Şimdi Ara

Euro 2008 :( :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne maclardi be,ilk golu yerdik sonra maci cevirirdik.Kutlamalar bagrismalar :(
    Hele hirvatistan maci neydi be semih atti golll,ozledim o gunleri.
    Simdi yok o yenilirse biz kazanirsak vesaire,ihtimallere bak :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +1 Geçenlerde bende düşündüm bu olaylardıda. vay be 5 sene geçmiş. hele çek cumhurıyetı maçı manyaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert_Jeksin -- 5 Haziran 2013; 13:49:29 >
  • Almanya maci aglamistim la bu mactan sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kellerman -- 5 Haziran 2013; 13:51:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişimin sebebi ap açık ortada tek faktör İMPARATOR FATİH TERİM !
  • Maç sevmeyen ben o maçları zevkle takip etmiştim. Volkan kart yemişti kaleye tuncay geçmişti. Ruffles'ın maç özel paketleri çıkmıştı süperdi onlar
  • Almanya macinda aglamistim,Cek cumhuriyeti macinda da,Nihat ne atmisti be :( :( Ozledim acikcasi

• Normalde maç izlemem ama nedense o maçları takip ediyordum, iyi ki de etmişim. Hepsi çok keyifli ve heyecanlı geçmişti
  • dün gece 1-1.30 civarı trtsporda maçları gösterdiler harbiden güzel günlerdi gol olduğunda sokaktaki her evden bağrışmalar duyurulurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyue

dün gece 1-1.30 civarı trtsporda maçları gösterdiler harbiden güzel günlerdi gol olduğunda sokaktaki her evden bağrışmalar duyurulurdu.

Haberim olsa kesin izlerdim,her izleyisimde tuylerim diken diken oluyor :)

• dakika 75 bizim evde herkes umudunu kaybetti yataklara geçtik benim televizyon açıktı gol geldi her yer inledi bizim mahallede sonra 2-2 sonra 3-2 derken çeyrek finale çıkmıştık o maçı hiç unutmam
  • 2008 den sonra futbolu sevmeye başladım Ne zaman hatırlasam görsem ağlayasım geliyo :( şimdi geri soğuyorum futboldan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mharunmutlu95

dakika 75 bizim evde herkes umudunu kaybetti yataklara geçtik benim televizyon açıktı gol geldi her yer inledi bizim mahallede sonra 2-2 sonra 3-2 derken çeyrek finale çıkmıştık o maçı hiç unutmam

Hamit ortayi acti,cech kacirdi nihattt golllllll.Hala aklimdadir,pozisyonlari hatirlarim :(

• vay be 5 sene geçmiş
  • konuyu gördüm tüylerim diken diken oldu, bende çek maçındaki geri dönüşte ağlamıştım.

bu arada hırvatistan maçı gecesi sbs ye girenler olarak nerdesiniz gençler?
  • Giden gelmedi maalesef
  • Şimdi milli takımın maçlarını izleyesim bile gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B3D1R -- 5 Haziran 2013; 14:10:12 >
  • yaaa yapma volkan yaa DOLDUUĞĞ oyuncu hakııığğğ DOLDUUĞĞĞ

• 2002 dünya kupası
  • Vay be 5 sene oldu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnderclassHero

Şimdi milli takımın maçlarını izleyesim bile gelmiyor.

+1.Benimde izleyesim gelmiyor,yok letonya yi yeneme,slovenyaya yenil vesaire :(

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.