Şimdi Ara

Eşyaların Resimleri Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sizce de oyundaki eşyaların resimlerinin değişmesi gerekmiyor mu?

Kanasusamış , statik hançer , karayel , mahvolmuş. Bu 4 iteme bir bakın sadece arka planları değişik hepsi sağ tarafa doğru düz bir kılıç şeklinde bence değişmeli bunlar birbirlerinden tek farkları renkleri bunlardan herhangi 2 sini yan yana alınca bence çok kötü bi görüntü ortaya çıkıyor, ne bileyim bence değişmesi lazım hepsi birbirine benziyor.

• Ben de aynısını düşünüyorum. Adamların 1 saatini almaz tanesi. Bir yerde okumuştum Lunar Godness Diana , Splash Art 40 saatte yapılmış. E o zaman kanasusamışın resmini yapmasını en fazla 2 saat sürer.
  • Diğer sıkıntıları halletsinler de resim işi kolay. fazla kafaya takmayın
  • Bence de olabilir.
  • Bence konuyu açan kız yoksa takmazdı bunu
  • Bence itemlerin komple değişmesi lazım birbiriyle bu kadar uyumsuz görüntü sağlayamazlardı.
  • Değiştirdikleride pek hoş olmuyor dfg nin eski fotosunu güzelleştirmek varken pençe koydular hiç hoş durmadı bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 23 Haziran 2014; 14:45:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belli aralıklarla değişiyor zaten. Şimdi riot hersene biseyi guncellese her sezon bu değişikliklerin yapılması gibi bir beklentiye girecek oyuncular. Her sezon olacağı 2 sezonda 1 e düşürüyor riot.

• Oyunda o kadar değişmesi gereken şey varken buna mı takıldın

• 1 ay oynamayan pyundan sogur. Surekli bisey degistirmek iyi degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Dirkules

Bence konuyu açan kız yoksa takmazdı bunu

yok la
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.