Şimdi Ara

Ets2 Vitesli kullanınca yavaş gidiyor gibi hissetmem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet ets2'im orjinal steam'den.Logitech f310 ile vitesli oynuyorum l1-1.vites l2-2.vites r1-3.vites diye gidiyor.Şanzıman H-Vites.Vitesi otomatiğe aldığımda yani vitessiz oynadığımda tır bayağı bir hızlı gibi gidiyor.Fakat vitesli kullanınca yavaş gittiğimi düşünüyorum.Vitesi , motoru bağırmaya yakınken atıyorum.Otomatik viteste baktım duruma.Daha erken atıyor vitesi.Onuda denedim ama bilmiyorum bana öyle geliyor.Online'da tırlar yanımdan vazır vızır geçiyor , öyle çok yavaşta gitmiyorum da... Tırdan kaynaklı bi durumda değil bu Volvo 750 beygir var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 10 Şubat 2017; 22:42:20 >

• Manuel de her zaman devir göstergesi 15'e gelince vites at hem daha çabuk hızlanır hem de daha az yakıt harcar. İlla 15 diye birşey yok ama zevk için tırı bağırtabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DelirteJackson kullanıcısına yanıt
    Sıralı viteste kullandım sorun yok 140 150 görüyor.h viteste oraları göremiyorum.h viteste direksiyon seti debriyaj felanöyledim gerekli diyolar ama

• H vites kutusu olmadan H vites oynamak pek mantıklı değil sıralı daha iyi bir çözüm. Aynı ağırlıkta dorse alıp bir arkadaşın ile drag yapmayı deneyebilirsin böylece hızlanma farkını daha rahat anlarsın. 6 viteste otomatik - manuel çok farketmiyor ama 12 vites varken otomatikte vitesleri teker teker attığından manuel kullanırken milleti iyi tokatlıyordum
  • Ephésus kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözdüm , sorun h viteste felan değilmiş.sol analoğu yukarı ittirmeyi debriyaj olarak ayarlamıştım.meğerse yukarıdan aşağıya tamamen debriyajmış yani her yukarı itip ortaya bıraktığında yarım debriyaj gibi birşey yapıyormuşum.Ayarlardan ters ve ortalanmış yapınca çözüldü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.