Şimdi Ara

Et ve Süt Kurumu Konserve Kuşbaşı ve Kıyma %25 İndirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
5
Favori
55.473
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnsanları mahkum ettikleri hale bakın..

Bu et pişmiş mi çiğ mi?

Görüntü çok kötü açıkçası..

Köfteci Yusuftan alırım daha mantıklı ty ile indirimli kilosu 90a geliyor kuşbaşınin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vindobona V kullanıcısına yanıt
    Hocam hayatında hic kavurma alip yememissin niye yorum yapicam diye kendini kasiyosun. Yok insanlari mahkum ettikleri duruma bak , yok etin rengi.

Mis gibi kavurma alın, yiyin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Pişmiş kavurmanin görüntüsü böyledir sonuçta buzdolabında duruyor isitinca renk düzeliyor sinir Yok yağ yok denecek kadar az lokum gibi bazlama ekmekle kavurmalı kaşarlı tost yada tiftik hamburger bı dur gece gece 😂

• 3 kutu alıp tükettik , pilavla makarnayla, yumurtayla , sulu yemekle her türlü lezzetli. Kötü bir görüntü ya da kokusu yok. İçindeki suyu da dökmeyin. Raflarda satılan bildiğiniz Kemik suyu . Çorbalarınıza su yerine katın, harika tat veriyor.

• fearless_X kullanıcısına yanıt

hocam tadına bakmadan yargılamayın bence etin lezzeti mükemmel ben 3 kutu tükettim yani kasapdan alsan böyle kaliteli eti mümkün değil bulamassın resmen ıspanağın içine koydum evdekiler masayı yiyecekti o derece lezzetli

• righteous@ kullanıcısına yanıt

bu normal yemekden daha ucuza geliyor proteyin alıyorsun ve tokluk hissi veriyor uzun süre acıkmıyorsun günde tek öğün bile yesen insan acıkmaz bidaha hem yağdan ekmekden herşeyden tasarruf makarnası pilavı dolması vs inanılmaz lezzetli oluyor yani kesinlikle alın tüketin böyle bir lezzet yok zaten bunlar satılsın bitsin birdaha devamı geleceğini zannetmiyorum satan yetkilide dedi ramazan için özel geldi diye yoksa bu fiyata polatlıya böyle ürün düşmezdi

• 38 TL tabii ki de uygun ama bundan şarküteri reyonlarındaki markalı kavurma lezzeti beklemeyin, üzülürsünüz. Gideri var ama bizdeki yenmemişti maalesef. İadesi zor olabilecekse, denemek için 1 adet aldıktan sonra adetli almanızdan fayda var.

kötü mü iyi mi bilmem ama ben almam kendim yaparım, bunun da konservesi mi olur:D

• frdbb kullanıcısına yanıt

O bahsettiğiniz ilikli kemik suyu hocam, bununla alakası yok. :) Kuşbaşı etin yağı ve suyu vardır bunda.

• alexxson kullanıcısına yanıt

Fırsatçı marketler diye devamlı TV de konuşuluyor. Onlara karşılık açılmadı mı bu Tarım kredi mağazaları, 20 tl ile farklı satması fırsatçılık değil mi ?

• Arkadaşlar bende konserve kuşbaşı aldim sizin gibi ön yargılıydim fakat çok lezzetli çıktı bilginiz olsun

Aynen hocam dün mağazada çalışan bu ürüne zam gelicek deyince sinirlendim açtım et balık mağazası ürünü gösterdim daha neyin zammı diye cikistim tabi fiyatı görünce şaşırdı 3 harfliler bunların yanında Çok masum kalır.

Boşversene, Tarım market hepsine rahmet okutır kazıkçılıkta..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saycan S kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatlar güncel değil.

Edit: EBK'da fiyatlar arkadaşin belirttiği şekildeymiş hala. Ancak TKK marketlerde +20 lira daha pahali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biyikliadam -- 27 Mart 2022; 7:44:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • teşekkürler

• Zabadabadab Z kullanıcısına yanıt

Hocam çorbada sonuç mükemmel , özellikle mercimekte. Biz beğendik denemenizi tavsiye ederim.

Beylikdüzü et süt kurumunda çok sayıda var. Gelenlerin çoğu koli ile alıyor. Yakın olanlar uğrayabilir.

800 Gr Kuşbaşı konserve 38 TL kıyma 31

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frdbb -- 26 Mart 2022; 16:56:57 >
  • frdbb kullanıcısına yanıt
    Hocam tam yeri neresi. Beylikdüzü ebk. Google maps iki yer gösteriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt

E5 ten Gürpınar istikametine dönünce , Beykent ana caddeden devam edin. Yaklaşık 2 km sonra alpeti geçince sağda kalıyor.

ET VE SÜT KURUMU BEYLİKDÜZÜ MAĞAZASI

(0212) 855 03 34

Adnan Kahveci mahallesi Atakent caddesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frdbb -- 26 Mart 2022; 18:49:29 >
  • Et konservesini almak isteyenler için fikir olsun diye tecrübemi paylaşmak istiyorum...
    11 yıllık operasyonel görevlere katılmaktayım kendimi bildim bileli istihkak olarak askere verilir. Askerliğini komando olarak yapanlar tadını çok iyi bilir.
    Özellikle fasulyeyle, yumurtayla, kaşarla, menemenle tükettim. İlk günlerde çok severek tüketebilirsiniz fakat gün geçtikçe tiksinti belirtileri gösterebilir. Yani diğer et gibi uzun vade de sürekli tüketemezsiniz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.