Şimdi Ara

Et ve Süt Kurumu Konserve Kuşbaşı ve Kıyma %25 İndirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
176
Cevap
5
Favori
55.464
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gaza gelip de fazla almamanızı tavsiye ederim. "Yok ben alayım, ne olur ne olmaz" diyenler de fişi atmasın. :)

• Kıyma olan ehhh ama kuşbaşı fiyatına göre değer

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

izmit merkezde de var böyle bir yer. Et Balık koymuş ismini. Devlet kurumu gibi Senelerdir iş yapıyor..

https://www.kocaelikoz.com/haber/5783264/izmitteki-et-balik-kurumuna-sok

• bundan tam 8 teneke aldım ve 1 tenekesini kuru fasulyeye kattım böyle bir lezzet yok gerçekten bu fiyata alına bilecek en iyi ürün kesinlikle alın pişman olmazsınız ben evde sabah kahvaltıda da 2 kaşık tavaya koyup 2 de yumurta kırıp yiyorum zımba gibi akşama kadar tok tutuyor kalitesinin bu kadar iyi olacağını hiç düşünmemiştim ramazanda da bol bol tüketeceğim

• Hocam merhaba. Ürün çiğ mi yoksa ısıt ye tarzı mi? Açıldıktan sonra hemen tüketmek gerekiyor yoksa 1-2 gün dayanır mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fullaspsite F kullanıcısına yanıt

Bu mesajı yazmak için, dün gelen zammı mı bekledin . Bu ürünler zamı yedikten sonra yazdıklarının pek bi kıymeti harbiyesi kalmıyor

• Bu konserve ürünleri ptt avmde satabilirler aslında çünkü her şehirde yok olsada bir tane

• Ben tarim kredi koopta gordum kusbasi 57 kiyma 48 tl idi yanlis hatirlamiyorsam. Pismis isit ye tarzi. Ben cok begendim fiyatlar artmadan 15 tane konserve aldim baya goturur beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardack -- 23 Mart 2022; 22:5:41 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ardack kullanıcısına yanıt
    Tadı nasıl hocam,

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Hocam kiymanin tadina bakmadim. Kusbasi et ile 2 kere patates yemeginde kullandik gayet guzel yani yazarak tadini tarif edemiyorum malesef fakat kesinlikle kotu degil gayet uygun ve guzel. Ayriyetten kusbasi eti sabah kahvaltida yumurtayla beraber tavada yaptim cok begendim yani eviniz yakinsa bir tane konserve alin deneyin derim. Bugun tarim krediye gittigimde 15-20 tane kalmisti bitmeye yaklasmis muhtemelen vatandaslar bu konserveye yoneldi.

• ardack kullanıcısına yanıt

Tuz oranı nasıl hocam ?

• muratozek M kullanıcısına yanıt

ürün pişirilmiş hemen ısıtıp tüketebilirsiniz yemeklerdede kullanmak için ilk önce yemeği ısıtıp pişirip sonrasında ocakdan almadan 5 dakka öncesinde yemeğe karıştırıp kullanabilirsiniz

• Teşekkürler

• dekareme kullanıcısına yanıt

bu ürünü ben dün gördüm 3 konserve aldım bugünde 6 konserve daha kıyma aldım kuşbaşına bakmadım ama kıyması güzel benim anladığım kadarı ile bu ürünler devletin deposunda özel durumlar için bekletilmiş ürünler çunki üretim tarihi 2020 yazıyor ve şuan piyasadaki aynı ürünlerin hepsi aynı zamanda piyasaya çıkan benzer ürünler tarım kredideki müdüre sorduğumda ürünün devamı olmadığı ramazan için tek seferlik getirildiğini söyledi bence devlet stoklarını yeniliyor bu ürünüde 1 sene süresi kaldı diye satışa çıkardı elden çıksın diye bence durumunuz varsa ve ürünlere denk gelmişseniz kesinlikle tereddütsüz alın atın dondurucuya bu fiyata dediğim gibi çalan satmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fullaspsite -- 24 Mart 2022; 0:0:27 >
  • İstanbula üç beş şube açsa firma batar,

• Ussuz kullanıcısına yanıt
    Tuzu fazla hocam yemege hic tuz ilave etmedik etin ve salcanin tuzu yetti ideal oldu.

• Kuyruk olur

• Hijyenik bulmuyorum ☹️

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt

yok anca kuyruk olur, enayiler ödüyor vergileriyle bişeycik olmaz. kötü reklam olmasın diye açmazlar :D

vay be et balık kurumundan nerelere geldik, vay arkadaş.

• hebelehubele H kullanıcısına yanıt

Bir firma ürününü satmamak için niye uğraşır ,fazla açık vermemek için bence,lafa geldimi biz ucuz satıyoruz olur,

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.