Şimdi Ara

Ets2 steam calısmayı durdurdu hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
16.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Oyunum orjinal girip oynuyorum 10 dakika dolmadan direk oyun atıp steam çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.

Bilgisayarıma format attım nafile.Varmıdır çözümü?

Teşekkürler.

• patronizm kullanıcısına yanıt
    Bir süre önce bende de oluyordu, bazı modları kaldırdım, artık olmuyor.
  • aynı sorun bendede var belli bir süresi yok ama steam çalışmayı durdurdu deyip oyundan atıyor mod felan yüklemedim hiç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

aynı sorun bendede var belli bir süresi yok ama steam çalışmayı durdurdu deyip oyundan atıyor mod felan yüklemedim hiç...

Format attım olmadı.Virüs programı kurup tarattım yine olmadı.Bulamadım bi çözüm şeytan harddiski değiş diyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncellemeyle düzelir büyük ihtimal donanımsal yada sistemsel bi sorun degil bence hatayı alan kişi sayısı fazla
  • Arkadaşlar bende steamden satın aldım oyunu online oynuyorum, biraz dolandıktan sonra ets 2 steam çalışmayı durdurdu deyip atıyor oyundan, attığı yerden devam etse onada razıyım götürdüğüm yükte boşuna gidiyor sıfırdan yük aldırıyor. Her seferinde aynı problem 3000km yol yaptım daha hiçbirini teslim edemedim.

Çözüm diye verilen herşeyi yaptım ama nafile nedir bunun çaresi
  • ilk defa bugun başıma geldi 10 dk önce atıp duruyor kaç senedir oynadığım şey
  • Bende de son 1 haftadır aynı sorun oluyor 15-20 dk oynuyorum ondan sonra atıyor steam çalışmayı durdurdu diye. Bir türlü çözemedim. Eğer sorunu çözen varsa lütfen yardımcı olsun.
  • up
  • up
  • beyler bendede aynı hatayı veriyodu ben yeni format atmıştım (win 7 ultimate) sonra cs go yu ve ets 2 yi açmadı slim driver den driverleri yükledim şuan herşey yerli yerinde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.