedikleri için(Benim düşünceme göre ne olursa olsun açıkça, herkesin görebileceği biçimde bunu belirtmeleri gerekir.) insanlar resmi bir eklenti sanabiliyor. Dolayısıyla her ne kadar MP oyunun daha çok tanınmasını sağlasa da MP'de yaşanan bir sorun nedeniyle oyunun kötülendiğine şahit olabiliyorum. Bu durum da yıllardır ETS 2'yi büyük bir tutkuyla oynayan biri olarak beni üzüyor. Ayrıca "şu özelliği eklerken niye MP'yi düşünmemişler" gibi yorumlar çok yapılıyor. Bunu cevabı belli; MP resmi olmayan bir eklenti olduğu için SCS'nin hiçbir destek sağlama yükümlülüğü de yoktur.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Arkadaşlar çok ilginç bir sorunum var

Resimde görmüş olduğunuz 750'lik volvo tırımı kullanamıyorum. Bunun bir sorun mu yoksa oyunun özelliğimi olduğunu bilmiyorum fakat 60km ile giderken bile virajları dönemiyorum. Tır direk savurup takla atıyor. Daha öncesinde yoktu bu sorun bianda ortaya çıktı. Nedendir bi türlü anlamadım kullanamıyorum tırı diğer tırlarda bir problem yok. var mı bir önerisi olan ?

• Satip yeniden al :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Arkadaşlar çok ilginç bir sorunum var

Resimde görmüş olduğunuz 750'lik volvo tırımı kullanamıyorum. Bunun bir sorun mu yoksa oyunun özelliğimi olduğunu bilmiyorum fakat 60km ile giderken bile virajları dönemiyorum. Tır direk savurup takla atıyor. Daha öncesinde yoktu bu sorun bianda ortaya çıktı. Nedendir bi türlü anlamadım kullanamıyorum tırı diğer tırlarda bir problem yok. var mı bir önerisi olan ?

şuan üstündeki dorse sanırım kum veya çakıl dorsesi.
    bu dorse çok dengesiz bir dorse hangi tırla kullanırsan kullan savruluyor.
    ayarlardan dorse dengesini en sağa çek ve 6x4 tır al.
    başka yapabileceğin birşey yok.

• CA18DET kullanıcısına yanıt
    Hocam başka dorseler ilede denedim. Zaten ilk ortaya çıktığında başka bi dorsedeydi bunu denemek için almıştım. 6x4 almak istemememin sebebi bu göze çok hoş geliyor. Daha öncesinde yoktu böyle bişey uzun süre bu tırı böyle kullandım multide. Ayarları değiştiririm değiştirmesine ama dediğim gibi durum sadece bu tırda var. Olmazsa yukardaki arkadaşın dediği gibi yeniden tır almayı deniycem.
  • CA18DET kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde herhangi bir savurma durumu oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Hocam sizde herhangi bir savurma durumu oluyor mu ?

bende sadece resimdeki dorsede savrulma oluyor.
    diğer dorselerde 140+ hızlarda viraj aldığım oluyor,bir devrilme yaşamıyorum.
  • dorse kısa olduğu için savrulması normal ama normal ayarlarda haddinden fazla savruluyor 70 ile viraj dönemiyorsun o derece çok.
  • Oyuna tır satmak ne zaman geldi? Önceden vardı ise, hatırlamıyorum da...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    oyun çıktığından beri var.görmüşündür de hatırlamıyorsun dur.
    bizde alınan mal satılmaz
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    3 senedir oynamayınca, unutulabiliyor hâliyle...

• Yüksek hızda seyrederken retarder açıksa virajlarda savrulma yapabiliyor.

aynen.fakat uzun aradan sonra oyun güzel gelebilir tavsiye ederim.çok fazla iyileştirme var hem grafik olarak hem oyun sistemi olarak.
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    Onu ben de istiyorum ama oynayacak sistem lâzım evvelâ.

aynen olur inşallah vardır elbet bir zamanı
  • Bu Calais-Duisburg neden kalabalık sürekli ne özelliği var buranın?
  • ATS için yeni güncellemenin betası bugün çıktı. ETS 2'ye de bu günlerde gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

ATS için yeni güncellemenin betası bugün çıktı. ETS 2'ye de bu günlerde gelebilir.

Eger ets2 ye gelirse, promods, turkiye haritasinin calismasi icin yeni gelecek sürümü nasil engelleyebilirim? Malum daha once 1,26 da calisan her iki haritada 1,27 de calismadi. Promods da 17 level, turkiye haritasinda 30. level dayim. Bunlari kaybetmek istemiyorum.

• blacksea2601 B kullanıcısına yanıt
    Steam'den güncellemeleri kapatmanız yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Steam'den güncellemeleri kapatmanız yeterli.

Bilgi icin tesekkurler. Yalniz şöyle bir durum var. Ayni steam uzerinden oglumun da 4 adet oyunu var. Onlarin guncellemesine de engel olurmuyum? Yaş 64 olunca oyun hakkinda bazi seyleri bilemiyorum :)

• 
Sayfa: önceki 33833384338533863387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.