Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33783379338033813382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ryzen alamayacaksanız AMD sistem almayınız. FM2+ soketin önü artık kapandı. Ki soketin TR'de satılan en güçlü işlemcisi 860K(pentium G4560 ile oyun performansı yakın).

https://www.itopya.com/Hermes-C1050TiP-4NS-65-Pentium-G4560-CPU-8GB-DDR4-Asus-Phoenix-GTX1050Ti-4GB-VGA-Gaming-Bilgisayar/

Onun yerine buna bakınız. Önü açık, işlemci yavaş mı geldi i5/i7 işlemciye terfi edebilirsiniz. H110M giriş seviye bir anakart beğenmezseniz B250M bakabilirsiniz. İleride rami 16 yaparsınız.

• Oyunun rapor sistemi nasıl çalışıyor?oyun içi olan değil ,atıyorum video kaydediyoruz ss alıyoruz bunları nereye atıyoruz?bu oyun her indirime girdiğinde troll sayısı 2ye katlanıyor ve bu durum cidden çok sinir bozucu.sırf şu skodalarla çarpıp yan yatırmaya çalışanlar yüzünden kayıt alacağim ben de. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emektar Driving Force GT'yi uzun bir sure sonra kurdum az sonra Türkiye Haritasında Rize'den Mersine yaklaşık 2.500 kmlik bir teslimata çıkacağım

• quote:

Orijinalden alıntı:jynxmonroe
    Oyunun rapor sistemi nasıl çalışıyor?oyun içi olan değil ,atıyorum video kaydediyoruz ss alıyoruz bunları nereye atıyoruz?bu oyun her indirime girdiğinde troll sayısı 2ye katlanıyor ve bu durum cidden çok sinir bozucu.sırf şu skodalarla çarpıp yan yatırmaya çalışanlar yüzünden kayıt alacağim ben de.:D

https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-rapor-sistemi-nasil-kullanilir.2641/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Haziran 2017; 18:56:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: jynxmonroe

Oyunun rapor sistemi nasıl çalışıyor?oyun içi olan değil ,atıyorum video kaydediyoruz ss alıyoruz bunları nereye atıyoruz?bu oyun her indirime girdiğinde troll sayısı 2ye katlanıyor ve bu durum cidden çok sinir bozucu.sırf şu skodalarla çarpıp yan yatırmaya çalışanlar yüzünden kayıt alacağim ben de. :D

https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-rapor-sistemi-nasil-kullanilir.2641/

Teşekkürler

• Arkadaslar 100 150 lira arasina direksiyon seti onerir misiniz genel de bu paraya alinmaz falan deniliyor cidden o kadsr kotu mu paraya cope atmis gibi mi olunuyor

• Yüksek dönüş açısı ile bu oyuna en uygun direksiyon logitech driving force GT, logitech g25/g27/g29. thrustmaster'ın da 1-2 modeli mevcut. Esas olan bu logitech modelleri servo (elektrik motoru) sistem kullanıyor yani direksiyonu çevirdiğinde o pozisyonda kalıyor.

Bu snopy, kontorland vb. markalarda ucuz potansiyometre konum kontrolü yapıyor sağlı sollu 2 kalın yayla direksiyonu denge konumuna getiriyor. Bu yüzden 180 derece dönüş açıları oluyor.

Bulabiliyorsanız 2. el driving force gt bakınız.
  • arkadaşlar truckersmp de install update available sorununu bir türlü çözemedim. sildim tekrar yükleim falan olmuyor. Çözebilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: analitikduzlem

Arkadaslar 100 150 lira arasina direksiyon seti onerir misiniz genel de bu paraya alinmaz falan deniliyor cidden o kadsr kotu mu paraya cope atmis gibi mi olunuyor

tavsiye etmem yazık parana
  • Dün tam 2.100 km yol yapmışım.Bugün ki hedefim yükü İskandinavya veya Britanyadan alıp Türkiye'ye gelmek.Yaklaşık 4.500 km

• Yeni Scania gelsin artık ya yaz dediler sıkıldım
  • Stannis Baratheon. kullanıcısına yanıt
    Seneye yaza gelirse öp basina koy :D renault,man gelecek ne zamandir.

