Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ESTORE

3
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1033 Mesaj
      16 Şubat 2005 21:15:07 Konu Sahibi
      arkadaşlar yaklaşık 20 gün önce estoreden alışveriş yaptım zamanında yollamadıkları için(7 gün bekledim) iptal ettim parayı kesmişlerdi sonra para 10.02.2005 tarihinde geri yatırdık dediler gittim baktım yaklaşık 30 ytl yatıracaklardı 5 ytl yatırmışlar birde hala 22 kesilecek ve 5 ytl yatırılacak gibi ekstrede gözüküyor yani çok karışık. tekrar mail attım yarın sabah da arayıp ağzıma ne gelirse söyleceğim artık
      herkesin başına gelmez ama yinede sizle paylaşmak istedim

|
      |
      16 Şubat 2005 21:17:09
      Muhasebe işlmeleri çok karışık onların..

Ben her seferinde yanlışlıkla fazla para gönderiyorum...Sonra düzelin diyorum..düzelttikleri yok...5-10 milyon

önemli değil de,bari kargo parasına saysınlar onu..kargoyu da bana ödettiriyorlar..

Ama kötü niyetli değiller.Üzerinde durursan,halledersin..
      |
      |
      16 Şubat 2005 22:59:20
      ben de bir mal alayım dedim stokta yok dediler.Ben de paramı iade edin dedim.Aynen iade ettiler.Yalnız o ay boşu boşuna para ödedim bankaya.Çünkü önce ödeyip sonra alıyorsun.Neyse zaten estore hep stokta olmayan malları satıyor.Yok bir süre sonra gelecekmiş falan diyee...
      |
      |
    • Binbaşı
      1033 Mesaj
      17 Şubat 2005 11:51:38 Konu Sahibi
      sabah bankayı aradım dediğiniz gibi oluormuş biraz saçma geldi ama neyse paramın tamamını martta alacakmışım
      ürün konusunna gelince 7 gün bekledim ürün yok iptal edin dedim yani herşey o zaman başladı
      |
      |
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Satılık Köpek
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.