Şimdi Ara

Eu profosörleri yardımınıza ihtiyacım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olayı baştan şöle bir anlatıyım ; Biz 7 Arkadaş yazın sro ya başlıcaz
    Şimdi ben ve diğer bi tanesi dayanamadık başladık oyuna
    diğerlerini biz taxi yapar kasarız die ardından ben bot acıyım dedim şu agbot mudur nedir actım
    3 saat kastı lv atladım 49 oldum ban yedim ve yeni wizard car actım 30 lv oldu.
    Şimdi size sormak istediim sorular şunlar
    Ben pvp lerde kazanmak istiorum + Hızlı hızlı lv almak istiorum
    Bunun için bu wizarda ne yapmalıyım
    Yoksa pvp de kazanmak için yeni charmı açmalıyım
    30 lv im çünkü 32 olunca 500 silk yüklücem
    lütfen yüklemeden söyleyin boşa gitmesini istemem

Edit:(Başlık) yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi susuvekuku -- 12 Haziran 2008; 12:19:45 >

• En üsteee UP Çok gerekli
    Ya dün gece uyurken icim icimi yedi sonradan sıkılırsam diye
    Bütün izledigim videolarda Wizardlar direk ölüyo napmalıyım
    Chinese glavie mi açyım tekrardan ark lar söleyin lütfen .
  • quote:

Orijinalden alıntı: susuvekuku

En üsteee UP Çok gerekli
    Ya dün gece uyurken icim icimi yedi sonradan sıkılırsam diye
    Bütün izledigim videolarda Wizardlar direk ölüyo napmalıyım
    Chinese glavie mi açyım tekrardan ark lar söleyin lütfen .
    ilk olarak wizard kasıyosan ölüceksin bu deişme< bir kural
    ancak rogue açarsan wizarda yakın vurup daha fazla dayanabilirsin

sorumda su ban yediğin zaman charında silk pre vs varmıydı yoksa silk falan alamdığın bi charmıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DarkShine_

sorumda su ban yediğin zaman charında silk pre vs varmıydı yoksa silk falan alamdığın bi charmıydı?

Alıntıları Göster
    Rogue aç ama sakın agbot rev6 bot falan kullanma. Diğer charında olduğu gbi ban yersin. Tbot veya iSro bot ile kas

• quote:

Orijinalden alıntı: _DarkShine_

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: _DarkShine_

Arkadaslar eu char acmak zorunlu kılmadım
    Çarda silk yokdu ve aynı sırada arkadasımdan görmüsdüm zaten agbotu onun tavşanı + presi vardı
    o banlanmadı.
    Bu oyun acaba ftp deilmi die düsüdürüyo insanı bu olay.
    Sonuçta ikimizde illegal e girmisiz

• quote:

Orijinalden alıntı: susuvekuku

quote:

Orjinalden alıntı: _DarkShine_

Arkadaslar eu char acmak zorunlu kılmadım
    Çarda silk yokdu ve aynı sırada arkadasımdan görmüsdüm zaten agbotu onun tavşanı + presi vardı
    o banlanmadı.
    Bu oyun acaba ftp deilmi die düsüdürüyo insanı bu olay.
    Sonuçta ikimizde illegal e girmisiz

Alıntıları Göster
    Wizard hızlı kasılır ama çok ölür eğer dayanmak istiyorsan itemlerinin çok çok iyi olması lazım pvp de tek de atarsın tek de yersin ama itemlerin bol str li ve hp basılı olursa canın fazla olacagı için her zaman tek yemessin.Birde itemlerine + bas itemlerin sos falan olsun o zaman fazla ölmessin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Minekop

Wizard hızlı kasılır ama çok ölür eğer dayanmak istiyorsan itemlerinin çok çok iyi olması lazım pvp de tek de atarsın tek de yersin ama itemlerin bol str li ve hp basılı olursa canın fazla olacagı için her zaman tek yemessin.Birde itemlerine + bas itemlerin sos falan olsun o zaman fazla ölmessin.

