Şimdi Ara

ETS 2 : Çalışanlara Hangi TIR dan almalıyım ? Hangi Skill arttıramalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
12.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Euro Truck Simulator 2 oynuyorum level 27 ye geldim. 5 garaj var 5 slot açık şimdi kafama takılan bir soru var. Bu çalışanlara daha fazla nasıl kazanmasını sağlarım ?
    TIR larını değiştirip daha iyi TIR versem birşey değişir mi ? veya mevcut TIR ları Chasis 6x 4 ve motorlarını güçlendirsem ?

Çalışanlara hangi skile ağırlık vermeliyim ? ben önce Long Distance ( uzun mesafe arttırıyorum Full olduktan sonra ) ADR ye geçiyorum. bu yaptığım doğru mudur ?

Bir diğer soru kendim için hangi Tır tavsiye edersiniz ? Level 27 için hala daha kendime TIR almadım. Başkasının verdiği işler sanki daha kazançlı gibi kaza masrafı - benzin masrafı derdi yok.

Ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahcey -- 20 Nisan 2014; 16:04:13 >

• yaptıkların doğru ilk uzun yol sonra adr sonra değerli yük diye devam et.

tırın güzelliğinden ziyade motor gücü kabin önemli.Ben 480 civarı bir motor veriyorum ve en yüksek kabini veriyorum.sefer başı 20 bin garanti

6x4 şasiden nefret ederim uzak olsun

tır olayı seni hangisi sarıyorsa büyük ihtimalle tsm kullanmıyorsun ve update yapmadın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stadhouder -- 20 Nisan 2014; 16:18:43 >
  • kabin çalışanlarda etki ediyor mu ? İngilizce bir açıklamada sadece görüntüyü değiştiriyor bir etkisi yok yazmışlar, normalde yol kenarına çekip uyumak için ek geliyor.

tsm nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahcey

kabin çalışanlarda etki ediyor mu ? İngilizce bir açıklamada sadece görüntüyü değiştiriyor bir etkisi yok yazmışlar, normalde yol kenarına çekip uyumak için ek geliyor.

tsm nedir ?

Kabin kesinlikle etkili görüş açısı önemli ve her cekicide yatak var zaten

Update yaptın mı?

Edit : alıntı yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stadhouder -- 20 Nisan 2014; 20:02:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha çekici bile almadım. Yüksek level iyi bir Tır olsun diye bekliyorum. Elemanların kullandığı Tırları alıp birkaç kere taşıma yapmıştım. Fakat getirisi kiralık işlere oranla fazla olmadığı için bende Tır ve yükü hazır işleri alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahcey

Daha çekici bile almadım. Yüksek level iyi bir Tır olsun diye bekliyorum. Elemanların kullandığı Tırları alıp birkaç kere taşıma yapmıştım. Fakat getirisi kiralık işlere oranla fazla olmadığı için bende Tır ve yükü hazır işleri alıyorum.

Alıntı yap alıntıbugün aklıma geldi yoksa unutucaktim seni.Diyorum ki kendi aracın her zaman daha iyidir ücret olarak. Ayrıca sana 450lik bi tane iyi gider işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.