Şimdi Ara

Etiyopya da Yaşam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir inşaat şirketi etiyopyada devam eden işleri için iş teklif etti. Eğer etiyopyaya daha önce gitmiş veya bilgisi olanlar varsa etiyopya ile ilgili genel bilgiler ve tecrübelerini paylaşabilirler mi ?

• Bu konularla ilgili kariyer.net yenibiris.com gibi sitelerdeki forumlardan bilgi alabilirsin. Gönderecek firma ile ilgili de bilgi veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oranos

Bu konularla ilgili kariyer.net yenibiris.com gibi sitelerdeki forumlardan bilgi alabilirsin. Gönderecek firma ile ilgili de bilgi veriyorlar.

bencede
  • dediğiniz sitelerin "forum" kısmını göremedim ?
  • stv ayna programinda izlemistim ,

40 $ a mi ne adamlar orda calisiyorlarmis . Aynayi sunan ekibi askeri polis koruyordu .
  • Dostum senin için aradım ama bulamadım ya. Ancak eminim daha önceden gördüm çünkü, bir dünya konu hakkında bilgi paylaşımı yapılıyordu kariyer.net te. Maaşlar olsun, çalışma şartları olsun, firmalar olsun tecrübeli kişiler konuşuyordu. Bir ara istersen iyice ya da konu yukarıda kalsın belki bilen birileri çıkar.
  • Ayrıca yurtdışında çalışma konularında iş kur ile bağlantılarını, imzalayacağın sözleşmeleri iyice bilmen gerekiyor. Çok kişi kazıklanıyormuş bu şekilde. Onunla ilgili de döküman vardı ya. Bulamadım.
  • zaman ayırdığın için teşekkürler oranos
  • cibutiye gittim ben ama bi kaç sey soyleyeyim.
    halkın cogu hiv virusu taşıyor.saglık sorunun varsa uzak dur bence.ozellikle hayat kadınları cok tehlikeli
    kışları sıcak yazları dahada sıcak oluyor.
    gıda malzemeleri cok pahalı.halkın cok fakir oldugunu soylemeye gerek yoktur sanırım.
    burda kazandıgının en az 2 3 katını vereceklerse gidilir bence.oralarda yaşam cekilmez turkiyenin kıymetini anlıyorsun.
  • Şehirde kalmayacam şantiyede kalcam ama sonuçta gene riskli bir yer gibi gözüküyor , ücret olarak miktarı Türkiyeye göre iyi ama değer mi değmez mi bilmiyorum. Teşekkürler verdiğin bilgiler için
  • dostum ben daha önce ordaydım galiba seni arayan larda aynı firma çok berbat bir yer ben gitmrni tavsiye etmem gidersende 7000 usd ye git çünkü yollar felan çok berbat sosyal yaşam hiç yok ve yiyecek sıkınsı var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.