Alıntıları Göster
    2h sword u pwp de tek geçerim ama hız dersen başlı başına bir sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: karabiberci

2h sword u pwp de tek geçerim ama hız dersen başlı başına bir sorun

Alıntıları Göster
    hızlı kasılmak istiyorum dersen rogue derim (xbow tercihim) ancak pvp diyecek olursan iş two hand a döner yinede zevk aldığını aç mage ise zaten hızlı keser hayvanı pvp de azda olsa dayanmak istiyorsan yanına cleric aç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sHoRT_DaGGeR -- 12 Haziran 2008; 14:13:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sHoRT_DaGGeR

hızlı kasılmak istiyorum dersen rogue derim (xbow tercihim) ancak pvp diyecek olursan iş two hand a döner yinede zevk aldığını aç mage ise zaten hızlı keser hayvanı pvp de azda olsa dayanmak istiyorsan yanına cleric aç

Alıntıları Göster
    Bak Hızlı Ve Yüksek Vurmak İstiyorum Dersen EU Rogue Ben Yavaş Kasıyım Ama Yatmıyım Dersen EU'dan one-handed Sword - 2h Sword China'dan Blader(Favari Charımdır ama Nuker ve okçu Kasıyorum)Çok Vuruyum Tek Atayım Dersen Wizard Nuker Cleric(60lvl Skillimi Ne Var Çok Fena Vuruyor) İşte Burdan Bir Tanesini Seç Ama Bence 2str 1int Bow Kas China Wizardtan Daha Dayanıklı Olsun + Canın Fazla olur. + Yavaş aksabilirsin. + PvpLerde İyidir Kolay Kolay Yatmazsın

Umarım Yardımım Dokunmuştur...
    Burdan Birini Seçmek Sana Kalmış Artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih1994 -- 12 Haziran 2008; 14:41:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih1994

Bak Hızlı Ve Yüksek Vurmak İstiyorum Dersen EU Rogue Ben Yavaş Kasıyım Ama Yatmıyım Dersen EU'dan one-handed Sword - 2h Sword China'dan Blader(Favari Charımdır ama Nuker ve okçu Kasıyorum)Çok Vuruyum Tek Atayım Dersen Wizard Nuker Cleric(60lvl Skillimi Ne Var Çok Fena Vuruyor) İşte Burdan Bir Tanesini Seç Ama Bence 2str 1int Bow Kas China Wizardtan Daha Dayanıklı Olsun + Canın Fazla olur. + Yavaş aksabilirsin. + PvpLerde İyidir Kolay Kolay Yatmazsın

Alıntıları Göster
    Eu 2h veya China BladerPvP için bunlar iyidir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih1994

Alıntıları Göster
    evet bende iki haftadan beri yeni topladıgım pc ve softmod ile artık aynı anda 4 char kasabildigim icin bir wizard cleric bir 2h sword/bard bir tane de xbow (yeni actım bunu henuz iki gun oldu) kasıyorum

wizard char 41 lvl de ve bot ile kasmak istiyorsanız cok saglam sinirleriniz olması lazım cunku cok sık yatıyor

2h sword chardan cok memnunum yatmak nedir bilmiyor ve 42 lvl de

xbow farmda oldugu icin onu daha degerlendiremiyicegim 18 lvl de

simdi burda wizard char cok ölüyor cok yaratık öldürüyor iyi para kasıyor 41 lvl de 10 tane sos 1 tane som dusurdu

2 hand sword 42 lvl de 3 tane sos dusurdu wizarda kıyasla daha az para kasıyor

wizardın ustunde 3 parca kendi lvl indeki itemlerin sos u var ona ragmen yatıyor bot ile kasarken ama is el ile kasmaya gelince cleric le birlikte kasıcagımız icin yatmazsınız ve cok hızlı lvl atlarsınız hemde maddi olarak sıkıntı cekmezsiniz oyunda

wizardı dusurdugu sos ların hatrına kasmaya devam ediyorum :P iki charda kendi lvl lerinden 5 lvl altında yesil olan moblarda kasılıyor calıstıgım icin basında duramıyorum pc nin durdugum zamanlar ex party kuruyorum ikisi birbirini butunluyor charların o zaman tat alıyorsunuz oyundan sende arkadaslarınla eu olarak char acarsanız birlikte oynarken fazlasıyla keyif alırsınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samurayx -- 12 Haziran 2008; 16:39:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: samurayx

evet bende iki haftadan beri yeni topladıgım pc ve softmod ile artık aynı anda 4 char kasabildigim icin bir wizard cleric bir 2h sword/bard bir tane de xbow (yeni actım bunu henuz iki gun oldu) kasıyorum

wizard char 41 lvl de ve bot ile kasmak istiyorsanız cok saglam sinirleriniz olması lazım cunku cok sık yatıyor

2h sword chardan cok memnunum yatmak nedir bilmiyor ve 42 lvl de

xbow farmda oldugu icin onu daha degerlendiremiyicegim 18 lvl de

simdi burda wizard char cok ölüyor cok yaratık öldürüyor iyi para kasıyor 41 lvl de 10 tane sos 1 tane som dusurdu

