Şimdi Ara

ETS-2:MP DH Taşımacılık Şirketi çalışanları kulübü[Editledik içeri girin] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
7
Favori
19.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Multi çıkıyorm ki ? O zaman benide yazın

Fail olmuşum. İptal oldu yeniden başladı sandım bende. Mesaj tarihlerine bakmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egecann -- 28 Mart 2013; 0:18:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egecann

Multi çıkıyorm ki ? O zaman benide yazın

Fail olmuşum. İptal oldu yeniden başladı sandım bende. Mesaj tarihlerine bakmak lazım

• ekle
  • Çıktı mı bu mp işi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

Çıktı mı bu mp işi?

Maalesef hayır.
  • Ekleyin kardeşlerim . İnşallah MP çıkınca hemen başlarız oynamaya

Bir bilgi var mı bu olayla ilgili ?
  • Üşendiniz herhalde mesajları okumayı arkadaşlar ne yazıkki iptal olmuş bir proje olarak kaldı ortada. Bende öyle sık kullanılanlara eklemiştim bir gelişme var mı diye arada gelip gidiyorum
  • Bu arada ekleyeyim gugul amcaya sordumda 1-2 video çıktı yorumlara ve girdiğim sitelere bakılırsa ufak çaplıda olsa sanırım mp modlar açılmış hamachili serverlar falan var. Videolardan Birisi Bu Tıklayın. Varsa yapabileceğimiz bişiler oynayalım diyecemde benimde sanırım direksiyon setinde sorun vardı oynamıyordum uzun bir süredir neyse halledilir o da el atın şu işe "Sosisli Süt" Bey
  • hocam şöför lazımsa her şekilde geliriz...:D hard trucktan bu yana oynuyorum bu oyunları
  • hocam bende bişey sormak istiyorum şöför kendi arabasını alamazmı ... Diyelimki aldı bunu şirkete kiraya verse tabi burda şirket ondan komisyon alsa böyle bişey olabilirmi
  • Onu bilmiyorum da yeni bir proje var diye duydum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herzt

Onu bilmiyorum da yeni bir proje var diye duydum.

Ben de duydum hocam ama ilk beta'nın 1 Haziran olması akıl alır gibi gelmiyor. Ben yeniden skinlere başlasam mı acaba? Hem yedekte bulunsun

edit: Proje aynı siteden devam ediyor; kaming sun demişler, heveslendirmek istemiyorlar sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sosisli Süt -- 30 Nisan 2013; 22:34:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sosisli Süt

quote:

Orijinalden alıntı: Herzt

Onu bilmiyorum da yeni bir proje var diye duydum.

Ben de duydum hocam ama ilk beta'nın 1 Haziran olması akıl alır gibi gelmiyor. Ben yeniden skinlere başlasam mı acaba? Hem yedekte bulunsun

edit: Proje aynı siteden devam ediyor; kaming sun demişler, heveslendirmek istemiyorlar sanırım

Onların yapacağı işin ben...

•  ETS-2:MP DH Taşımacılık Şirketi çalışanları kulübü[Editledik içeri girin]

ETS-2:MP DH Taşımacılık Şirketi çalışanları kulübü[Editledik içeri girin]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

O değilde çok heyecanlandım ben bu mp işi için. Öncekisi gibi olmasın da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sosisli Süt -- 1 Mayıs 2013; 20:36:44 >

• Olucakmı olmıcakmı bilmemde benide yazın. Olursa çalışırız
  • İnşallah olursa benide yazarsınız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide yazarmısın
  • Merhaba Arkadaşlar,

Multiplayer için çalışkan uzun yol şoförünüz burada :) Benide ekleyin G27 ile gece gündüz çalışayım :)
  • benide ekleyin dostlar.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.