Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2022. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20202021202220232024
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pasa_

quote:

Orijinalden alıntı: bysecox

quote:

Orijinalden alıntı: pasa_

quote:

Orijinalden alıntı: Terranfan

Poznan'a gitmeyin, haritanın en tenha noktası, korsanlar ele geçirmiş haraç kestiler canımı zor kurtardım, poznan'a yük götürdüm gecenin bi yarısı, teslim noktasıyla otoban arasındaki tali yol zifiri karanlık, dönüşte boş dönmeyeyim yük aldım bi tanesi peşimden beni otobana kadar takip etti, huylandım ama belli etmedim, otobana yaklaştığımda arkamdan takip eden lavuk abuk subuk karakterlerle bişiler yazdı, otobana tam çıktım baktım biri yanlamasına yolu kapatıyor, meğer bunlar çeteymiş noluyo lan demeye kalmadan arkadan öbürü geldi arkamı kapattı ortalarına aldılar abuk subuk karakterlerle bişiler dediler ama anlamadım, ekran görüntüsü aldım dedim kaydediyorum adminler bunu görmekten hoşlanacak, gene bişiler yazdılar, anlamadım ama kulagımın baya bi çınlamasından gelmişime geçmişime rahmet okuduklarını anladım , baktım bunların beni bırakmaya niyetleri yok mecbur servis sistemini kullandım canımı kurtardım, o taraflara sakın gitmeyin giderseniz çete halinde gidin koltugun altında beyzbol sopası levye kol demiri türbüşon ne varsa bilimum kesici çizici alet bulundurun adamların affı yok.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Yarın akşam başlıyorum mp ye toplanıp gidelim hocam. Kime artislik yapıyo

Yahu sorma hocam öyle çok antika elemanlar var. Geçenlerde aynısını bana yaptılar.Paypalıma 5 euro atacaksın yoksa geçirmem dediler

Yarın aksam toplanalım dh olarak basalım oraları. Kim kimi koparıyo. Kimden haraç kesiyolar alalım boylarının ölçüsünü

Aynen öyle ya basıp gidelim yarın akşam.

• Bu geceki konvoy çok güzeldi. White Aura'ya, Baran'a ve diğer katılanlara teşekkürler. 10 kişiden fazlaydık. Güzel bir gece oldu. Başka bir konvoyda yine görüşelim İyi akşamlar herkese!!!
  • wiendeydim az önce . Baktım hiç konvoy falan yok çıktım bende oysa wiene gelmek için 2 saat boyunca sürdüm .. Hayal kırıklığı :D
    Bugünlük bu kadar yeter yarın devamm :D
  • herkesin lastiklerine sağlık kazasız yolculuklar bu gecenin finali de bunlar benim kadrajımdan ROTERDAM

karanlık fotoda soldan 3. sıradayım 750lik volvonun yanında hiçbelli olmuyorum. Scania R730 mavi ortası beyaz çizgili görürseniz yolda o benim
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantastik74 -- 8 Mayıs 2014; 23:28:09 >

• oyun ofline duruma dusuyor yav bende bide kirmizi isiklar takilip kalmis kirmizida gecincede ceza veriyor oyundan oyle bi hatalar varki sanki kurekli beles oyun oynuyom orjinal bi oyun gibi degil gelismesi lazim
  • Ağalar ben bu gece o mekana gidecem.
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    goruntu jilet gibi yav off super gorunuyorlar valla
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    valla birde o anı yaşamak lazım hocam arada oyundan kopsamda süper bi zevk anlatılmaz yaşanır yani oynayan herkese teşekkürler iyi geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

herkesin lastiklerine sağlık kazasız yolculuklar bu gecenin finali de bunlar benim kadrajımdan ROTERDAM

karanlık fotoda soldan 3. sıradayım 750lik volvonun yanında hiçbelli olmuyorum. Scania R730 mavi ortası beyaz çizgili görürseniz yolda o benim

soldan ikinciyim geride dururken çekmiş

• arkadaşlar tır oyunlarının en yenisi ve en iyisi bu oyun mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR YARIN BÜYÜK İHTİMAL İNGİLTEREYE GİDİYORUZ AMAN DYİM SOLDAN GİDİN
  • elmariacci kullanıcısına yanıt
    Geliyorum usta. Gece kaç gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CardaQue

Bu geceki konvoy çok güzeldi. White Aura'ya, Baran'a ve diğer katılanlara teşekkürler. 10 kişiden fazlaydık. Güzel bir gece oldu. Başka bir konvoyda yine görüşelim İyi akşamlar herkese!!!

Aynen çok saygılı düzenliydi, ön taraf en azından arkayı görmedim hiç ama ben havada takla atıp denize girmeme rağmen geri dahil olabildim konvoya Emeği geçen herkese teşekkürler iyi geceler.
  • EN İYİ SİMİLASYON BENCE HARD TRUCK EN AZIDAN DİREKSİYONU KIRINCA HIZI AZALMIYOR
  • ustalar online olunca neden oyundan atılıyorum vede Windows çalışmayı durdurdu der sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

şimdi oyuna bir gireyim o bölgeye yük alıp gidecem hocam. oraya girmeden bir yerde dururum seni bilgilendirecem birazdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

EURO TRUCK SİMULATOR 2 İNDİRİM VAR

GOLD VERSİYON 8.75$
    http://www.gamersgate.com/DD-ETS2G/euro-truck-simulator-2-gold

STANDART VERSİYON 6.25$
    http://www.gamersgate.com/DD-EUROTS2/euro-truck-simulator-2

Gold versiyonu öneririm

görmeyenler görsün

Teşekkürler, ben de satın aldım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzerchE -- 8 Mayıs 2014; 23:52:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

şimdi oyuna bir gireyim o bölgeye yük alıp gidecem hocam. oraya girmeden bir yerde dururum seni bilgilendirecem birazdan.

Tamam hocam haber bekliyorum.
  • Bu gece turundan bazı görüntüleri ekliyorum aşağıya , Özellikle son turu hızlı ve sorunsuz şekilde hallettik :)
    Çok sağlam şekilde organizasyon'a hazırlanıyoruz bilginiz olsun :)
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

Ağalar ben bu gece o mekana gidecem.

Hocam tek başınıza keklik gibi avlanırsınız. Bekleyin yarın akşam yangın edicez orayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 20202021202220232024
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.