Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33793380338133823383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dieksiyondaki bir tuşa karşıya bakı atarsan öyle sağlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

dieksiyondaki bir tuşa karşıya bakı atarsan öyle sağlarsın

Yani o kulakçıkları bırakınca eski halini alacak şekilde ayarlamak mümkün değil öyle mi?

Eğer ille de başka bir tuş yardımı ile bakışımı ortalayacaksam şimdi olduğu gibi D-pad i kullanmaya devam edeyim.Kulakçıklar da sinyal vermeye progranmış zaten.

Fakat o kulakçıklar diğer düğmelerden farklı gibi...eğer aynı kulakçık, basması ayrı bırakması ayrı programlanabilirse kavşaklarda etrafı kontrol etmek çok kolaylaşırdı.
  • çokrenkli kullanıcısına yanıt
    o kulakçıklar da tuş gibi ne atarsan onu çalıştırır bazıları vites atıyor ben sola sol sinyali sağa da sağ sinyali atadım mesela sağa bir defa basınca açıyor tekrar basarsan kapanıyor yada sola basarsan sağ kapanıp sol yanıyor veya otomatik sinyal atması açıksa kendi kapanıyor. senin dediğin gibi olmaz maalesef düz bakı başka tuşa atarsan olur sadece
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun...Yine de verdiğin bilgi işe yaradı zira D-pad i sağa sola ve aşağı yukarı bakmaya ayarlamıştım.Yukarı bakmaktan vazgeçip o tuşu karşıya bakışa atadım.
    Nispeten hızlandırdı beni sağolasın.
  • çokrenkli kullanıcısına yanıt
    sen de sağ ol iyi oyunlar
  • quote:

o kulakçıklar da tuş gibi ne atarsan onu çalıştırır bazıları vites atıyor ben sola sol sinyali sağa da sağ sinyali atadım mesela sağa bir defa basınca açıyor tekrar basarsan kapanıyor yada sola basarsan sağ kapanıp sol yanıyor veya otomatik sinyal atması açıksa kendi kapanıyor. senin dediğin gibi olmaz maalesef düz bakı başka tuşa atarsan olur sadece

Bende orada retarder atalı şu anda. Frene basarken gerçek retarder çekiyormuş gibi oluyor.
    Önceden de soldakinde uzun farlar sağdakinde silecekler vardı. O da gerçekçi oluyordu.

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    ben retarder otomatik yaptım daha iyi oluyor frene basınca devrede
  • quote:

ben retarder otomatik yaptım daha iyi oluyor frene basınca devrede

Biraz gerçekçi oynuyorum ben. Normal yavaşlamaları falan sanki gerçekten balata ısınacakmış veya bitecekmiş gibi retarder ile yapmaya çalışıyorum. Ayak frenini sadece düşük hızlarda (Manevralarda v.b) ya da acil durumlarda kullanıyorum.
    Dik bir rampadan inerken retarder açıp da hızı sabit tutarak inmek çok zevkli oluyor.
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    doğrudur zevk meselesi
  • Bende f710 gamepad var. Onlarin arka tuslarina yani L2 R2 tuslarina tus atamasi yapilamiyor mu? Selektor ekleyecektim güzel olur o tuslarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 2 Temmuz 2017; 0:29:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni ban sistemi gelmiş iyi güzelde. Akşamüstü bi oynamaya çalıştım. En son aldığım yük %90 hasarlıydı öyle teslim ettim. Adamın biri önümde yavaş giderken sollamama izin vermeyip çarptırdı, Birisi kafa attı, bir diğeride yanından geçerken üstüme kırdı ve hiçbiri hiçbir ceza almadı. Biliyorum çünkü altta bi bildirim geliyor görüyorsunuz. Adminler yeni sistemden çabuk sıkıldı sanırım..
  • Arkadaşlar oyunumda radyo çalışmıyor. Daha doğrusu çalışıyor gibi gösteriyor ama ses filan yok. Müzik çalar mp3 iken çalışmıyordu, ogg yaptım çalıştı fakat radyo hala çalışmıyor. İnternetten bir sürü farklı radyo denedim, internetten güncelle dedim filan ama hala durum aynı. Sorun ne olabilir?
  • arkadaşlar oyunu bugün steam üzerinden aldım neyse işyeri bilgisayarından biraz oynadım geldim evdeki bilgisayarımda da yükledim. profilim aynı ama level 2 olacağına level 25 olmuş bir sürü araba alınmış bu problem neden kaynaklanıyor acaba ne yapmak lazım
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    Radyo yayınlarının bazıları mp3 bazıları m3u8 (ac3) formatında. ETS 2 sadece mp3 formatındakileri açar. m3u8 formatında yayın yapan kanalları eklediyseniz ses alamazsınız.
    https://drive.google.com/file/d/0B92RVuY1PgiaVWtNTF9IX295bDQ/view?usp=sharing

