Şimdi Ara

ETHİCA SİGORTA PİŞMANLIKTIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ethica‘dan Kaskolattıgım 2018 Opel İnsignia marka aracıma 08.06.2021 de %100 kusurlu olduğu kanıtlanan bir araç çarptı. Opel servisi diye götürdükleri ama daha sonra yetkili olmadıgını ögrendigimiz servis, 107.000 lira üzeri hasarı oldugunu bildirildi. Ön Hava yastıkları, ön tampon,ön panel,ön iki far,sag çamurluk, kaput hava yastıgı, arka iki emniyet kemeri ve birçok motor parçası gitti,Aracıma atanan eksper, raporda pert olmasını bildirmiş ama bana 13 gün hiçbiryerden dönüş olmadı. Müşteriyi hiç takmayan Ethica Sigorta M. Hizmetlerini aradım, araç ihaleye çıkmadı dedi, eksperi aradım çıktı dedi. Yalan söyleyen ethica görevlileri beni ağır hasar birimine iletip kaçtı. Ağır hasar sorumlusu Aracın ihaleye çıktığını, kazalı haliyle 192.000 lira civarı teklif aldığını söyledi, bakın bana sormadan satlıga çıkarılmış arabam hem satıyorlar hem bedelini istemeyeyim diye onaralım diye tehdit ediyorlar. Aracımın pert olması gerektiğini söyledim ama parçaları kendilerinin göndermesi ile 107.000 liralık parça ve işçilik fiyatını 51.000 liraya halledebileceklerini söylediler. Avukatım ve sigortacım asla orjinal parça takmayacaklarını hep aynı senaryoyla milleti dolandırdıklarını, pert olmaması için önce onarıma onay verdirip sonra 2.kalite parçalarla magdur edeceklerini söyledi. 2 ay önce 285.000 bin liraya aldıgım araca Ethica sigorta hasar ortagı Optimum çözüm görevlisi T***** K*** isimli şahıs, önce 240.000 dava açacam diyince 260.000 liraya pert edelim dedi ama hukuki yola başvurmama şartıyla dedi. Anlaşmaya şerh koydum, aracı onarırız diye tehdit etti, mail kayıtları duruyor. Aracı kendi istegimle onların verdigi fiyatla pert etmek istediler. Bu ülkede sigorta şirketleri de onun ortaklarıda mafyalaşmış. 290.000 lira bedeli olan arabadan 260.000 lira aldım. Karşı taraf %100 kusurlu ve ben magdur edildim, Müşteri odaklı hizmete bakın , tam tamına 30.000 lira dolandırıldım.

500 lira uygun diye yaptırdım 30.000 liram gasp edildi. Herkes bilsin bu organize işleri. Araca atadıkları eksperde, sigortayla iş birliginde magdur olun diye elinden geleni yapıyor, oda dosya parasına bakıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.