• Artık multide troller daha az olacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=i6oiPsKqJwo
  • arkadaşlar multiye giremiyorum steam güncelledi oyunu 1.27.2.4s yaptı multinin sürümüde 0.2.1.8.2 gözüküyor uyarı veriyor güncelleme uyarısı sanırım o yalnız bir icraat yok hatta multinin modu kaldırıp kurdum fakat bir işe yaramadı.napayım ?

çıkan uyarı bu evet diyorum ama icraat yok mouse dönüp duruyor boşa.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cadillaccts -- 30 Haziran 2017; 21:40:48 >

• Oyunu steam indiriminden aldım ancak bu multi hep böyle mi her 10 dk bir çöküyor, menülerde donup kalıyor.Yapılması gereken bir şey varda ben mi bilmiyorum?
    Edit:Sorun aşağıdaki işlemlerden sonra çözüldü.

''Merhaba arkadaşlar ,

Bugün sizlere siyah ekran sorununa bulduğumuz bir çözümü anlatacağım.

İlk olarak oyuna giriyoruz. Ancak Bu işlemleri ana menüde iken yapmanız lazım.

1-) Oyuna girdiğimizde konsolu açıyoruz. Konsol açıldıktan sonra g_force_economy_reset 1 komutunu yazarak ekonomiyi resetliyoruz.
    [​IMG]​

-- Komutu girdikten sonra , konsolu kapatıp oyunu kapatıyoruz.
    -- Oyuna girdikten sonra aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi bir uyarı verecek.Bu uyarıyı tamam ' a basarak kapatın. Ve SÜR ' e basarak oyuna girin.
    -- Alttaki işlemlere geçmeden önce g_force_economy_reset 0 tekrar değiştirin.

2-) Oyuna girdikten sonra F3 menüsünden oyun saatini kontrol edin. Kontrol ettikten sonra konsolu açarak g_set_time komutunu yazın. Komutu yazdıktan sonra şu anki oyun saatinden 1 saat fazla olacak şekilde yazın. Yani şu an oyun saati 12.00 ise konsola g_set_time 13.00 yazın.

Tarihi ileri aldıktan sonra oyunda f7+enter yaparak servise ışınlanın. Servise ışınlandıktan sonra işlem bitiyor.

Not : Bu çözüm singleplayer ' da %100 işe yarıyor. Multiplayer ' da ise %70-80 arasında başarıya ulaşmıştır.''

"https://forum.wotmp.com/ sitesinden memduh başgan adlı üyeden alıntı''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 1 Temmuz 2017; 15:13:21 >

• ETS 2 dahil hiçbir oyun için direksiyon almanız şart değil, güzel bir kontrolcü(gamepad) işinizi görecektir. Ancak tabii ki hepsinin kullanımı başka, direksiyonun yerini tutması mümkün değil.
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    sürüm uyumlu değil diyor
  • Yeni Oyuncu Raporlama Sistemi Hayırlı Olsun.
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Güzel sistem, videoya baslamadan once umarim son 15-20 saniyeyi kayit altina alip yolluyordur diye düşündüm öyle yapmışlar gercekten de

Ayrica senin ses sanki görüntünün üzerine dublaj gibi Aslında dizilere filmlere dublaj yapsan sesin gider gayet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 1 Temmuz 2017; 16:35:20 >
  • Direksiyonun yanındaki kulakçıkları sağa sola bakmak için kullanmak istiyorum, fakat kulakçığı bıraktıktan sonra bakış açısının yeniden ortalanmasını nasıl sağlayabilirim?

Umarım anlatabilmişimdir.Direksiyon Logitech G29.
  • 
Sayfa: önceki 33783379338033813382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.