Şimdi Ara

Et ve Süt Kurumu Konserve Kuşbaşı ve Kıyma %25 İndirim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
5
Favori
55.464
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akşam gidip bir adet aldım. İlk açışta üstten yağ donmuş gibiydi. Hemen altı iyiydi. Bir haftadır eşimi ikna etmeye çalışıyordum. Açılışta kokusu rahatsız etmedi, hatta beğendi.
    İlk deneme olarakta "etle beslediğim" küçük oğlum😁un görüşünü almak için hemen tavada üzerine yumurta kırıp yaptık. Öncelikle oğlum beğendi👍 bildiğiniz cılk et... Eşim, kavururken değil de yumurta ile pişmiş halinde çok az koku aldıgını, ama rahatsız etmediğini söyledi. (kuzu eti yediremiyorum o derece)
    Evden geçer not aldı 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir de konserveyi açınca kullandığımız kadarını alıp geriye kalanı ne kadar süre saklanır ve nasıl saklarız?

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt

Hocam salça kapakları varya plastik ondan taktım dolaba koydum en azından 10-15 gün birşey olacağını düşünmüyorum zaten o süre içerisinde biter Afiyet olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt

plastik kapaklar oluyor konservelere ben o şekilde kapağnı kapattım ama kıymanın kapağını açmıştık onuda buzdolabı poşetlerine bölüp buzluğa attık hiçbir soru yok

• @Muhalif13, genelde öğlen 2 gibi ürünler bitiyor. 2 den sonra yalnizca salam sucuk konseverler kavurma vs kaliyor. Ayrica 2 e kadar her saat kuyruk var. Bilginize.

• frdbb kullanıcısına yanıt
    Bu fiyat bilgisi güncel mi hocam?

edit: güncelmiş.

Et ve Süt Kurumu Konserve Kuşbaşı ve Kıyma %25 İndirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biyikliadam -- 27 Mart 2022; 1:19:24 >
  • biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Zaten kavurma konserve ve sucuk niyetimiz var hocam. Kıyma kuşbaşı zaten Carrefour bim ile yakın fiyatları var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • frdbb kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Tarım kredi kooperatifleri marketlerinden kıyma almıştım. Tadı güzel. Fakat ebk çok daha ucuza satıyor.

Sözde tarım kredi kooperatifleri marketleri ucuza satacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif13 -- 27 Mart 2022; 4:49:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SquidGame kullanıcısına yanıt

Tarim kredi kooperatifden aldigim sigir kavurma da benzer hissiyati yaşatmıştı maalesef

• alexxson kullanıcısına yanıt

bugün üşenmedim sincan et balık kurumuna gittim 1 koli aldım istesem daha fazlada verirlerdi muhtemelen ve et balık kurumunda fiyatı kıyma 31.50 kuşbaşı 38.75 eğer çevrenizde varsa et balıkdan alın direk ben tavukda aldım tavuk fiyatları bile uygundu kalitesi tartışılmaz

O kadar dayanmaz. Daha erken tüketmenizde fayda var.

• Fullaspsite F kullanıcısına yanıt

Kocaeli'de Yok et balık en yakın Sakarya var

• Geçen denemek için aldım, tarım kredi kooperatifi marketinde gördüm,koymasını aldım, lezzeti güzel beğendim yağ oranıda iyi ama tuz oranı çok çok yüksek, yumurtalı kavurmuştum yinede yerken tuzdan dolayı zorlandım, fakat yemeklerde tuz oranı ayarlanabilir, ertesi gün gitmiştim bir kaç tane alayım diye kalmamış, tavuk göğüsün 70 liraya çıktığı bir piyasada bir nebze nefes aldırır ama önümüzde ki dönem ne yapacağız, tavuk 70 olmuş 70. Aklım almıyor,

Sira olduğu icin zam yaptik diyen liyakatsiz tayfanin aklina, ulke geneline sube acmak gelmedi. Yan gelip yatip balli maaslarini yediler.

• Geçen gün almıştım kıymalısını. Yumurtayla birlikte ekmekle güzel bir sahur oldu beğendik biz tadını :D

• Kıymasını aldım fakat makarna ile kullanınca ağır bir kokusu var o yüzden beğenmedim..

• kıymasını denedik kokusu vardı ama hoşumuza gitti bizim. Buram buram kıyma koktu güzeldi. Tadını da beğendik. 2 tane daha aldık tarımdan ardından. İlk konserveden kalanları da poşete bölüştürüp buzluğa attık

• Tuz oranı fazla,yağ oranı kutudan kutuya değişiyor,lezzeti güzel ama kavurma tadı beklemek yanlış olur daha çok haşlanmış gibi ve sulu.

• ben aldım kıymalı konserve tavsiye etmem. 3 parmak donuk yağ bol su var bir daha almam. kuşbaşı nasıl bilmem

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.