Bunu indirip belgelerim/Euro Truck Simulator 2 klasörüne atınız. Bunlar mp3 formatında yayın yapan radyolardan bazılarıdır. Farklı radyolar eklemek istiyorsanız buradan radyo linklerine bakabilir, kendi listenizi oluşturabilirsiniz. Yalnız VLC, SMPlayer gibi oynatıcılarda bu radyo linklerini deneyip bilgi kısmından hangi formatta yayın yaptığına bakınız. Mesela TRT radyoları m3u8 formatında yayın yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a-f-h -- 3 Temmuz 2017; 19:37:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: a-f-h

Radyo yayınlarının bazıları mp3 bazıları m3u8 (ac3) formatında. ETS 2 sadece mp3 formatındakileri açar. m3u8 formatında yayın yapan kanalları eklediyseniz ses alamazsınız.
    https://drive.google.com/file/d/0B92RVuY1PgiaVWtNTF9IX295bDQ/view?usp=sharing

Bunu indirip belgelerim/Euro Truck Simulator 2 klasörüne atınız. Bunlar mp3 formatında yayın yapan radyolardan bazılarıdır. Farklı radyolar eklemek istiyorsanız buradan radyo linklerine bakabilir, kendi listenizi oluşturabilirsiniz. Yalnız VLC, SMPlayer gibi oynatıcılarda bu radyo linklerini deneyip bilgi kısmından hangi formatta yayın yaptığına bakınız. Mesela TRT radyoları m3u8 formatında yayın yapıyor.

Malesef sorun aynı şekilde devam ediyor :/

• Requizm kullanıcısına yanıt
    Sistemde mp3 kodek sıkıntısı var sanırım.

https://forum.wotmp.com/konu/mp3-sikintisi.4757/
  • quote:

Orijinalden alıntı: a-f-h

Sistemde mp3 kodek sıkıntısı var sanırım.

https://forum.wotmp.com/konu/mp3-sikintisi.4757/

Codec'te sorun yoktu, üstüne 2-3 defa yeniden yükledim ama yine olmadı, belgelerim klasörünü silip oyunu yeniden silip yüklemem gerekiyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluENight

arkadaşlar oyunu bugün steam üzerinden aldım neyse işyeri bilgisayarından biraz oynadım geldim evdeki bilgisayarımda da yükledim. profilim aynı ama level 2 olacağına level 25 olmuş bir sürü araba alınmış bu problem neden kaynaklanıyor acaba ne yapmak lazım

evdeki pcde daha önce korsan oyun kuruluysa onun profili kalmış olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requizm

Arkadaşlar oyunumda radyo çalışmıyor. Daha doğrusu çalışıyor gibi gösteriyor ama ses filan yok. Müzik çalar mp3 iken çalışmıyordu, ogg yaptım çalıştı fakat radyo hala çalışmıyor. İnternetten bir sürü farklı radyo denedim, internetten güncelle dedim filan ama hala durum aynı. Sorun ne olabilir?

http://dosya.co/981yfylrv6ad/live_streams.sii.html birde şunu deneyin çalışmazsa ilginç

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Requizm

Arkadaşlar oyunumda radyo çalışmıyor. Daha doğrusu çalışıyor gibi gösteriyor ama ses filan yok. Müzik çalar mp3 iken çalışmıyordu, ogg yaptım çalıştı fakat radyo hala çalışmıyor. İnternetten bir sürü farklı radyo denedim, internetten güncelle dedim filan ama hala durum aynı. Sorun ne olabilir?

http://dosya.co/981yfylrv6ad/live_streams.sii.html birde şunu deneyin çalışmazsa ilginç

Belgelerim klasöründen silip tekrar yükledim, tüm codecleri yeniden yükledim, bunu denedim ve yine olmadı, bari muzik çalar çalışmada sorunum codecte desem :p

7-8 ay önce yüklediğimde radyo çalışıyordu üstelik, realtekte filan sorun vardır diyeceğim de hiç bir seste sorun yoktu ve olmadı da :p Hayırlısı artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 33793380338133823383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.