2 hand sword 42 lvl de 3 tane sos dusurdu wizarda kıyasla daha az para kasıyor

wizardın ustunde 3 parca kendi lvl indeki itemlerin sos u var ona ragmen yatıyor bot ile kasarken ama is el ile kasmaya gelince cleric le birlikte kasıcagımız icin yatmazsınız ve cok hızlı lvl atlarsınız hemde maddi olarak sıkıntı cekmezsiniz oyunda

wizardı dusurdugu sos ların hatrına kasmaya devam ediyorum :P iki charda kendi lvl lerinden 5 lvl altında yesil olan moblarda kasılıyor calıstıgım icin basında duramıyorum pc nin durdugum zamanlar ex party kuruyorum ikisi birbirini butunluyor charların o zaman tat alıyorsunuz oyundan sende arkadaslarınla eu olarak char acarsanız birlikte oynarken fazlasıyla keyif alırsınız...

Alıntıları Göster
    Xbow/Bard aç hızlı lwl atla Xbow/Cleric aç pwpde iyi ol ;) bide silk almayıp illagal program kullanırsan sonun BANNED

• quote:

Orijinalden alıntı: TakanAdam

Xbow/Bard aç hızlı lwl atla Xbow/Cleric aç pwpde iyi ol ;) bide silk almayıp illagal program kullanırsan sonun BANNED

Alıntıları Göster
    İllede wizard kasıcam diyip pvp de yapmak istiorum diosan wizardın yanına cleric açmalısın. Ama baştan belirtiyim wizzard pvp charı değildir vede bota konması zor bi chardır.

Hem hızlı lwl atliim, Hem bota koyiim, Hmde pvp yapiim diosan nuqer aç derim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: ZooMBee

İllede wizard kasıcam diyip pvp de yapmak istiorum diosan wizardın yanına cleric açmalısın. Ama baştan belirtiyim wizzard pvp charı değildir vede bota konması zor bi chardır.

Hem hızlı lwl atliim, Hem bota koyiim, Hmde pvp yapiim diosan nuqer aç derim ben

Alıntıları Göster
    sana bişey diyimmi wizard ne hızlı kasılıyor nede pvp de iyi 10 lvl düşüklerde kasman lazım onu yatmasın die pvpde tükürsen yatıyor sen en iyisi str bow veya nuker aç

• quote:

Orijinalden alıntı: selamlor

sana bişey diyimmi wizard ne hızlı kasılıyor nede pvp de iyi 10 lvl düşüklerde kasman lazım onu yatmasın die pvpde tükürsen yatıyor sen en iyisi str bow veya nuker aç

Alıntıları Göster
    Warrior--Cleric hem Player Vs Player de hemde toplu savaşlarda çok iyi performasn gösterir

• quote:

Orijinalden alıntı: terry277

Warrior--Cleric hem Player Vs Player de hemde toplu savaşlarda çok iyi performasn gösterir

Alıntıları Göster
    rogue/dagger aç yan skill önemli diil full str yap bütün dagger skillerini maxla.zaten daggercıların crit şansı çok yüksek.bol critli bi de dagger al tamam
    kendinden 10-15 lvl yüksekleri bile alabiliyosun daggerla

not:denenmiştir/maruz kalınmıştır
    71 lvl full str bowmani 60 lvl dagger aldı hem de tek attı

• quote:

Orijinalden alıntı: SILKROADCU

rogue/dagger aç yan skill önemli diil full str yap bütün dagger skillerini maxla.zaten daggercıların crit şansı çok yüksek.bol critli bi de dagger al tamam
    kendinden 10-15 lvl yüksekleri bile alabiliyosun daggerla

not:denenmiştir/maruz kalınmıştır
    71 lvl full str bowmani 60 lvl dagger aldı hem de tek attı

Alıntıları Göster
    rogue//dagger die charmı olur kardeşim zaten rogue denince xbow+dagger anlamına gelir.ve ya skill bence cleric aç.

• quote:

Orijinalden alıntı: terry277

rogue//dagger die charmı olur kardeşim zaten rogue denince xbow+dagger anlamına gelir.ve ya skill bence cleric aç.

Alıntıları Göster
    rogue aç dagger kullan anlamında dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SILKROADCU

rogue aç dagger kullan anlamında dedim

Alıntıları Göster
    wizard çok tecrübe ister kesinlikle pvp charı değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cutthroad

wizard çok tecrübe ister kesinlikle pvp charı değildir.

Alıntıları Göster
    aç roque(xbow) daha neyi tartışıyoruz ki
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.