Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2023. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20212022202320242025
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pasa_

quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

Ağalar ben bu gece o mekana gidecem.

Hocam tek başınıza keklik gibi avlanırsınız. Bekleyin yarın akşam yangın edicez orayı

tamam hocam ben oraya yakın bir yerler yük götüreyim bu gece yarın hep birlikte gideriz.
  • ustalar online olunca neden oyundan atılıyorum vede Windows çalışmayı durdurdu der sizce
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pasa_

quote:

Ağalar ben bu gece o mekana gidecem.

Hocam tek başınıza keklik gibi avlanırsınız. Bekleyin yarın akşam yangın edicez orayı

tamam hocam ben oraya yakın bir yerler yük götüreyim bu gece yarın hep birlikte gideriz.

Bugün ikimiz, yarın tüm DH. Sıkıntı yok.

• Poznan'dan Wroclaw'a gitmek üzere yola çıktım şuan
  • ustalar online olunca neden oyundan atılıyorum vede Windows çalışmayı durdurdu der sizce

BEYLER ONLİNE OLUNCA ANINDA OYUNDAN ATILIYORUM WİNDOWS ÇALIŞMAYI DURDUTUYO DİYO NORMAL ONLİNE OLMAYAN OYUNDA SORUN YOK LÜTFEN YARDIM KONVOY BEKLİYO BENİ AMA GİDEMİYORUNM MESAJLAŞDIKLARIM VARSA YARDIM ACİL
  • aramazmert kullanıcısına yanıt
    şu an uzaktayım bayağı luksemburg'dayım yük alacam hiç yük yok. Bu oyun ne zaman stabil olacak .....

BEYLER ONLİNE OLUNCA ANINDA OYUNDAN ATILIYORUM WİNDOWS ÇALIŞMAYI DURDUTUYO DİYO NORMAL ONLİNE OLMAYAN OYUNDA SORUN YOK LÜTFEN YARDIM KONVOY BEKLİYO BENİ AMA GİDEMİYORUNM MESAJLAŞDIKLARIM VARSA YARDIM ACİL
  • Katılanlara Herkeze Teşekkür ederim.Konvoy boyuca 3 kere devrildim,takla attım.Toplam hasar. %15 fala oldu.

Güzel bir konvoydu.Yabancılar şehire yakı yerlerde bizi sıkıştırdılar o ayrı bir konu :)
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Sağ'dan 3. Şeker Pembesi Wolwo Benim :)
  • Beyler iş yok sapıtmaya başladım

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmariacci -- 9 Mayıs 2014; 0:10:40 >
  • elmariacci kullanıcısına yanıt
    O zaman bende girmiyim hocam şu an. Net paketimi harcamıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: justimefor

quote:

Orijinalden alıntı: CardaQue

Bu geceki konvoy çok güzeldi. White Aura'ya, Baran'a ve diğer katılanlara teşekkürler. 10 kişiden fazlaydık. Güzel bir gece oldu. Başka bir konvoyda yine görüşelim İyi akşamlar herkese!!!

Aynen çok saygılı düzenliydi, ön taraf en azından arkayı görmedim hiç ama ben havada takla atıp denize girmeme rağmen geri dahil olabildim konvoya Emeği geçen herkese teşekkürler iyi geceler.

Hakkını helal et Biraz tıklattım sana arkadan ama

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: justimefor

quote:

Bu geceki konvoy çok güzeldi. White Aura'ya, Baran'a ve diğer katılanlara teşekkürler. 10 kişiden fazlaydık. Güzel bir gece oldu. Başka bir konvoyda yine görüşelim İyi akşamlar herkese!!!

Aynen çok saygılı düzenliydi, ön taraf en azından arkayı görmedim hiç ama ben havada takla atıp denize girmeme rağmen geri dahil olabildim konvoya Emeği geçen herkese teşekkürler iyi geceler.

Hakkını helal et Biraz tıklattım sana arkadan ama

Hiç birinde suçun yoktu ani frenlerde o kalabalikta yine iyi idare ettik. Ama tabi varsa helal olsun hakkım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

yarin mekani basmaya gidiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

yarin mekani basmaya gidiyoruz.

Hemde tüm forum.

• quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Sağ'dan 3. Şeker Pembesi Wolwo Benim :)

hocam oyunda mısın
  • Stradale kullanıcısına yanıt
    ben şimdi giriyorum nerdesiniz siz
  • OGK1903 O kullanıcısına yanıt
    Wroclaw'dan Prag yönünde yardırarak ilerliyorum
  • Stradale kullanıcısına yanıt
    pragda bulusalım parcacıda
  • arkadaslar araba arizalandimmi servis geliyordur degilmi oyun ilk ciktigi siralar oynamistim bayadir oynamiyom oyle hatiliyom araba yurumuyor cunku
  • 
Sayfa: önceki 20212022202320242025
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.