Şimdi Ara

Ethernet,dns,ip çözümleme sorunu acele yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 seneden beri tp-link w8901g modem ile evde hem masaüstü hem laptop ile internete bağlanıyoruz. ancak 2 gün önce masaüstünden nete girmek istediğimde bağlantı başarısız oldu. ethernet kartından olduğunu tahmin ettiğim sesler gelmeye başladı. ben ethernet kartı bozuldu zannedip bilgisayarımı kapadım ve laptoptan işlerimi hallettim. ertesi gün tekrar masaüstünü açtım ve sorunsuz şekilde internete bağlandı. ancak bugün her yolu denememe rağmen internete giremedim. masaüstü açıkken laptoptanda giremedim. masaüstü bağlantımı kapadığımda laptoptan rahatça giriyorum. fakat ikisi bir açıkken laptopta bağlanmıyor. masaüstü hiç bir şekilde bağlanmıyor. modem ve bilgisayardaki ışıklar ve yerel ağ bağlantısı bağlı olarak görünüyor fakat sayfa yüklenemedi diye hata alıyorum. msne girmek istediğimde dns ve anahtar bağlantı noktaları hatası alıyorum. ne yapmam gerekiyor ? Acil işlerim var lütfen yardımcı olun.

• telefondan ve bir başka laptoptan bağlanmayı denedim rahatça bağlandı . fakat masaüstü bilgisayarı bağlanmıyor bir türlü. o açıkkende başka yerden bağlantıya izin vermiyor
  • bilen yok mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.